Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wynajem drukarek

Wynajem drukarek w wypożyczalni POWER

Wynajem drukarek to sposób na redukcję kosztów coraz częściej spotykany. Jeżeli potrzebujesz nowej drukarki, ale przede wszystkim sprawnej to wybierz ofertę na wypożyczenie drukarek. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Drukarki Wynajem w okolicach Warszawy

Wypożyczalnia sprzętu na eventy oferuje drukarki na następujące wydarzenia:

 • konferencje
 • sale posiedzeniowe
 • zastępczo do biura tymczasowego
 • do filmów i seriali
 • spotkania biznesowe

W zależności od liczby dni, przyznajemy rabaty na wynajem długoterminowy drukarek. Warto zawsze zapytać o możliwość wypożyczenia.

Wynajem drukarek 24h w okolicach Warszawy

Wypożyczalnia POWER Wynajem znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz sprzęt elektroniczny na event, konferencje lub inne wydarzenia w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty.

Drukarki wynajem w Warszawie i okolicach  

Drukarki to jedne z najpopularniejszych urządzeń peryferyjnych. Pobierają one danez komputera lub innego urządzenia (np. telefonu) i generują ich wydruk. Wygenerowany tekst lub obraz przenoszony jest na papier. Obecnie na rynku dostępne są modele drukarek, które pełnią również funkcję kopiarki, faksu, ksera oraz skanera (tzw. urządzenia wielofunkcyjne).

Rodzaje drukarek

Rodzaje drukarek możemy podzielić na atramentowe, laserowe oraz wielofunkcyjne (np. urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet).

Drukarka atramentowa czy laserowa?

Drukarki atramentowe świetnie sprawdzą się do użytku domowego. Drukarka laserowa drukuje znacznie szybciej niż atramentowa, dlatego znajdzie zastosowanie w miejscach, w których dokumenty są drukowane w dużych nakładach. Kiedy cała strona pokryta jest obrazkiem, wówczas karta wydrukowana w drukarce atramentowej, ze względu na rozpylany przez dyszę tusz, wymaga dokładnego wysuszenia. Niedokładne wysuszenie może doprowadzić do rozmazania tekstu lub obrazku na stronie. Przed wyborem urządzenia, należy upewnić się, jaki jest koszt wymianu tuszu lub tonera w danym modelu.

W sklepach dostępne są zarówno drukarki kolorowe, jak i monochromatyczne. Drukarka monochromatyczna używa jedynie koloru czarnego. Jest to doskonałe rozwiązanie w szkołach, firmach, urzędach, gdzie istnieje potrzeba drukowania wyłącznie dokumentów. Rodzaje drukarek dzielimy również na przewodowe (podłączane kablem do komputera) i bezprzewodowe (sterowane m.in. za pomocą sieci Wi-Fi).

Drukarka atramentowa

Drukarka atramentowa to rodzaj urządzenia peryferyjnego podłączanego do komputera lub laptopa. Wyposażona jest w specjalną głowicę z dyszami, która podczas przesuwania się natryskuje atrament na papier. Dzięki rozpylaniu atramentu podczas drukowania, na kartce tworzą się obrazy oraz tekst. Drukarka atramentowa wyposażona jest w dwa pojemniki: jeden z kolorem czarnym, a drugi z kolorowym (zawiera podstawowe pigmenty). Na rynku dostępne są również urządzenia drukujące, które wymagają osobnych pojemników dla każdego podstawowego pigmentu. Tusz do drukarki atramentowej wystarcza na wydrukowanie od stu do kilkuset stron. Ten rodzaj urządzenia doskonale zaspokoi większość potrzeb użytkowników posiadających komputery w domu. Dodatkowo, drukarki atramentowe zajmują niewielką powierzchnię na biurku. Kopiowanie w drukarkach atramentowych jest wolniejsze niż w drukarkach laserowych. Nie są one przeznaczone do kopiowania w dużych nakładów. Jeżeli drukowana strona zawiera duże obszary w kolorze czarnym lub kolorze, wówczas wydłuża się również czas wyschnięcia kartki.

Jak działa drukarka atramentowa?

Drukarki atramentowe posiadają dysze, które podczas ruchu głowicy rozpylają atrament na papier, który przesuwa się dzięki rolkom. Cały druk składa się z wielu małych kropek, które wyglądem przypominają piksele. Urządzenie doskonale sprawdzi się w warunkach domowych.

Drukarka laserowa

Drukarka laserowa to urządzenie peryferyjne, w którym wiązka światła odbija się od bębna sprawiając, że małe cząsteczki atramentu przylepiają się do niego i przenoszą go na papier. Drobiny proszku z tonera, które zostały przeniesione na papier, zostają utrwalone na jego powierzchni za pomocą nagrzanych wałków. Drukarki laserowe doskonale sprawdzą się w biurach, jednostkach edukacyjnych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba częstego drukowania dokumentów w dużej ilości.  Zaletą tego rodzaju urządzenia jest szybkość druku (nawet do 100 stron na minutę). W drukarkach atramentowych istnieje ryzyko zaschnięcia kartridży przy dłużysz nieskorzystaniu z urządzenia. W przypadku drukarek laserowych, takiego ryzyko nie istnieje. Drukarki laserowe występują również w formie urządzeń wielofunkcyjnych.

Drukarka wielofunkcyjna

Drukarka wielofunkcyjna, nazywana również urządzeniem wielofunkcyjnym, łączy w jednym urządzeniu funkcje koparki, skanera oraz drukarki (3w1). Niektóre modele wyposażone są również w funkcje faksu (4w1). Podłącza się je do komputera za pomocą połączenia przewodowego lub bezprzewodowego. Funkcja skanera dostępna jest również z własnego panelu sterowania i nie wymaga podłączenia do komputera. Wyróżniamy urządzenia wielofunkcyjne atramentowe i laserowe. Ogromną zaletą tego rodzaju urządzenia jest wielkość. Drukarka wielofunkcyjna zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, niż gdyby każde urządzenie (skaner, faks, drukarka) miało być oddzielnie ustawione na biurku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla firm, ponieważ obniża koszty i usprawnia pracę.

Sklepy z drukarkami

Oto sieci sklepów handlowych, w których kupisz drukarkę:

 • Media Markt
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD
 • Avans
 • Neonet
 • Auchan

Producenci drukarek

Poznaj renomowanych producentów urządzeń do drukowania, oto oni:

 • Lexmark
 • HP
 • Brother
 • Epson
 • Canon
 • Kodak
 • Polaroid
 • Lenovo
 • Asus
 • OKI
 • Xerox

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Sprawdź, ile kosztuje drukarka, która zapewni wysoką jakość druku!

Drukarki kosztują od 800 zł do ponad 5500 zł za urządzenie wielofunkcyjne z funkcją dwustronnego drukowania, wyposażone w złącze Ethernet umożliwiające podłączenie do sieci informatycznej, z szybkim czasem wydruku zarówno w czerni, jak i kolorze.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę wynajmu drukarki w wypożyczalni POWER w Pruszkowie. Jesteśmy zlokalizowani zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Warszawa.