Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Gogle vr wynajem

Wynajmij gogle vr w Warszawie i okolicach

Gogle Vr wynajem

Jeżeli marzysz o świetnej zabawie i oszałamiających efektach wizualnych, skorzystaj z oferty wynajmu wypożyczalni POWER i przenieś się do wirtualnego świata 3D dzięki okularom VR. Dzięki zaawansowanej technologii wejdziesz do świata swojej ulubionej gry, gdzie wszystko jest możliwe. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Okulary vr to świetna zabawa i niska cena w opcji wypożyczania

Wypożyczenie okularów vr w wypożyczalni POWER pozwoli doświadczyć ci rzeczywistości, która nie istnieje. Zanurz się w grze i doświadczaj wirtualnego świata wygenerowanego przez komputer.

Okulary VR w Warszawie

Wypożyczalnia POWER znajduje się przy ulicy Domaniewskiej 5a w Pruszkowie. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły wynajmu gogli VR. Przeniesiemy cię w świat wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście.

Gogle VR wynajem Warszawa i okolice

 

Gogle VR to nowoczesny interfejs, który umożliwia zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wirtualnej rzeczywistości wyposażone są w szeroki kąt widzenia oraz stereoskopowy wyświetlacz obrazu. To połączenie sprawia, że użytkownik ma wrażenie wiarygodnego i realnego zanurzenia się w grze. Okulary VR do działania potrzebują komputera. Wyjątek stanowi zestaw PlayStation Sony VR oraz gogle VR do smartfona, który pełni m.in. rolę ekranu.

Wirtualna rzeczywistość – co to jest?

Wirtualna rzeczywistość (z ang. Virtual Reality – VR) to technologia, która przy udziale komputera tworzy środowisko, w którym użytkownik może doświadczyć świata, który w rzeczywistości nie istnieje. Świat 3D (trójwymiarowy), zamiast oglądania go przed ekranem, sprawia, że można się w niego zanurzyć i wejść w nim w interakcje. Użytkownik, dzięki zamontowanych na głowie okularach VR ma moJżliwość wiarygodnego doświadczania wirtualnego świata generowanego przez komputer. Gogle VR dzielą obraz między każde oko, który mózg łączy w całość, tworząc efekt 3D. W połączeniu z dźwiękiem, człowiek ma możliwość stymulacji zmysłu wzroku, słuchu czy dotyku.

VR (Virtual Reality) a AR (Augmented Reality) – różnice

Jeżeli zastanawiasz się, jaka jest różnica między wirtualną rzeczywistością (VR), a rzeczywistością rozszerzoną (AR), oto odpowiedź:

VR – rzeczywistość wirtualna

Za pomocą gogli VR możesz wkroczyć w świat wirtualnej rzeczywistości, przenieść się w każdy zakątek świata, żeglować po morzu lub latać statkiem kosmicznym. Doświadczysz tego w bardzo wiarygodny sposób. Technologia VR generuje za pomocą komputera środowisko 3D, w którym użytkownik może się poruszać i wchodzić w interakcje, np. za pomocą zestawu słuchawkowego z zamontowanymi czujnikami. Wkraczając w świat wirtualnej rzeczywistości, użytkownik nie ma możliwości, żeby się po nim rozejrzeć, sprawiając wrażenie, jakby było się w nim uwięzionym. Będąc w wirtualnej rzeczywistości nie ma możliwości żeby jednocześnie przejść o świata rzeczywistego.

AR – rzeczywistość rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona, nazywana również rzeczywistością poszerzoną umożliwia wygenerowanie świata 3D (trójwymiarowego) lub 2D (dwuwymiarowego), co z kolei nakłada się na widok świata realnego. Wchodząc w świat rzeczywistości rozszerzonej (AR), użytkownik ma możliwość zanurzania się w świecie w czasie rzeczywistym (np. widzi parking samochodowy znajdujący się pobliżu podczas spaceru ulicą). Zarówno VR, jak i AR, potrzebują do działania sprzętu i oprogramowania (np. gry wideo).

