Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wiązarka Wypożyczalnia

Wynajem Wiązarka Warszawa

Wiązarka to urządzenie, które z powodzeniem zastępuje ręczne wiązanie prętów zbrojeniowych. Ręczne zbrojenie betonu za pomocą klucza zbrojarskiego jest żmudne i pracochłonne. Doskonałym rozwiązaniem jest użycie wiązarki, która trwale i skutecznie łączy miejsce styku prętów zbrojeniowych. Zaletą urządzenia jest usprawnienie prac zbrojarskich oraz oszczędność czasu i zwiększenie tempa realizowanych prac.

Wypożyczalnia Wiązarek Pruszków

Zaledwie kilka sekund trwa czynność łączenia miejsca styków prętów zbrojeniowych przez wiązarkę. Jeżeli chcesz uchronić beton przed pęknięciami, skorzystaj z wiązarki i wykonaj zbrojenie betonu szybko i sprawnie. Sprawdź ofertę wypożyczalni POWER. Znajdziesz nas w Pruszkowie, w pobliżu miast takich jak Warszawa, Brwinów, Grodziska Mazowiecki.

Wynajem Wiązarki Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w Pruszkowie. To zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Warszawy.

Wiązarka

Wiązarka to niezastąpione urządzenie przeznaczone do zbrojenia betonu, chroniąc go przed pęknięciami. Za jej pomocą wykorzystując drut wiązałkowy, trwale łączy się miejsce styku prętów zbrojeniowych. Ręczne zbrojenie prętów jest żmudne i pracochłonne. W przypadku dużych inwestycji budowlanych jest to czynność, która może opóźnić postęp prac budowlanych. Dlatego warto skorzystać z wiązarek, które znacząco usprawniają prace zbrojarskie, zwiększając tempo realizowanych prac.

Rodzaje wiązarek

Rodzaje wiązarek, które możemy spotkać na rynku, zasilane są akumulatorowo. Jest to spowodowane tym, że prace zbrojeniowe odbywają się w miejscach oddalonych od elektrycznego źródła zasilania. Gdyby urządzenie zasilane było elektrycznie, plączący się kabel utrudniałby pracę. Dodatkowo istniałoby ryzyko uszkodzenia kabla i porażenia prądem.

Jeżeli zastanawiasz się, jak działa wiązarka, oto podpowiedź:

Urządzenie oparte jest na działaniu koła zębatego. Nawinięty na szpulę drut, po naciśnięciu spustu wprawia w ruch koło zębate, przemieszcza drut, automatycznie skręca go i wiąże wokół pręta zbrojeniowego, a następnie odcina. Czynność ta trwa zaledwie kilka sekund.

Wiązarki akumulatorowe

Wiązarki akumulatorowe to bezprzewodowe urządzenia, których można używać w dowolnym miejscu. Większość modeli wyposażona jest w dwa akumulatory, które umożliwiają dłuższe wykonywanie pracy ciągłej. Bezprzewodowa wiązarka akumulatorowa przeznaczona jest do łączenia zbrojeń żel-betonowych, wiązania rur ogrzewania podłogowego, wzmacniania podłóg lub ścian. Urządzenie zastępuje klucze zbrojarskie przeznaczone do ręcznego wiązania prętów zbrojeniowych. Wiązarki akumulatorowe posiadają rękojeść z systemem antypoślizgowym, zapobiegającym przypadkowemu przesunięciu się dłoni podczas pracy. Są odporne na unoszący się pył oraz wilgoć. Wyposażone są w zasilacz sieciowy przeznaczony do ładowania baterii. Dodatkowo urządzenie zabezpiecza baterię przed nadmiernym rozładowaniem lub przeładowaniem, co zwiększa żywotność akumulatora.

Sklepy z wiązarkami

Masz dość ręcznego łączenia prętów zbrojeniowych? Sprawdź, w których sklepach handlowych kupisz wiązarkę do zbrojeń:

 • Castorama
 • Bricoman
 • Jula
 • OBI
 • Leroy Merlin
 • Bricomarche
 • Mrówka
 • Media Expert

Producenci wiązarek

Przyjrzyjmy się renomowanym producentom wiązarek do zbrojeń:

 • Bosch
 • Makita
 • Dewalt
 • Dedra
 • Trep
 • Max
 • Wicker

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Chcesz usprawnić przebieg prac zbrojarskich?

Sprawdź, ile kosztuje wiązarka do zbrojeń, ale taka, która w dokładny i wydajny sposób wykona zbrojenie betonu.

Wiązarka kosztuje od 4600 zł do ponad 13 000 zł za urządzenie o solidnej konstrukcji, wyposażone w baterię zapewniającą długi czas pracy oraz bezszczotkowy silnik.

Urządzenie jest dość kosztowne, dlatego warto skorzystać z oferty wypożyczalni POWER i wynająć wiązarkę już dziś.