Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Kierownica do konsoli Wypożyczalnia w Pruszkowie

Wynajem Kierownicy do konsoli Xbox i PS5

Kierownica do konsoli Xbox i PS5

Wypożyczalnia Kierownicy do konsoli Xbox

Wypożyczalnia Kierownicy do konsoli PS5

Wynajem Kierownicy do konsoli w okolicach Warszawy

Kierownica do konsoli wraz z fotelem w ofercie POWER Wynajem
w Pruszkowie

Kierownica do konsoli wraz z fotelem składa się z fotela gamingowego, kierownicy oraz z dwóch lub trzech pedałów. Niektóre modele wyposażone są również w dźwignię zmiany biegów. Jest to niezbędny zestaw każdego pasjonata wyścigów, który chce poczuć się jak na prawdziwym torze. Modele z wyższej półki to gwarancja symulacji przypominającej prawdziwą jazdę samochodem.

Kierownica do konsoli wraz z fotelem – jaką wybrać?

Dobry model kierownicy do konsoli wraz z fotelem powinien być kompatybilny ze wszystkimi kierownicami dostępnymi na rynku. Jest to niezmiernie istotne, aby móc zmienić kierownicę dostosowaną do potrzeb użytkownika nie martwiąc się, że nie będzie pasowała do posiadanego fotelu. Warto wybrać taki model sprzętu, aby współpracował on z konsolą PlayStation lub komputerem PC. Jeżeli marzysz o wygodnej i realistycznej symulacji jazdy na torze wyścigowym, zwróć uwag, czy fotel z kierownicą posiada regulację kierownicy i pedałów. Powinien również nie sprawiać problemów podczas składania, rozkładania oraz przechowywania. Przed wyborem kierownicy do konsoli wraz z fotelem upewnij się, że jego konstrukcja jest stabilna i solidna.

Jaka kierownica do konsoli jest najlepsza?

Kierownica do PS4, Xboxa lub komputera to dodatkowe akcesorium, które jako jedyne odpowiada rzeczywistości. Ten sprzęt dla pasjonatów umożliwia kontrolowanie kąta skrętu samochodu podczas gry. W przypadku klawiatury – istnieje możliwość tylko jazdy na wprost, maksymalnego skrętu w lewo lub prawo. Zestaw składający się z fotela, uchwytu na kierownicę oraz kierownicy sprawia, że gracz ma możliwość zanurzenia się w grze. Kierownica do gier wyścigowych wyposażona jest w te same przyciski, które znajdują się na padzie od konsoli PlayStation czy Xbox. Pod fotelem gamingowym znajduje się pedał gazu i hamulca, który sprawia, że użytkownik ma jeszcze większe poczucie odrealnienia. Niektóre kierownice do gier posiadają trzy pedały (hamulec, sprzęgło i gaz). Na rynku dostępne są modele kierownic, które dodają jeszcze więcej bodźców graczowi podczas wyścigu. Siłowe sprzężenie zwrotne, tzw. „force feedback” wprawia kierownicę w drgania po najechaniu na bande lub po utracie kontroli nad kierownicą, samo wprawia ją w ruch obrotowy. Najwięksi miłośnicy gier wyścigowych mogą wybrać urządzenie sterujące o zróżnicowanej kolorystyce oraz akcentach estetycznych  (np. gumowe wstawki, logo marki pojazdu). Fotel gamingowy z kierownicą to gwarancja ogromnej frajdy. Używając takiego zestawu wrażenie z gry są niesamowitym przeżyciem. Każdy gracz, który chociaż raz usiadł w wygodnym fotelu z kierownicą, nie zechce już wrócić do ścigania się samochodami przy użyciu klawiatury i myszki. W sprzedaży dostępne są również dodatkowe akcesoria do kierownicy, tj. elektroniczny wyświetlacz prędkości. Warto wspomnieć, że niektóre modele wymagają podłączenia do prądu. Jest to konieczne ze względu na silniki znajdujące się w kierownicy, które cały czas wymagają zasilania. Gracze spośród wielu modeli, mogą wybrać kierownicę 900 stopni, która dostarcza bardziej realistycznych doznań podczas wyścigów. Kierownica 900 stopni umożliwia graczowi obrót kierownicy o 2 i ½ obrotu w sposób ciągły tak, jak ma to miejsce na prawdziwych wyścigach samochodowych.

Sklepy z fotelami gamingowymi z kierownicą

Jeżeli chcesz poczuć, jak to jest ścigać się na torze wyścigowym, koniecznie sprawdź, w których sieciach sklepów handlowych możesz kupić kierownicę do konsoli wraz z fotelem:

 • Media Expert
 • Media Markt
 • RTV Euro AGD
 • Neonet
 • Avans
 • Auchan

Producenci foteli gamingowych i kierownic

Poczuj się jak na prawdziwym torze wyścigowym! Poznaj producentów kierownic do konsoli wraz z fotelem:

 • Akracing
 • Quersus
 • PlaySet
 • Tracer Zonda
 • Thrustmaster (np. T150)
 • Logitech (np. G920, G29)
 • Genius (np. TwinWheel 900FF)

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Usiądź wygodnie w fotelu, połóż ręce na kierownicy i poczuj się jak na prawdziwym torze wyścigowym.

Sprawdź, ile kosztuje fotel gamingowy z kierownicą!

Kierownica do konsoli wraz z fotelem kosztuje od 2500 zł do ponad 15 000 zł za luksusowy model z wyprofilowanymi podłokietnikami, w pełni mobilny, z regulacją wysokości i kierownicą wyposażoną w force feedback z nowoczesnym designem.

Jeżeli chcesz sterować samochodem tak jak w rzeczywistości, skontaktuj się z wypożyczalnią POWER w Pruszkowie i wynajmij kierownice do konsoli wraz z fotelem.