Rodzaje gogli VR. Jakie okulary wirtualnej rzeczywistości kupić?

Rodzaje gogli VR dostępne są w kilku wariantach: Gogle VR do smartfona, Gogle VR do komputera (PC), Gogle VR do PS4. 

Okulary VR – jak działają?

Gogle VR do działania potrzebują sprzętu oraz oprogramowania (np. aplikacji lub gry wideo). Taki zestaw umożliwia przeniesienie użytkownika w świat wirtualnej rzeczywistości. Okulary wirtualnej rzeczywistości posiadają dwa wyświetlacze (jedno na każde oko), które w połączeniu przez mózg dają obraz 3D (trójwymiarowy).

Gogle VR do smartfona

Gogle VR do smartfona (np. firmy Samsung), nazywane również okularami VR do telefonu, w obudowie posiadają dwie soczewki. To podstawowy rodzaj okularów wirtualnej rzeczywistości. Podczas wyboru gogli VR do smartfona, warto zwrócić uwagę na podstawowe parametry tj.: kompatybilność z telefonem (okulary nie muszą być dedykowane dla danego modelu smarftona), jakość wykonania, możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów (np. pokrowca). Chcesz się wybrać na spacer po Marsie? Nic prostszego – gogle VR mogą zabrać cię w każde miejsce, żebyś mógł doświadczyć tego, czego normalnie prawdopodobnie być nie doświadczyć.

Gogle VR do komputera

Zakładając gogle VR do PC, użytkownik odnosi wrażenie jakby mentalnie i fizycznie byłw danej rzeczywistości. Dzieje się tak za sprawą m.in. szerokiego kąta widzenia w okularach VR. Nawet odwracając głowę, wirtualny świat obraca się razem z użytkownikiem, co sprawia, że trójwymiarowa, wirtualna rzeczywistość nie jest przerwana. Przed zakupem okularów wirtualnej rzeczywistości do komputera, zwróć uwagę czy są one kompatybilne z posiadanym urządzeniem oraz czy mają możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów (np. kontrolerów).

Gogle VR do PS4

Gogle VR do konsoli gier wideo zapewniają niezapomniane wrażenia z rozgrywek. Zestaw Gogle Sony PlayStation  VR oferuje 360-stopniowe śledzenie głowy z niewielkim opóźnieniem, a także sześcioosiowy system wykrywania ruchu. Okulary są lekkie, bardzo wygodne, a poza tym, generują dźwięk w technologii audio 3D. Ekran społecznościowy PS VR umożliwia drugiemu użytkownikowi granie naprzeciwko nam. Zaletą okularów jest również zintegrowany mikrofon. Gogle VR do PS4 to gwarancja niezapomnianych, wręcz oszałamiających efektów wizualnych, a to wszystko za sprawą wyświetlacza z matrycą OLED.

Sklepy, których kupisz gogle VR

W tych sklepach sieci handlowych kupisz okulary wirtualnej rzeczywistości:

  • RTV Euro AGD
  • Media Markt
  • Media Expert
  • Avans
  • Auchan

Producenci gogli VR

Poznaj producentów okularów VR, oto oni:

  • Garett
  • Samsung
  • Oculus
  • HTC
  • Acme
  • Pimax
  • Esperanza
  • Sony
  • NavRoad

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Sprawdź, ile kosztują okulary VR!

Gogle VR kosztują od 3500 zł do ponad 10 000 zł za model okulary do komputera, z technologią śledzenia ruchu gałek ocznych, wyposażony w dwa wyświetlacze z matrycą OLED oraz dźwięk przestrzenny najwyższej jakości oraz z regulacją, która dopasuje interfejs do niemal każdego kształtu głowy.

Jeżeli chcesz przenieść się w wirtualną rzeczywistość, skorzystaj z wynajmu gogli VR w wypożyczalni POWER w Pruszkowie.