Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wynajem Młot Udarowy Pruszków

Młot Udarowy Wynajem

Młot udarowy jest elektronarzędziem przeznaczonym do wykonywania przebić w ścianach i posadzkach, kucia w betonie oraz kamieniu, skuwania kafelków oraz tynków oraz prac rozbiórkowych. Energia pojedynczego udaru jest parametrem mającym największy wpływ na możliwości młota. Doskonale sprawdzi się podczas prac rozbiórkowych (np. okładziny ścienne), prac remontowych (np. skuwanie tynków), wiercenia i kucia (np. w marmurze, kamieniu). Umożliwia sprawne wykonanie wszystkich zamierzonych prac.

Młot Udarowy Wypożyczalnia Warszawa

Młot udarowy to urządzenie, bez którego nie można wyobrazić sobie żadnej budowy oraz remontu. Wypożyczalnia młotów udarowych w pobliżu miasta Warszawa POWER oferuje w swojej ofercie różne oferty pomagające dobrać właściwy młot udarowy pasujący do twoich wymagań.

Wynajem Młot Udarowy

Wypożyczalnia POWER oferuje wynajem młotów w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Potrzebujesz informacji? Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z fachowej obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Młot udarowy w ofercie POWER Wynajem w Pruszkowie

Młot udarowy to elektronarzędzie przeznaczone do ciężkich prac: wiercenie i kucie w betonie, kamieniu oraz marmurze, podczas prac remontowych (skuwanie kafelków, tynków) i rozbiórkowych (stare posadzki, okładziny ścienne). To urządzenie, bez którego nie można wyobrazić sobie żadnej budowy oraz remontu. Bez użycia młota udarowego praca będzie czasochłonna, wymagająca dużego wysiłku i nie zawsze możliwa do wykonania. Wyróżniamy młotowiertarki z udarem dedykowane na własny użytek oraz profesjonalne (specjalistyczne). Rodzaj udaru, moc, moment obrotowy, maksymalna średnica wiercenia to parametry, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem młota udarowego.

Rodzaje młotów udarowych

Rodzaje młotów udarowych dostępnych na rynku zasilane są z sieci, akumulatorem oraz silnikiem spalinowym. Skuwanie ścian, przebijanie posadzek, remonty czy rozbiórki – to zadania dla młota udarowego. W zależności od wyboru sposobu zasilania, urządzenia będą różniły się wagą, wydajnością siły udaru, mocą, rodzajem udaru (mechaniczny lub pneumatyczny) czy zestawem akcesoriów dodatkowych.

Młot udarowy elektryczny

Młot udarowy elektryczny zasilany jest z sieci energetycznej. Jego waga może wahać się w zależności od wybranego modelu. W lżejszych modelach elementy obudowy młota wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego. Młot udarowy elektryczny sprawdzi się podczas prac remontowo-budowlanych.  Podkuwanie i dłutowanie nie będzie już nastręczało trudności. Długość kabla ogranicza zasięg pracy młota, jednak przy użyciu dodatkowych kabli i przedłużaczy, ten problem może zostać rozwiązany. Podobnie jak młoty zasilanie akumulatorem, tak i młoty udarowe elektryczne nie emitują spalin do środowiska.

Młot udarowy akumulatorowy

Młot udarowy akumulatorowy to rodzaj urządzenia bezprzewodowego. Jego praca nie jest ograniczona długością kabla, co czyni je bardzo mobilnym. Ładowanie akumulatora następuje poprzez podłączenie go do gniazda sieciowego. Młot udarowy akumulatorowy charakteryzuje się najczęściej niższą wagą.  Nadaje się również do pracy z twardszymi materiałami budowlanymi. Zaletą tego sposobu zasilania omłotu udarowego jest zerowa emisja zanieczyszczeń do środowiska.

Młot udarowy spalinowy

Młot udarowy spalinowy został zaprojektowany do zadań specjalnych. Ten sposób zasilania spotykany jest głównie w urządzeniach profesjonalnych. Młoty specjalistyczne posiadają również dodatkowe funkcje, jak tłumienie drgań, co wpływa korzystnie na komfort pracy operatora. W wielu oferowanych na rynku modelach ograniczono także emisję spalin podczas ich użytkowania. Młot udarowy spalinowy zapewnia wysoką energię pojedynczego udaru. Sprawdzi się podczas wyburzania budynków oraz skomplikowanych i ciężkich prac na terenie budowy.

Sklepy z młotami udarowymi

Jeśli poszukujesz młota udarowego, znajdziesz go w sieciach handlowych:

 • Castorama
 • OBI
 • Leroy Merlin
 • Jula
 • Bricoman
 • Mrówka
 • Bricomarche
 • Media Expert

Producenci młotów udarowych – TOP 10

Oto producenci młotów udarowych, którzy stawiają na niezawodność, moc, ergonomię pracy i jakość wykonania:

 • Yato
 • Bosch
 • Makita
 • Dewalt
 • Graphite
 • Dedra
 • Hyundai
 • Hitachi
 • Skil Masters
 • Nac

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Zastanawia cię cena zakupu młota udarowego? Sprawdziliśmy ją dla Ciebie!

Młot udarowy kosztuje od 2000 zł do ponad 4500 zł za modele do zadań specjalnych, przeznaczone dla profesjonalistów, wyposażone w potrójny system tłumienia drgań oraz sprzęgło przeciążeniowe zapewniające ochronę urządzenia.

Sprawdź bogatą ofertę wynajmu sprzętu budowlanego oraz narzędzi ogrodniczych wypożyczalni POWER w Pruszkowie.