Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Praska Do Przewodów Wynajem Pruszków

Wynajem Praska Do Przewodów Warszawa

Praska do przewodów przeznaczona jest do solidnego i trwałego zaciskania końcówki i złączki na przewodach. Sprawdzi się do zadań profesjonalnych wykonywanych m.in. przez elektryków oraz do zastosowań domowych. W skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza nie powinno zabraknąć tego prostego w obsłudze narzędzia do obróbki przewodów. Może być używana do przewodów wykonanych z aluminium lub miedzi.

Wypożyczalnia Prasek Do Przewodów Pruszków

W celu zapoznania się z bogatą ofertą wypożyczalni POWER, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w pobliżu miast takich jak Warszawa, Brwinów, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie.

Wynajem Praski Do Przewodów Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapraszamy do odwiedzenia nas. 

Praska do przewodów w ofercie POWER Wynajem w Pruszkowie

Praska do przewodów to narzędzie, za pomocą którego trwale zaciska się końcówki i złączki na przewodach. Najczęściej używana jest przez elektryków. Jednak jest to na tyle skuteczne narzędzie przeznaczone do obróbki przewodów, że powinno znaleźć się skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Umożliwia ono m.in. samodzielne podłączenie modemu internetowego, bez konieczności korzystania z fachowych usług. Większość modeli wyposażona jest w ergonomiczny, miękki uchwyt, który znacznie podnosi komfort podczas długotrwałej pracy.

Rodzaje prasek do przewodów

Rodzaje prasek do przewodów dostępnych na rynku, możemy podzielić na: ręczne, hydrauliczne, pneumatyczne. Zaciskarka z napędem pneumatycznym do działania potrzebuje użycia kompresora. Nie wymaga również użycia siły mięśni przez operatora, co jest niewątpliwie jej zaletą. Praska hydrauliczna doskonale nadaje się do tulejek, rur miedzianych lub aluminiowych oraz złączek z izolacją i bez izolacji oczkowych.

Praska do przewodów ręczna

Praska do przewodów ręczna przeznaczona jest do trwałego zaciskania końcówek i złączek o małych średnicach. Narzędzie jest proste w obsłudze. Zaciskarka do kabli mechaniczna z powodzeniem może być używana przy przewodach wykonanych z aluminium lub miedzi oraz jedno- i wielodrutowych. Niektóre modele prasek do przewodów wyposażone są w wymienne matryce zaciskowe. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie, ponieważ poszerza funkcjonalność zaciskarki. Na rynku dostępne są praski do kabli przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów do zastosowań domowych. Warto wspomnieć, że profesjonale zaciskarki do kabli posiadają specjalną blokadę, która chroni kable przed niedokładnym zaciśnięciem.

Praska do przewodów pneumatyczna

Praska do przewodów pneumatyczna zasilana jest sprężonym powietrzem. Jest do doskonała alternatywa dla praski mechanicznej, umożliwiające zaciskanie końcówek i złączek przewodów bez żadnego wysiłku. Podłączenie do kompresora sprawia, że operator nie używa przy zaciskaniu siły własnych mięśni. To rozwiązanie sprawia, że zaciskarka pneumatyczna wpływa na zdrowie operatora, chroniąc jego stawy i ścięgna przed przeciążeniem.

Praska do przewodów hydrauliczna

Praska do przewodów hydrauliczna przeznaczona jest do wymagających prac elektroinstalacyjnych. Wyposażona jest w specjalny przeciążeniowy zawór bezpieczeństwa oraz siłownik hydrauliczny. Trwale i solidnie zaciska końcówki przewodów elektrycznych. Ten rodzaj zaciskarki do kabli doskonale sprawdzi się również w przypadku lin stalowych. Jej zaletą jest solidna i wytrzymała konstrukcja, która umożliwia eksploatację narzędzia przez długi czas. Niektóre modele prasek hydraulicznych dostępnych na rynku wyposażone są nie tylko w ergonomiczny uchwyt, ale również posiadają LED-owe podświetlenie, która zdaje egzamin podczas obróbki przewodów w ciasnych pomieszczeniach.

Sklepy z praskami do przewodów

Jeżeli szukasz zaciskarki do kabli, możesz ją kupić w sieciach handlowych:

 • Castorama
 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Jula
 • Mrówka
 • Media Expert

Producenci prasek do przewodów

Poznaj producentów zaciskarek do kabli, oto oni:

 • Yato
 • Erko
 • Haupa
 • Neo
 • Knipex
 • Magnusson
 • Dedra
 • MacAllister

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Sprawdź, ile kosztuje zaciskarka do przewodów!

Praska przewodów kosztuje od 800 zł do ponad 1700 zł za narzędzie wyposażone w wygodny, miękki i ergonomiczny uchwyt, umożliwiające trwałe zaciskanie końcówek i złączek z solidnym efektem końcowym.

Praski do kabli znajdujące się w ofercie wynajmu wypożyczalni POWER to gwarancja trwałych i niezawodnych połączeń.