Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia Odkurzacz Piorący

Wynajem Odkurzacz Do Prania

Odkurzacz piorący jest lepszą alternatywą starych odkurzaczy workowych. Odkurzacze te pomagają w utrzymaniu czystości w domu biurze bądź innych pomieszczeniach. Wygląda jak odkurzacze tradycyjne lecz ten odseparowuje zanieczyszczenia od powietrza w wodzie dodatkowo to czego nie zdołała zatrzymać woda, zatrzymuje dodatkowy filtr. Wyposażony on również został w funkcję prania dywanów, wykładzin, tapicerki.

Wypożyczalnia Odkurzaczy Piorących Warszawa

Odkurzacz piorący posiada dwa pojemniki.

 • Pierwszy napełniamy wodą (najlepiej ciepłą) oraz detergentem
 • Drugi jest wypełniony wodą do którego wlatują wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni

Wynajem Odkurzaczy Piorących Pruszków

Wypożyczalnia POWER wynajmuje innowacyjne środki czystości i sprzęty budowlane, ogrodnicze oraz eventowe. Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego, jak i również odwiedzenia naszego sklepu fizycznego. Mieścimy się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a (w pobliżu zjazd na S8 w kierunku miasta Warszawa).

Odkurzacze piorące w POWER Wynajem

Odkurzacze piorące to doskonała alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie czystości w pomieszczeniach (dom, biuro, pawilon handlowy). Składa się z dwóch pojemników. Do jednego pojemnika wlewa się specjalny detergent czyszczący oraz ciepłą wodę, natomiast drugi przeznaczony jest na zbieranie zanieczyszczeń. Urządzenie piorące świetnie poradzi sobie z plamami i zabrudzeniami na dywanie lub wykładzinie. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów. Z powodzeniem można używać go do czyszczenia tapicerek (fotele, kanapy), co jest ważne w przypadku posiadania w domu małych dzieci (plamy z farb, tłustych rąk, zabrudzenia po posiłku). Odkurzacz piorący pomaga również utrzymać czystość tapicerek samochodowych (plamy po jedzeniu i piciu). Ogromną zaletą urządzenia czyszczącego firmy Karcher są filtry, dzięki czemu jest ono przyjazne dla alergików. Siła ssąca, moc, liczba i pojemność zbiorników to parametry, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem. Dzięki wysokiej mocy silnika oraz sile ssącej, odkurzacz piorący znacznie lepiej radzi sobie z zabrudzeniami (piasek, kurz, resztki jedzenia). Niewielka pojemność zbiorników sprawdzi się w przypadku posiadania niewielkiego mieszkania, bez konieczności wymieniania wody oraz dolewania detergentu podczas sprzątania. Odkurzacze piorące Karcher umożliwiają przechowywanie akcesoriów wewnątrz odkurzacza. Wyposażony jest również w hak, dzięki któremu po skończonym odkurzaniu, kabel ma swoje miejsce.

Rodzaje odkurzaczy piorących

Rodzaje urządzeń piorących dzielimy na workowe i bezworkowe. Odkurzacze workowe wyposażone są w worek na zanieczyszczenia. Bezworkowe urządzenia czyszczące posiadają filr, dzięki któremu blokują brud, roztocza, alergeny oraz pozostałe zabrudzenia. W większości przypadków, odkurzacze piorące są bezworkowe. Szeroka gama dostępnych na rynku odkurzaczy pozwala na wybór tego właściwego. Przy użyciu odkurzacza piorącego zadbasz o pielęgnację parkietów, terakoty, bez obawy o zarysowanie lub uszkodzenie. Dzięki wysokiej mocy silnika, odkurzacze piorące znacznie lepiej radzą sobie z zabrudzeniami. Wybierając to urządzenie, warto mieć na uwadze długość kabla, tak, żeby podczas czyszczenia uniknąć częstej zmiany gniazda sieciowego. Dodatkową zaletą odkurzaczy piorących Karcher jest zastosowanie uchwytu 3 w1, który pomaga w opróżnianiu urządzenia oraz wpływa na wygodę podczas jego przenoszenia.

