Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Nowy pad do PS5

Sony nareszcie odsłania karty i przedstawia nam zupełnie nową, odmienioną wersję padów do najnowszego PS5. Pierwsze co rzuca się w oczy to kolor nowego kontrolera. Do tej pory wszystkie urządzenia były oryginalnie w kolorze czarnym, inne barwy były proponowane zamiennie jako dodatek. Teraz jednak mamy do czynienia z odwróceniem kolorów. 

Nowa odsłona padów do playStation 5

Dominuje kolor biały a czarny jest użyty tylko jako ozdobny dodatek. Ponadto okrągły przycisk PS, do którego zastaliśmy przyzwyczajeni w poprzednich odsłonach, został zastąpiony przyciskiem w kształcie logo PlayStation. Legendarne przyciski (Kółko, krzyżyk, kwadrat, trójkąt) znane ze swoich oryginalnych kolorów, zostały pokryte przezroczystym plastikiem i straciły swoje barwy.

Co nowego?

            Oprócz zmiany barw o której pisaliśmy wcześniej, japoński producent wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą czerpać jeszcze większą przyjemność podczas użytkowania. Po pierwsze, zmieniła się nazwa z DualShock na DualSense co sugeruje że będziemy mogli poczuć wszystkie swoje działania jeszcze lepiej i intensywniej. Kolejną nowością są spusty adaptacyjne, przyciski L2 i R2. Za ich pomocą będziemy mogli zaprogramować tiggery tak aby dopasować je do konkretnych sytuacji, np. zmiana oporu lub głębokości.  Następną nowością, dającą nowe możliwości, jest wbudowany mikrofon. Nie jest to sprzęt, który może być używany zamiast mikrofonu, ale na pewno pomoże w nagłych przypadkach, gdy, np. słuchawki z mikrofonem ulęgną zniszczeniu albo zwyczajnie się rozładują. Dzięki nowemu sprzętowi nie stracimy kontaktu z współgraczami. Warto też zaznaczyć że nowy pad do PS5 będzie wyposażony w pojemniejszą baterię, co pozwoli nam dłużej cieszyć się zabawą, bez obaw że stracimy kontrolę. Urządzenie będzie także posiadać złącze USB typu „C”, które pozwoli podładować kontroler praktycznie każdym kablem do telefonu.

            Nowy wygląd i specyfikacja daje dużo możliwości, gry które będą wychodziły bezpośrednio na PS5, pozwolą nam poznać pełnie możliwości jakie oferuje nam Sony w swoim nowym padzie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *