Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia Przyczep Pruszków

Przyczepka Samochodowa Wypożyczalnia POWER Wynajem w Pruszkowie

Wynajem przyczepki samochodowej umożliwiamy w Pruszkowie, blisko Warszawy z racji naszej lokalizacji w Pruszkowie. Oferujemy dostępność kilku modeli przyczepek. I tak, możemy zaoferować takie przyczepy jakie są potrzebne:

 • przyczepki odkryte
 • przyczepki z plandeką
 • przyczepy motocyklowe
 • krótkie
 • szerokie
 • długie
 • lawety

Ile Kosztuje Wynajem Przyczepki Samochodowej w Warszawie

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje wynajem przyczepki w Warszawie to bądź pewien, że otrzymasz to taniej pod Warszawą, czyli w Pruszkowie.  Jak wiemy, ceny gruntów w stolicy Polski rosną dużo szybciej niż w innych miejscach Polski. I tak, podwarszawska miejscowość Pruszków pozwala na tańsze wypożyczenie przyczepki. Ceny przyczepki można sprawdzić w naszym cenniku wypożyczalni.

Odwiedź Wypożyczalnie Przyczepek Samochodowych W Pruszkowie

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a.  Blisko posiadamy dojazd do trasy S8/A2. Pozwala to na szybki dojazd z pobliskich miejscowości takich jak:

 • Warszawa
 • Duchnice
 • Ożarów Mazowiecki
 • Babice
 • Warszawa Bemowo
 • Mory
 • Płochocin
 • Brwinów
 • Komorów
 • Piastów

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Pruszkowie, ul. Domaniewska 5A, blisko zjazdu z Autostrady A2 Warszawa-Łódź-Poznań, obwodnica Stolicy S8, S2.

Przyczepka samochodowa w ofercie Wypożyczalni POWER Wynajem

Przyczepka samochodowa jest to pojazd przeznaczony do załadunku oraz przewozu towarów. Montuje się ją do haka samochodu. Każda przyczepka samochodowa ma określony udźwig, który wskazuje na maksymalną masę załadunku. Ten parametr podany jest przed producenta przyczepy ze względu na konstrukcję, nie należy go przekraczać. Przyczepka samochodowa nie posiada hamulców. Istnieją jednak przyczepy, które wyposażone są w hamulce działające automatyczne (hamulce najazdowe). Dotyczy to przyczepek, których maksymalna masa załadunku wynosi powyżej 751 kg. Wszystkie parametry dotyczące przyczepy znajdują się na tabliczce lub nalepce znajdującej się z boku przyczepy lub na podwoziu. Przyczepka samochodowa może być otwarta lub zamknięta (posiadająca stelaż z plandeką). Plandeka umożliwia przechowywanie towarów w przyczepce, a także chroni zawartość przed uszkodzeniami podczas transportu (odpryskujące kamienie, niekorzystne warunki atmosferyczne). Przyczepka samochodowa idealnie sprawdzi się podczas przeprowadzek, przewożenia zakupionych mebli ze sklepu, transportu narzędzi ogrodniczych czy rzeczy o dużym gabarycie.

Wypożyczenie przyczepki

Wypożyczenie przyczepy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pojazdu do przewozu rzeczy, ponieważ przestrzeń bagażowa ich pojazdu jest do tego niewystarczająca. Wypożyczenie przyczepy oferują firmy w większych miastach oraz stacje paliw. Procedura wynajmu przyczepki nie jest skomplikowana. Od klienta wymagany jest dowód osobisty oraz prawo jazdy. Niektóre wypożyczalnie wymagają wpłacenia kaucji za wynajem. Jest to forma zabezpieczenia przed ewentualnym uszkodzeniem przyczepki. Zanim wypożyczysz przyczepkę pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić jej stan techniczny. Przyczepkę można wypożyczyć na godziny lub doby. Wpływa to na wysokość ceny oraz możliwość ewentualnej negocjacji. Jeżeli jest taka możliwość, sprzęt do załadunku i transportu można wynająć od ręki. W przypadku, jeżeli zależy nam na modelu przyczepki o konkretnych rozmiarach i masie udźwigu, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.  

