Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wiertnica do betonu Wynajem – Warszawa, Wypożyczalnia Pruszków i okolice

Wiertnica do Betownu Wypożyczalnia Pruszków

Wiertnica diamentowa do betonu Tyrolit DME33

Wiertnica do betonu to urządzenie służące do wykonywania otworów w różnego rodzaju materiałach i powierzchniach. Na rynku dostępne są różne rodzaje wiertnic. Różnią się pomiędzy sobą wielkością oraz możliwością zastosowania. Otwornica może być wykorzystana do pobierania próbek z ziemi, wiercenia studni w celu pozyskania wody, na placach budowy (przewierty w betonie). Wybór rodzaju wiertnicy uzależniony jest od sposobu zastosowania  oraz materiału lub terenu, w jakim będzie używana.

Otwornica Tyrolit do betonu

Wiertnica do betonu Tyrolit DME33 umożliwia precyzyjne wykonywanie przewiertów w betonie i innych materiałach budowlanych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. Waży niecałe 14 kg, a dzięki statywowi gwarantuje stabilność oraz dokładne tworzenie otworów w materiałach budowlanych. Statyw DRU 400 posiada prowadnicę rolkową, a jego montaż jest szybki i bezpieczny. Wiertnica diamentowa Tyrolit posiada elektroniczne i mechaniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Jeżeli otwornica będzie wymagała serwisu sprzętu – wbudowane wskaźniki poinformują o potrzebie jego wykonania. Wiertnica diamentowa Tyrolit DME33 zapewnia dużą moc wiercenia, a przy tym  cechuje ją duża wytrzymałość (w całości posiada metalową obudowę). Jest to urządzenie elektryczne, którego silnik chłodzony jest powietrzem. Tak jak w przypadku urządzeń zasilanych elektrycznie, również w przypadku wiertnicy Tyrolit DME33 należy zachować szczególną ostrożność.  Należy chronić przewody elektryczne m.in. przed ostrymi krawędziami i wysoką temperaturą.

Technika diamentowa

Beton jest materiałem powszechnie używanym w budownictwie. Jest twardy i zapewnia stabilną oraz wytrzymałą konstrukcję. Cięcie betonu wymaga precyzji, siły oraz zastosowania wierteł diamentowych. Diament jest niezwykle odporny i trwały, trudno go zniszczyć. Cząsteczki diamentu wykorzystano do produkcji wierteł, które doskonale sprawdzają się w branży budowlanej. Technika diamentowa zapewnia dokładne wiercenie i cięcie betonu.

Technika diamentowa – zalety:

  • Brak występowania drgań podczas pracy na inne elementy konstrukcyjne
  • Nie generuje nadmiernego hałasu (przyjazny dla pracowników)
  • Bezpyłowa praca
  • Wiercenie bez użycia dodatkowej siły fizycznej
  • Precyzyjne i dokładne wiercenie oraz cięcie

Cięcie betonu techniką diamentową stosuje się do wykonywania otworów pod drzwi i okna, cięcia posadzek betonowych, stropów.

Wiertnica Tyrolit i wiertnica do betonu Hilti wykorzystuje technikę diamentową. Oba urządzenia przeznaczone są do wiercenia otworów o różnych rozmiarach i głębokości. Cięcie betonu może odbywać się ręcznie lub zużyciem statywu, który gwarantuje stabilność i precyzyjne wykonanie zadania.

Technika diamentowa na mokro

Wiercenie i cięcie betonu techniką diamentową na mokro wykorzystuje wodę jako element chłodzący. Użycie wody chroni narzędzie przed przegrzaniem. C więcej, technika na mokro zapobiega nadmiernemu rozprzestrzenianiu się pyłu. Wiertnica diamentowa Tyrolit i otwornica do betonu Hilti wykorzystuje się również do wykonywania otworów w pracach instalatorskich (gazowe, wodne).

Wypożyczalnia Wiertnicy do betonu w Pruszkowie blisko Warszawy

Wiertnica do betonu Hilti  – ogłoszenia wynajmu

Wiertnica do betonu Hilti DD pozwala na precyzyjne wykonanie otworów nawet w najtrudniejszych pracach budowlanych. Wytrzymała konstrukcja odporna na uszkodzenia zapewni długotrwałe użytkowanie. Narzędzie wyposażone jest we wzmocnione szczotki węglowe.  Dla ułatwienia, wiertnica do betonu Hilti wyposażona jest w wyświetlacz, który informuje m.in. o prawidłowej sile docisku oraz komunikatach serwisowych. Wiertnica Hilti DD przystosowana jest do pracy na sucho i mokro. Posiada 4-biegową przekładnię, a silnik chłodzony jest powietrzem. Narzędzie przystosowane jest do wielu zastosowań (wiercenie otworów wentylacyjnych, wiercenie otworów w ścianach i sufitach). Wiertnica Hilti DD umożliwia montaż statywu dla większej stabilności i precyzji podczas wykonywanych prac budowlanych.

Jeżeli czytasz informacje i ogłoszenia w internecie to wiesz, że technika diamentowa zapewnia szybką i sprawną realizację usług oraz pozwala na bezpyłową i bezpieczną pracę. Otwornica wypożyczalnia – nasza firma umożliwia wypożyczenie narzędzi z wykorzystaniem techniki diamentowej. Nie musisz martwić się o serwis sprzętu.

Wynajem i wypożyczalnia wiertnic na terenie  całej Polski (Oświęcim, Gdańsk, Warszawa, Kraków i inne).

Wynajem wiertnicy do betonu w Warszawie i okolicach

Wypożyczalnia wiertnicy do betonu POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 1. Jeżeli potrzebujesz wiertnicy diamentowej w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty.

Przeglądasz ogłoszenia? Szukasz firmy, która wynajmuje nowoczesne maszyny renomowanych producentów? Zgłoś się do nas! 

Otwornica wypożyczalnia

Aby dokonać najlepszego wyboru, skontaktuj się z nami! Podpowiemy, jak w bezpieczny sposób korzystać z urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta. Przyjmujemy zlecenia na terenie miast: Warszawa, Oświęcim, Grodzisk Mazowiecki, Wrocław, Poznań i inne.