Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wynajem Odkurzacz Przemysłowy Karcher

Odkurzacz Przemysłowy Wypożyczalnia

Odkurzacze przemysłowe stosowane są do oczyszczania na sucho i na mokro, dzięki temu to idealny materiał do utrzymywania czystości w większych obiektach bądź obszarach roboczych. Dla naszych odkurzaczy nie ma rzeczy nie do zrobienia – odkurzy miejsca nawet niedostępne ręką dzięki dużej mocy ssania. Dzięki nim utrzymasz w czystości dom, biuro lub zakład usługowy, a wszelkie zanieczyszczenia zniknął w mgnieniu oka.

Odkurzacz Przemysłowy Bez Workowy Wynajem

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia, które są stworzone do nie tylko domu bądź firmy lecz używa się ich jako środek czystości na budowie. Odkurzacze te dzięki swojej mocy potrafią odkurzyć małe jak i duże śmieci, dzięki czemu nie musimy ponownie zamiatać po odkurzeniu. Usuwanie zanieczyszczeń trudnych do pozbycia się, usuwanie opiłków z drewna, prace porządkowe po pracach budowlanych i wykończeniowych to zadania, z którymi doskonale poradzą sobie odkurzacze przemysłowe.

Wypożyczalnia Odkurzaczy Przemysłowych Pruszków Warszawa

Wypożyczalnia tych odkurzaczy znajduje się w pobliżu miasta stołecznego Warszawa w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Zapraszamy również do kontaktu online bądź telefonicznego.

Odkurzacze przemysłowe Karcher w POWER Wynajem

Odkurzacz przemysłowy to urządzenie, które utrzyma w czystości dom, biuro lub zakład usługowy. Duża moc ssania sprosta wszystkim pracom porządkowym usuwając odpady drewna w zakładach stolarskich czy dokładnie wciągając kurz i pył w warsztatach samochodowych. Istotną rolę w odkurzaczach przemysłowych Karcher odgrywa system filtracji. Filtry zatrzymują największe zanieczyszczenia (kamyczki, drobinki piasku, kawałki papieru, okruszki). Dodatkową zaletą filtrów jest zwiększenie skuteczności pochłaniania kurzy, pyłów i roztoczy, co jest niezmiernie istotne w przypadku alergików.

Firma Karcher słynie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Modele odkurzaczy przemysłowych  wyposażone są w trzy rodzaje filtrów:

  • klasa H (high), przeznaczony do najtrudniejszych zadań (usuwa metale ciężkie, pleśń)
  • klasa M (medium), przeznaczony do usuwania resztek farb, opiłków drewnianych, odpadów gipsowych
  • klasa L (low), przeznaczony do usuwania żwiru, kruszywa oraz odpadów z prac stolarskich (opiłki)

Utrzymanie porządku po pracach remontowo-budowlanych, usuwanie opiłków z drewna oraz zanieczyszczeń trudnych do pozbycia się, to zadania, z którymi doskonale poradzi sobie urządzenie ssące. Już teraz nie straszny będzie kurz i pył ani resztki farby czy lakieru, kiedy pod ręką dostępny jest odkurzacz przemysłowy Karcher. Urządzenie ssące świetnie sprawdzi się do pracy w wymagających warunkach. Dodatkowo ma możliwość pracy na mokro i na sucho.

Rodzaje odkurzaczy przemysłowych Karcher

Rozdaje odkurzaczy przemysłowych ze względu na sposób zasilania dzielimy na elektryczne i akumulatorowe. Niezbędnym elementem elektrycznego urządzenia ssącego jest dostępność do gniazda sieciowego. Zasilanie akumulatorowe ma ograniczony czas pracy oraz wymaga ładowania baterii.

 Marka Karcher posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz urządzeń ssących:

  • odkurzacze pionowe (zdadzą egzamin w małym mieszkaniu)
  • bezworkowe (doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt)
  • workowe (wysoka moc ssania urządzenia, ograniczona pojemność zbiornika na zanieczyszczenia)
  • z filtrem wodnym  (polecane alergikom, właścicielom zwierząt domowych)

Odkurzacz przemysłowy dla profesjonalistów dzieli się na: klasę super (hale produkcyjne, pakowalnia, laboratoria), klasę średnią (drobne zanieczyszczenia, metalowe wióry), klasę kompakt (przemysł budowlany i drzewny, usuwanie ciał stałych i cieczy), odkurzacze do strefy Z 22 (usuwa niebezpieczne pyły), odkurzacze podstołowe (odpady z tłoczni, granulatu), odkurzacze do cieczy i wiórów (w sektorze obróbki metalu).

Odkurzacz przemysłowy Karcher elektryczny

Odkurzacz przemysłowy elektryczny jest gotowy do użycia po podłączeniu tego urządzenia do instalacji elektrycznej. Wybierając model odkurzacza, warto zwrócić uwagę na długość okablowania. Tradycyjny odkurzacz ma mniejsze rozmiary niż przemysłowy.

Elektryczne odkurzacze przemysłowe Karcher – zalety:

  • ciągłość pracy urządzenia (wybrane modele – również w trybie wielozmianowym)
  • nie wymaga ładowania baterii jak w przypadku odkurzaczy akumulatorowych
  • duża moc ssania urządzenia
  • zero emisji spalin do środowiska (bezpieczny do korzystania wewnątrz pomieszczeń)

Elektryczny odkurzacz przemysłowy – wady:

  • praca ograniczona odległością od gniazda sieciowego (wymaga dodatkowych przedłużaczy)

Odkurzacz przemysłowy Karcher akumulatorowy

Odkurzacz Karcher akumulatorowy to bezprzewodowe, lekkie i poręczne urządzenie ssące zasilane akumulatorami. Czas pracy odkurzacza nie jest ciągły, wymaga ładowania baterii wykorzystując do tego celu źródło zasilania elektrycznego. Warto zaopatrzyć się w dodatkowy akumulator do urządzenia. Akumulatorowy odkurzacz przemysłowy sprawdzi się doskonale w miejscach trudno dostępnych (np. klatki schodowe, winda).

Odkurzacze przemysłowe akumulatorowe – zalety

  • wysoka mobilność
  • zasięg pracy nieograniczony długością kabla
  • nie emituje zanieczyszczeń do środowiska
  • bezprzewodowość (kabel nie plącze się i nie zaczepia o przedmioty na podłodze)
  • idealny do prac w miejscach trudno dostępnych

Odkurzacze przemysłowe Karcher akumulatorowe – wady

  • ograniczony czas pracy (wymaga ładowania baterii)

Sklepy z odkurzaczami przemysłowymi Karcher

Poznaj sieci handlowe, w których kupisz odkurzacze przemysłowe Karcher:

  • Leory Merlin
  • Castorama
  • Mrówka
  • Media Expert
  • RTV Euro AGD
  • Jula
  • Bricoman

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Sprawdź, ile kosztują odkurzacze przemysłowe Karcher! Taki, który zadba o czystość w domu, biurze lub na linii produkcyjnej..

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje odkurzacz przemysłowy, oto odpowiedź:

Odkurzacz przemysłowy Karcher kosztuje od 1200 zł do ponad 3500 zł za modele doskonale sprawdzające się na stacjach diagnostycznych, myjniach, zakładach produkcyjnych oraz w branży budowlanej.