Wynajem przyczepy samochodowej

Wynajem przyczepy samochodowej jest powszechnie stosowany zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm transportowych. Niektóre firmy oferują wypożyczenie przyczepki samochodowej w jednym miejscu i pozostawienie jej w innym. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, kiedy miejsce docelowe, do którego chcemy przetransportować załadunek jest oddalony od wypożyczalni o kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów. Przed podpisaniem dokumentów na wynajem przyczep samochodowej, wszystkie zauważone usterki, odpryski, drobne uszkodzenia należy odnotować w umowie. Jeżeli tego nie zrobimy, kaucja za przyczepkę może nie zostać zwrócona. Zostaniemy obciążeniami za naprawdę szkód, których nie wyrządziliśmy. Niektóre wypożyczalnie udostępniają pasy unieruchamiające ładunek podczas transportu. Jest to niezmiernie ważne w przypadku, kiedy przewozimy delikatne przedmioty. Dobre wypożyczalnie przyczepek samochodowych oferują klientom przyczepki czyste, zadbane oraz regularnie poddawane konserwacji. Ważna kwestią jest również sprawdzenie instalacji elektrycznej w przyczepce. Przed wyruszeniem w drogę należy upewnić się, że wszystkie światła są sprawne i nie wyłączają się pod wpływem drgań. W kołach musi być również odpowiednie ciśnienie. Zdarza się, że podczas wynajmu przyczepki samochodowej otrzymujemy koło zapasowe na wypadek uszkodzenia lub przebicia. Przed wyczepieniem przyczepki od samochodu chroni linka zabezpieczająca.

Sprawdź koszt wypożyczenia przyczepki

Nie zwlekaj, już dziś sprawdź koszt wypożyczenia przyczepki. Jeżeli sporadycznie korzystasz z przewozu rzeczy przyczepką samochodową to najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie. Zakup przyczepki będzie opłacalny, jeżeli używamy jej regularnie (np. podczas budowy domu, kiedy codziennie przewozimy materiały budowlane ze sklepu). Przyczepka samochodowa doskonale sprawdzi się  w przypadku transportu rowerów, motocykla oraz quada. Aby wypożyczyć przyczepkę, samochód osobowy musi być wyposażony w hak. Holowanie przyczepki jest możliwie, jeśli posiadamy prawo jazdy przynajmniej kategorii B. Koszt wypożyczenia przyczepki jest uzależniony od długości okresu wynajmu (na godziny, dobę lub kilka dni), rozmiaru przyczepki oraz maksymalnej wagi załadunku. Wynajmując przyczepkę nie martwimy się o jej ubezpieczenie oraz przegląd techniczny. Sprawdź koszt usługi wypożyczenia przyczepki, ale takiej która jest w pełni sprawna technicznie i spełnia wszystkie twoje oczekiwania. Koszt wypożyczenia waha się od 35 zł/doba za przyczepkę niewielkich rozmiarów do 115 zł za pojazd o większych gabarytach i ładowności. Koszt wypożyczenia przyczepki na weekendy oraz święta najczęściej jest wyższy niż w dni powszednie. Do kwoty należy doliczyć kaucję za wynajem.

Ile kosztuje wynajem przyczepy samochodowej w Warszawie?

Wynajem przyczepy samochodowej ma wiele zalet. W Warszawie dostępnych jest wiele firm oferujących wypożyczenie przyczepek jedno- i dwuosiowych o różnych rozmiarach i masie udźwigu. Jeśli nie dysponujesz własną przyczepką samochodową, rozważ jej wynajem. Mokotów, Targówek, Bemowo, Ursus czy Praga-Południe, to tylko kilka dzielnic, w których możesz wynająć przyczepkę w Warszawie.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje wypożyczenie przyczepki samochodowej w Warszawie, oto odpowiedź:

Wypożyczalnia przyczep Warszawa oferuje usługi wynajmu przyczepki samochodowe w cenie wahającej się od 39 zł do 99zł za jednoosiową przyczepkę oraz od 69zł do 199zł za dwuosiową przyczepką o szerokości 145 cm i długości 295 cm. Koszt podlega negocjacji w zależności od długości okresu wynajmu.