Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Prompter Wynajem 

Prompter Warszawa i okolice

Prompter Wynajem Przed tobą ważne wystąpienie publiczne, na którym będziesz przemawiał? Zrób to beż żadnego zająknięcia dzięki prompterowi konferencyjnemu, z pomocą którego przeczytasz przygotowane wcześniej przemówienie słowo po słowie. Sięgnij po swój klucz do sukcesu, utrzymaj kontakt wzrokowy ze słuchaczami i spraw, aby twoja wypowiedź była spójna i płynna podczas prezentacji.

Wypożycz prompter konferencyjny w niskiej cenie

Wypożycz prompter konferencyjny w niskiej cenie w wypożyczalni POWER w Pruszkowie. Płynna mowa bez zacinania się oraz kontakt ze słuchaczami to gwarancja sukcesu podczas wystąpień publicznych, eventów, prezentacji lub konferencji.

Prompter rental Warszawa

Prompter rental Warszawa

Wypożyczalnia POWER mieści się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli chcesz brzmieć naturalnie podczas swojej prezentacji, skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą wynajmu promptera konferencyjnego. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście. Znajdujemy się zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy.

Wynajem promptera konferencyjnego w POWER Wynajem

Prompter konferencyjny, nazywany również prezydenckim, to narzędzie, które wspomaga wystąpienia publiczne. Bycie dobrym mówcą to klucz do sukcesu w biznesie i polityce. Teleprompter konferencyjny doskonale sprawdzi się podczas przemówień do publiczności podczas ważnych wydarzeń. Można używać go w różnych pomieszczeniach, tj. sale konferencyjne, prasowe lub lekcyjne.

Prompter konferencyjny (teleprompter, autocue) – jak działa?

Teleprompter to urządzenie, które pozwala mówcy na czytanie wcześniej przygotowanego tekstu (przemówienia) słowo po słowie, zapewniając tym samym spójną mowę bez zająknięcia. Zaletą tego narzędzia jest płynność wypowiedzi i stworzenie iluzji spontaniczności w mowie. Przygotowany tekst odbija się od szkła w prompterze prezydenckim, które znajduje się bezpośrednio przed obiektywem kamery. Budowa urządzenia sprawia, że mówca może patrzeć bezpośrednio w kamerę podczas czytania przemówienia. Czytany tekst odbija się w taki sposób, że widziany jest tylko dla oka czytającego, a dla obiektywu kamery już nie.

Rodzaje prompterów konferencyjnych

Rodzaje prompterów konferencyjnych ze względu na montaż możemy podzielić na: teleprompter montowany na kamerze, podłodze lub stojaku oraz prezydenckie. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas eventów, wystąpień publicznych, konferencji, prezentacji, udzielania wywiadów, wystąpień scenicznych oraz wszędzie tam, gdzie istotna jest płynna przemowa bez zacinania się i utrzymywanie kontaktu wzrokowego ze słuchaczami.

Promptery konferencyjne montowane na kamerze

Promptery konferencyjne montowane na kamerze używa specjalnego szkła, który znajduje się przed obiektywem kamery lub aparatu. Od szkła odbija się czytany tekst, który widoczny jest dla przemawiającego. Narzędzie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które mają trudności z zapamiętaniem dużych fragmentów tekstu. Jeżeli nie chcesz podczas swojego wystąpienia korzystać z kartek z notatkami lub prezentacji multimedialnych, warto skorzystać z wynajmu promptera konferencyjnego. Doskonale sprawdzi się w większych pomieszczeniach i szerszym gronie publiczności. Należy jednak pamiętać, aby pisząc przemowę, używać języka takiego, jakim się mówi, a nie pisze. Ten zabieg sprawi, że mówca będzie brzmiał bardzo naturalnie, a nie sztywno.

Promptery konferencyjne prezydenckie

Promptery konferencyjne prezydenckie doskonale sprawdzają się w odczytywaniu tekstu na żywo podczas wystąpień przed publicznością lub w trakcie wywiadów. Umożliwiają utrzymywanie kontaktu wzrokowego, co sprawia, że słuchacze odczytują to, jako przejaw zaufania i szacunku. Płynne mówienie daje złudzenie, że prelegent całą swoją przemowę mówi z pamięci. Warto pamiętać, że podczas przemowy oprócz promptera, istotny jest wybór monitorów montowanych w kamerze, pilota służącego do zdalnego sterowania, a także profesjonalnego oprogramowania, które odpowiedzialne jest za odwrócenie oryginalnego tekstu. Promptery konferencyjne umożliwiają kontakt z publicznością oraz sprawiają, że mówca może mieć z nimi kontakt wzrokowy. Wykorzystanie tego rodzaju urządzenia sprawia, że prelegent jest postrzegany bardzo profesjonalnie. Jeżeli pierwszy raz korzystamy z telepromptera, warto przećwiczyć swoją mową przed wystąpieniem, aby operator urządzenia miał pewność, że prelegent nadąża za wyświetlanym tekstem.

Promptery konferencyjne montowane na podłodze i stojaku

Promptery konferencyjne montowane na podłodze i stojaku nazywane są również monitorami podłogowymi. Można ustawić je pod pewnym kątem. Telepromptery tego rodzaju umożliwiają sprawdzenie treści, która aktualnie znajduje się na ekranie projekcyjnym. Dzięki zastosowaniu prompterów montowanych na podłodze lub stojaku, prelegent nie musi obracać się co chwilę, aby sprawdzić czy to o czym mówi, pokrywa się z jego prezentacją wyświetlaną przez projektor multimedialny. Należy jednak pamiętać, że autocue montowane na podłodze lub stojaku może sprawić, że mówca będzie patrzeć w dół. W tej sytuacji słuchacze mogą odnieść wrażenie, jakby prelegent zwracać się i przemawiał tylko
do uczestników znajdujących się w pierwszych rzędach.

Producenci prompterów prezydenckich  

Poznaj czołowych producentów prompterów konferencyjnych, oto oni:

  • People
  • Datavideo
  • Parrot
  • Premium
  • Neptek
  • Fortinge
  • Forprompt

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Sprawdź, ile kosztuje prompter konferencyjny, ale taki, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że odniesiesz sukces.

Promptery konferencyjne kosztują od 4500 zł o ponad 14 000 zł za model, który umożliwia regulację wysokości oraz kąt widzenia lustra, doskonale nadający się do profesjonalnych przemówień w trakcie przemówień, mityngów czy konferencji.

Jeżeli zależy ci, aby być dobrym mówcą podczas wystąpienia publicznego, skorzystaj z oferty wynajmu promptera konferencyjnego w wypożyczalni POWER w Pruszkowie.