Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wiertarka Wypożyczalnia

Wynajem Wiertarka Warszawa

Wiertarka to niezbędne elektronarzędzie umożliwiające łatwe robienie otworów w materiałach taki jak: beton, drewno, cegła lub kamień. Za pomocą tego urządzenia, bez najmniejszego problemu skręcisz meble kuchenne, zawiesisz obraz czy wymieszasz zaprawę. Dzięki wiertarce, wykonywanie takich czynności jak: wiercenie, rozwiercanie lub pogłębianie otworów przebiega bardzo sprawnie. Jeśli jesteś w trakcie prac remontowych lub wykończeniowych, to narzędzie jest właśnie dla ciebie.

Wypożyczalnia Wiertarek Pruszków

Wiercenie otworów w cegle lub betonie to idealne zadanie dla wiertarek. Narzędzie charakteryzuje się dużą mocą oraz wytrzymałością na obciążenia. Nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z wypożyczalnią POWER. Zapoznaj się z bogatą ofertą wynajmu sprzętu budowlanego.

Wynajem Wiertarki Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Pruszków położony jest blisko miast takich jak Warszawa, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki.

Wiertarka

Wiertarka to narzędzie przeznaczone do wiercenia, rozwiercania lub pogłębiania otworów. Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla profesjonalistów (np. w budownictwie), jak i domowych użytkowników. Można je również używać do frezowania lub szlifowania. Wiertarki umożliwiają łatwe robienie otworów w materiałach o różnej twardości (drewno, beton, cegła, kamień). Dzięki niej szybko i bezproblemowo zawiesisz obraz lub ramkę ze zdjęciami, skręcisz meble, a nawet wymieszasz zaprawę.

Rodzaje wiertarek

Rodzaje wiertarek ze względu na zastosowanie dzielimy na profesjonalne i do użytku domowego. Dla majsterkowiczów przeznaczone są wiertarki udarowe, wiertarki bezudarowe oraz wiertarko-wkrętarki akumulatorowe. Charakteryzuje je mniejsza moc, w zakresie od 500 do 700 W. Profesjonaliści używają jeszcze młotów pneumatycznych, potocznie zwanych młotowiertarkami. Wiertarki dla profesjonalistów charakteryzują się dużą mocą, trwałą konstrukcją oraz wytrzymałością na obciążenia. Narzędzia profesjonalne mogą być używane kilka godzin w ciągu dnia bez obawy o przegrzanie lub uszkodzenie. Wyposażone są również w przekładnie 2-biegową.

Wiertarka udarowa

Wiertarka udarowa to typ elektronarzędzia, które przeznaczone jest do wiercenia otworów w bardzo twardych materiałach. Narzędzie o mocy do 700 W dedykowane jest do zastosowań domowych, natomiast wiertarki z udarem o mocy powyżej 1000 W przeznaczone są dla profesjonalistów. Wyróżniamy wiertarki udarowe mechaniczne oraz pneumatyczne. Wiertarki z udarem mechanicznym podczas obróbki materiału wymagają dodatkowego docisku. W większości modeli dostępnych na rynku, ten rodzaj wiertarki zasilany jest elektrycznie. Wiertarka elektryczna zasilana jest prądem o napięciu 230 V. Zakres jej pracy ograniczony jest dostępnością do gniazda sieciowego. Niektórzy producenci oferują również wiertarki udarowe akumulatorowe, które są bezprzewodowe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w miejscach bez dostępu do elektrycznego źródła zasilania. Wiertarki udarowe przeznaczone są do prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Poradzą sobie z wierceniem otworów w betonie, cegle lub kamieniu. Warto wspomnieć, że tej rodzaj elektronarzędzi wymaga użycia specjalnego rodzaju wierteł.

Wiertarka bezudarowa

Wiertarka bezudarowa to doskonała propozycja dla osób początkujących. Większość modeli ma moc do 700 W. Elektronarzędzie świetnie sprawdzi się podczas krótkich prac remontowych. Wiertarki bez udaru nie są odporne na obciążenia, dlatego nie są przeznaczone do wykonywania pracy ciągłej. Niektóre modele wyposażone są m.in. w regulację prędkości,, ogranicznik głębokości wiercenia lub specjalną blokadę włącznika, która zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem się urządzenia. Wiertarka bezudarowa doskonale sprawdzi się w rękach majsterkowiczów w przydomowym warsztacie. Umożliwia wiercenie otworów w stali, drewnie lub tworzywach sztucznych.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa to uniwersalne elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się do wielu zadań w gospodarstwie domowym. Narzędzie nie jest wyposażone w kabel, który mógłby zawadzać podczas pracy. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu można używać go w dowolnym miejscu (ogród, działka, garaż). Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa może również pełnić funkcję szlifierki lub frezarki. Sprawdzi się zarówno do wiercenia otworów oraz osadzania wkrętów. Jest niezwykle pomocna podczas skręcania mebli kuchennych lub regałów. Narzędzie przeznaczone jest do wiercenia w drewnie, aluminium, bloczkach keramzytowych oraz innych, miękkich materiałach. Dzięki niskiej wadze, można używać jej w trudno dostępnych miejscach, w tym w narożnikach. Po ten rodzaj wiertarki chętnie sięgają dekarze, monterzy, stolarze oraz majsterkowicze.

Młotowiertarki

Młotowiertarki nazywani są również młotami pneumatycznymi. To narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów. Charakteryzują się dużą mocą, wydajnością oraz większą wagą. Narzędzie świetnie sprawdzi się podczas wyburzania betonu lub kruszenia asfaltu oraz wiercenia otworów w twardych materiałach. Młot pneumatyczny poradzi sobie również wykuwaniem bruzd w ścianach lub stropach. Posiada on trzy funkcje: wiercenie z udarem (udar elektropneumatyczny), wiercenie bez udaru (wyłącznik funkcji) oraz kucie. Moc narzędzia oraz energia udaru to parametry, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru tego rodzaju wiertarki. Im większa moc i wyższa energia udaru, tym z większą precyzją i łatwością narzędzie poradzi sobie z obróbką twardych materiałów.

Sklepy z wiertarkami

Jeżeli potrzebujesz wiertarki, sprawdź, które sklepy handlowe posiadają ją w sprzedaży:

 • Castorama
 • Auchan
 • Jula
 • OBI
 • Bricomarche
 • Leroy Merlin
 • Bricoman
 • Media Expert

Producenci wiertarek – TOP 15

Poznaj czołowych producentów wiertarek, oto oni:

 • Bosch
 • Makita
 • Dewalt
 • Milwaukee
 • Black&Decker
 • Ryobi
 • Graphite
 • Metabol
 • Hilei
 • Yato
 • Nac
 • Dedra
 • Stanley
 • Rebir
 • Celma

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Jesteś w trakcie prac remontowych lub wykończeniowych?

Sprawdź, ile kosztuje wiertarka, ale taka, która poradzi sobie z wierceniem otworów w każdy materiale.

Wiertarka kosztuje 1600 zł do ponad 3500 zł za narzędzie zasilane akumulatorem, przeznaczone do wiercenia z udarem i bez udaru, umożliwiające szybkie i precyzyjne wiercenie otworów w betonie, wyposażone w specjalne diody LED doświetlające miejsce pracy.

Jeżeli nie zamierzasz używać wiertarki codziennie, warto skorzystać z oferty wynajmu. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wypożyczalnia POWER zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń budowlanych.