Pon.-Sob.: 7:00 - 19:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia konsol Warszawa

Konsole do gier doskonale sprawdzą się podczas planowanej imprezy. W POWER masz możliwość wypożyczenia konsol, które zamienią otaczającą przestrzeń w niecodzienne centrum rozrywki. Wypożyczalnia mieści się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Znajdujemy się w pobliżu takich miast jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Błonie. Jako nieliczni oferujemy również wysyłkę konsol pod wskazany adres.

Konsole do gier wideo

Firma Sony oraz Microsoft należą do czołowych producentów konsol do gier wideo.

Wynajem PlayStation lub Xbox’a to gwarancja dobrze spędzonego czasu wolnego.

PlayStation

Konsole do gier firmy Sony po raz pierwszy były dostępne w sprzedaży w Japonii w 1994 roku. Obecnie PlayStation uznawana jest za najpopularniejszy model konsoli do gier wideo i dostępna jest w różnych modelach, m.in. PS4 Slim lub PS4 Pro, które dodatkowo stanowią idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości.

Właściwy TV to podstawa przy rozgrywce na tym poziomie

Drugi model obsługuje telewizory 4K HDR. Ulepszona grafika i wydajność (wyższa liczba klatek na sekundę) to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników organizujących różnego rodzaju spotkania firmowe lub w gronie znajomych. Możesz wynająć konsole PlayStation firmy Sony i stworzyć w domu niepowtarzalne centrum gracza. Ciesz się rozrywką płynącą również z oglądania filmów lub słuchania muzyki. Dzięki usłudze abonamentowej PlayStation Plus, co miesiąc otrzymasz darmowe gry oraz rabaty na zakup nowych.

Xbox

To rodzaj konsoli wyprodukowany przez firmę Microsoft. W sprzedaży dostępne są różne modele tej konsoli, m.in.: Xbox 360 czy Xbox One. Xbox 360 stanowi drugą w kolejności, po wypuszczeniu na rynek podstawowej wersji, konsole do gier. Użytkownicy tej drugiej mają natomiast możliwość korzystania z usługi o nazwie Xbox Live.  Umożliwia ona dostęp online do najnowszych gier, aplikacji, filmów. Za pomocą połączenia przewodowego (sieciowego) lub bezprzewodowego, podłączysz konsolę do gier wideo z usługą Xbox Live. Jeżeli chcesz zagrać w grę w trybie wieloosobowym, konieczne jest założenie konta Xbox.

Xbox Kinekt, czyli zabawa z wymachiwaniem kończynami

Produkty współpracują również z czujnikiem ruchu o nazwie Kinect. Występuje w wersji dla Windows, gdzie sensor Kinect można podłączyć do komputera lub laptopa oraz w wersji przystosowanej do pracy z konsolami do gier wideo. Czujnik ruchu umożliwia sterowanie interfejsem, bez konieczności używania kontrolera. Wynajem konsol jest wspaniałą okazją na stworzenie w domu centrum multimedialnego, gdzie podczas spotkania ze znajomymi lub imprezy firmowej, uczestnicy będą mogli nie tylko prowadzić rozgrywki wideo, ale również odtwarzać filmy lub pobrać multimedia.

Wynajem konsoli do gier wideo

Zapraszamy do wypożyczenia konsol do gier wideo. W POWER oferujemy konsolę PlayStation oraz Xbox. Zapewniamy sprawną dostawę konsol na eventy organizowane na terenie niektórych miast, m.in. Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno.

Jeżeli podczas imprezy firmowej lub spotkania towarzyskiego chcesz pograć w gry oraz spędzić czas w przyjemny i oryginalny sposób – wynajem sprzętu będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *