Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Zacieraczka Do Betonu Wynajem

Zacieraczka Do Betonu Wypożyczalnia Warszawa Pruszków

Zacieraczka została stworzona do wygładzania, równania i zacierania posadzek wylanych betonem. POWER posiada profesjonalne zacieraczki na wynajem w okolicach Warszawy, w Pruszkowie z łatwym dojazdem i świetną lokalizacją. Pruszków 05-800 ul. Domaniewska 5a

Zacieraczka Do Betonu Elektryczna

Jest to maszyna do zacierania betonu. Głównie wykorzystywana do wyrównywania posadzek bądź ich przycierania. Zacieraczka to bardzo przydatne urządzenie, ponieważ usprawnia i przyśpiesza nam wykonywaną czynność. W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzeba na każdej budowie, zachęcamy do wypożyczenia. Zacieraczka elektryczna jest niewielka i z łatwością zetrze dużą, jak i małą powierzchnię.

Zacieraczka Do Betonu Samojezdna

Wypożyczalnia POWER mieści się przy ulicy Domaniewskiej 5a. Skontaktuj się z nami, udzielimy wyczerpujących informacji. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu przeznaczone są do wygładzenia betonowych powierzchni. Zacierają i wyrównują nierówności oraz niedoskonałości. Ręczne zacieranie betonu jest żmudne, pracochłonne i niedokładne. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi zacieraczka do betonu, która umożliwia wygładzenie betonowej posadzki jeszcze przed zaschnięciem. Urządzenie świetnie sprawdzi się również do wcierania materiałów odpowiedzialnych za utwardzanie nawierzchni oraz konserwację i naprawę betonowej posadzki.

Rodzaje zacieraczek do betonu

Rodzaje zacieraczek do betonu ze względu na sposób zasilania dzielimy na spalinowe i elektryczne. Wyróżniamy również zacieraczki mechaniczne profesjonalne i do tynków. Zacieraczka mechaniczna to urządzenie do profesjonalnych zadań. Doskonale sprawdzi się podczas wygładzania betonu o dużej powierzchni. Cechą charakterystyczną tego rodzaju urządzenia jest większa średnica robocza (nawet do 1,2 m). Większość modeli zacieraczek mechanicznych jest samojezdna, posiadająca możliwość regulacji łopatek. Zacieraczki do tynków przeznaczone są do szlifowania. Doskonale sprawdzają się do prac domowych (np. szlifowanie tynków gipsowych).

Zacieraczki do betonu spalinowe

Zacieraczki do betonu spalinowe wykorzystuje się do wygładzania pomieszczeń o większej powierzchni. Zaletą tego rodzaju urządzenia jest brak okablowania, który ograniczałby zasięg pracy. Urządzenia zasilane spalinowo charakteryzują się większą mocą, wytrzymałością oraz większą średnicą talerzy. Większa średnica talerzy umożliwia jednorazowo wyrównanie większego obszaru betonowej posadzki. Zacieraczki spalinowe sprawdzą się również halach przemysłowych, galeriach handlowych, parkingach podziemnych. Są niezawodne podczas prac budowlanych, na działkach nieuzbrojonych oraz wszędzie tam, gdzie dostęp do innego zasilania jest utrudniony. Ze względu na emisję spalin, korzystając z urządzenia w zamkniętych pomieszczeniach należy zadbać o właściwą wentylację powietrza.

Zacieraczki do betonu elektryczne

Zacieraczki do betonu elektryczne nie generują wysokiego hałasu ani nie wydzielają szkodliwych zanieczyszczeń do środowiska. Do zapewnienia ciągłości pracy potrzebują dostępu do gniazda sieciowego. Ten system zasilania występuje w zacieraczkach jednowirnikowych. Ich cechą charakterystyczną są tarcze o mniejszej średnicy. Zacieraczki elektryczne sprawdzą się w pracach remontowych w mieszkaniach o małej lub średniej powierzchni. Należy pamiętać, że zasięg pracy ograniczony jest długością kabla. Warto zaopatrzyć się w dodatkowe kable i przedłużacze przed rozpoczęciem pracy. Ze względu na zerową emisję spalin są bezpieczne do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych.

Sklepy z zacieraczkami do betonu

Sprawdź, w których sklepach handlowych możesz kupić zacieraczkę do betonu:

 • Mrówka
 • Leroy Merlin
 • Jula
 • Castorama
 • OBI

Producenci zacieraczek do betonu – TOP 10

Poznaj czołowych producentów zacieraczek do betonu, oto oni:

 • Honda
 • Dedra
 • RBA
 • Whiteman
 • Barikell
 • Kreber
 • Becker
 • Bass Polska
 • Lumag
 • Conmec

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Sprawdź, ile kosztuje zacieraczka do betonu, ale taka, która sprawi, że betonowa posadzka będzie pozbawiona nierówności i niedoskonałości.

Zacieraczka do betonu kosztuje od 4000 zł za model z regulowanymi łopatkami, charakteryzujący się dużą dokładnością pracy do ponad 45 000 zł za zacieraczkę samojezdną, przeznaczoną do pracy na dużych powierzchniach.

Jesteś w trakcie prac budowlanych lub remontowych? Chcesz sprawnie i dokładnie wygładzić betonową posadzkę? Skorzystaj z oferty wypożyczalni POWER w Pruszkowie.