Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Skrobak Do Wykładzin Wypożyczalnia

Wynajem Skrobak Do Wykładzin Warszawa

Skrobak do wykładzin to narzędzie, którego używa się podczas usuwania klejonych wykładzin podłogowych. Jest pomocny w przygotowaniu podłoża pod montaż nowej podłogi, zapobiegając jej uszkodzeniu podczas zrywania starego pokrycia podłogi. Maszyna do zdzierania pozwala na szybkie usunięcie wykładziny, parkietu lub linoleum wraz z resztkami kleju. Zaletą użycia skrobaka do wykładzin jest zadowolenie z uzyskanego efektu finalnego.

Wypożyczalnia Skrobaków Do Wykładzin Pruszków

Skrobaki do wykładzin usuwają materiał z podłoża w bardzo dokładny i precyzyjny sposób. Chronią również podłogę przed uszkodzeniem. Jeżeli czekają cię prace wykończeniowe związane z położeniem nowej wykładziny, skontaktuj się z wypożyczalnią POWER i skorzystaj z oferty wynajmu skrobaka do wykładzin.

Wynajem Skrobaka Do Wykładzin Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Zapraszamy do odwiedzenia nas. 

Skrobaki do wykładzin

Skrobak do wykładzin to specjalne narzędzie przeznaczone do usuwania przyklejonych wykładzin podłogowych. Doskonale sprawdzi się podczas przygotowania podłoża pod montaż nowej podłogi, usuwając resztki poprzedniej wykładziny. Zdzierak poradzi sobie nie tylko ze skrobaniem, ale również ze zdzieraniem i szlifowaniem klejonych pokryć podłogowych. Maszyna do zdzierania wykładzin pozwala również na szybkie i efektywne usunięcie przyklejonego parkietu oraz linoleum.

Rodzaje skrobaków do wykładzin

Rodzaje skrobaków do wykładzin dzielimy na ręczne i mechaniczne. Ręczny zrywak do podłogi wymaga użycia siły, natomiast mechaniczny wyposażony jest w silnik zasilany elektrycznie.

Jeżeli zastanawiasz się, jak działa zdzierak do wykładzin, oto podpowiedź:

Maszyna do usuwania pokryć podłogowych posiada regulowaną rączkę drążka prowadzącego, której długość dobiera się do wzrostu operatora. Do wymiany ostrza zdzieraka stosuje się specjalne rękawice ochronne. Kiedy skrobak do wykładzin jest już gotowy do pracy, nożem z ostrzem łamanym należy pociąć wykładzinę na prostokątne pasy na szerokość ostrza zrywaka. Po włączeniu maszyny, należy przesuwać ją powoli do przodu. Podczas pracy warto zaopatrzyć się w słuchawki ochronne.

Skrobaki do wykładzin ręczne

Skrobaki do wykładzin ręczne to narzędzia, które usuwają materiał z podłoża za pomocą siły ludzkich rąk. Przy ich stosowaniu niezbędny będzie nóż, za pomocą którego wykładzina zostanie pocięta na pasy o określonej szerokości. Podczas odklejania pociętych pasów należy uważać, żeby nie uszkodzić podłoża. Doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Należy pamiętać, że zrywaki ręczne przeznaczone są do usuwania wykładzin podłogowych dobrej jakości. Narzędzie jest proste w obsłudze i tanie w eksploatacji. Niektóre modele ręcznych skrobaków do wykładzin dostępnych na rynku wyposażone są w automatyczny system blokowania ostrza. Uniemożliwia on przypadkowe wysunięcie się ostrza i minimalizuje ryzyko skaleczenia się.

Skrobaki do wykładzin mechaniczne

Skrobaki do wykładzin mechaniczne działają dzięki podłączeniu do elektrycznego źródła zasilania. Maszyna wymaga zaopatrzenia jej w dodatkowy przedłużacz umożliwiający pracę w całym pomieszczeniu. Zdzierak do wykładzin elektryczny efektywnie i sprawnie usuwa pozostałości materiałów z podłoża betonowego lub drewnianego. Nie wymaga regularnej konserwacji i serwisowania. Jedynie ostrze należy wymieniać regularnie. Tą czynność należy wykonywać w rękawicach ochronnych. Po zakończonej pracy, na ostrze zrywaka do wykładzin należy założyć gumę zabezpieczającą, chroniącą przed przypadkowym skaleczeniem. Brak emisji spalin do środowiska sprawia, że maszynę można używać w zamkniętym pomieszczeniu.

Sklepy ze skrobakami do wykładzin

Sprawdź, w których sklepach handlowych kupisz zdzieraki do wykładzin:

 • Castorama
 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Jula
 • Mrówka
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Media Expert

Producenci skrobaków do wykładzin

Poznaj producentów zrywaków do wykładzin, oto oni:

 • Wolff
 • Janser
 • Romus
 • Bart
 • Skil
 • Biax
 • Bosch

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Jesteś w trakcie prac remontowych?

Interesuje cię maszyna do zrywania wykładzin, ale taka, która skutecznie usunie stare okładziny podłogowe?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje zdzierak do wykładzin, oto podpowiedź:

Skrobak do wykładzin kosztuje 3000 zł do ponad 19 500 zł za model, który błyskawicznie i bez najmniejszych problemów usunie pokrycie podłogi wraz z resztkami kleju i luźnego materiału, charakteryzujący się dużą wydajnością, bezpieczną pracą w narożnikach oraz możliwością transportu.

Masz zamiar korzystać ze skrobaka do wykładzin sporadycznie? W tym przypadku, wynajem narzędzia będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.