Odkurzacze piorące bezworkowy

Odkurzacze piorące bezworkowe dzielimy ze względu na obecność filtra na dwa rodzaje: piorący i parowy.  Filtr piorący posiada funkcję prania (dywanów, wykładzin, tapicerek). Odkurzacze z filtrem parowym nie wymagają użycia detergentów. Zabrudzenia usuwa się poprzez nakierowanie na zabrudzenie rury, z której wydobywa się para wodna pod ciśnieniem. Używając odkurzacza piorącego bezworkowego należy pamiętać o każdorazowym umyciu zbiorników na wodę po sprzątaniu. Dodatkowo, filtr kartridżowy zastosowany w odkurzaczu piorącym Karcher umożliwia odkurzanie na sucho.

Zalety odkurzacza piorącego bezworkowego:

 • polecany dla alergików
 • kurz nie unosi się do góry (gromadzony jest w pojemniku)
 • nie generują kosztów związanych z zakupem worków
 • świetnie radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń z każdej powierzchni
 • wybrane modele mają możliwość odkurzania na sucho
 • zanieczyszczenia wychwytywane są przez filtr

Wady odkurzacza piorącego bezworkowego:

 • wyższe natężenie hałasu niż w przypadku odkurzacza bezworkowego
 • gabaryty i waga

Odkurzacze piorące workowe

Wyposażony jest on w worek papierowy (jednorazowy) lub tekstylny (wielokrotnego użytku). Urządzenie to nie emituje nadmiernego hałasu. Stosowanie worków tekstylnych nie jest przeznaczone dla alergików. Minusem tego rodzaju odkurzacza jest konieczność regularnego dokupowania (koszty eksploatacyjne) i wymieniania worka.

Sklepy z odkurzaczami piorącymi Warszawa

Jeśli chcesz kupić urządzenie tego typu, znajdziesz go w największych sieciach handlowych:

 • Leroy Merlin
 • Castorama
 • OBI
 • Bricomarche
 • Jula
 • Bricoman
 • Auchan
 • Mrówka
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD

Producenci odkurzaczy piorących

Poznaj czołowych producentów odkurzaczy piorących:

 • Karcher
 • Thomas
 • Zelmer
 • Dirt Devil
 • MPM
 • Hyundai
 • Rowenta

Szeroki zakres funkcjonalności odkurzaczy piorących 

Marzysz o zakupie odkurzacza piorącego? Takiego, który świetnie poradzi sobie z wyczyszczeniem siedzeń samochodowych, schodów wyłożonych dywanem, usunięciem plam z tapicerek meblowych, dywanów oraz materaca.

Zastanawiasz się, ile kosztuje odkurzacz piorący? Oto odpowiedź:

Takie urządzenie piorące kosztuje od 1500 zł za urządzenia wyposażone w torebki filtracyjne do ponad 5000 zł za najbardziej wytrzymałe urządzenia przeznaczone do profesjonalnego prania dywanów i czyszczenia tapicerki.

Jeżeli potrzebujesz odkurzacza piorącego Karcher, który natychmiast zajmie się pozbyciem się zanieczyszczeń z twojego ulubionego dywanu lub tapicerki samochodowej, zastanów się nad jego wynajęciem. Wypożyczalnia POWER oferuje wypożyczenie odkurzaczy piorących w przystępnej cenie. Wynajem urządzenia piorącego jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem.

Zapisz sobie nasz adres – znajdujemy się w Pruszkowie kilka minut drogi od miasta Warszawa. Możesz też zadzwonić pod numer zamieszczony w zakładce Kontakt, zapytaj o dostępność interesującego Cię sprzętu a my damy Ci znać kiedy możesz przyjechać po odbiór. Korzystając z naszych usług możesz być pewien profesjonalnej obsługi.