Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Nożyce Gilotynowe Wypożyczalnia

Wynajem Nożyc Gilotynowych Warszawa

Nożyce gilotynowe to narzędzie przeznaczone do precyzyjnego wykonywania długich i prostych cięć. Umożliwiają przecięcie blachy w linii prostej. Ich zaletą jest niezawodność, precyzja oraz brak powstawania ostrych zadziorów podczas cięcia. Zasada działania nożyc gilotynowych do cięcia blachy jest prosta i opiera się na powstaniu odpowiedniego stanu naprężenia narzędzia, pod wpływem którego następuje pęknięcie obrabianego materiału.

Wypożyczalnia Nożyc Gilotynowych Pruszków

Solidna konstrukcja i ostrze z wysokogatunkowej stali sprawia, że narzędzie z powodzeniem może być używane nie tylko przez majsterkowiczów i hobbystów, ale również przez profesjonalistów m.in. w zakładach ślusarskich. Nożyce gilotynowe poradzą sobie zarówno z cięciem blachy, jak i materiałów z tworzyw sztucznych.

Wynajem Nożyc Gilotynowych Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Nożyce gilotynowe

Nożyce gilotynowe, nazywane również gilotynami, to narzędzie przeznaczone do wykonywania długich i prostych cięć. Są niezawodne i niezwykle precyzyjne. Dzięki nim można przeciąć blachę w linii prostej. Przecięcie blachy jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowiedniego stanu naprężenia przez nożyce, pod wpływem którego następuje pęknięcie i podzielenie obrabianego elementu na dwie części. Korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze w przydomowych garażach.

Rodzaje nożyc gilotynowych

Rodzaje nożyc przemysłowych dzielimy na ręczne, hydrauliczne oraz mechaniczne napędzane elektrycznie. Na rynku dostępne są zarówno gilotyny przeznaczone do użytku domowego, mniejszych zakładów oraz typowo przemysłowe. W zależności od modelu, maszyna umożliwia dokładne i precyzyjne cięcie blachy, prętów, płaskowników, tworzyw sztucznych. Ogromną zaletą nożyc gilotynowych jest równe przecinanie obrabianego materiału, bez obawy o postrzępienie i powstanie ostrych zadziorów.

Nożyce gilotynowe ręczne

Nożyce gilotynowe ręczne wymagają użycia siły przez operatora. Przeznaczone są do cięcia cienkiej blachy o grubości do 1,5 mm i długości do 1500 mm. Najczęściej korzystają z nich niewielkie zakłady (np. ślusarskie) i warsztaty. Nadadzą się również dla majsterkowiczów i hobbystów. Doskonale radzą sobie z dokładnym cięciem blachy oraz materiałów z tworzyw sztucznych. Ich zaletą jest proste cięcie bez zadziorów. Nożyce do blachy ręczne charakteryzują się solidną konstrukcją, natomiast ostrze wykonane jest z wysokogatunkowej stali. Niektóre modele mają możliwość przymocowania gilotyny do podłoża.

Nożyce gilotynowe hydrauliczne

Nożyce gilotynowe hydrauliczne należą do grupy gilotyn hydraulicznych, w której skład wchodzą również wahadłowe nożyce gilotynowe. W zależności od wybranego modelu, umożliwiają one obróbkę materiału o grubości od 6,5 do 32 mm i długości od 2050 do 6020 mm. Ich działanie jest wysoce zautomatyzowane. Niektóre modele nożyc hydraulicznych wyposażone są w automatyczną regulację kąta oraz szczeliny między ostrzami tnącymi. Ten rodzaj nożyc może być wyposażony dodatkowo m.in. w hydrauliczny stół podtrzymujący. Jest to doskonałe rozwiązanie, które nie tylko zwiększa precyzję pozycjonowania obrabianego materiału, ale również jest dla niego doskonałym podparciem, zapobiegając zwisaniu i wyginaniu się blachy. Nożyce gilotynowe hydrauliczne są niezwykle wydajne i trwałe. Wyposażone są również w osłonę noży, która zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu dłoni użytkownika.

Nożyce gilotynowe mechaniczne

Nożyce gilotynowe mechaniczne z napędem elektrycznym pozwalają na obróbkę materiałów o grubości do 4 mm i długości od 1500 do 3000 mm. Umożliwiają cięcie aluminium, stali oraz miedzi. Gwarantują dokładne i równe cięcie pozbawione zadziorów. Nożyce elektryczne do blachy są funkcjonalne, a ich obsługa nieskomplikowana. Maszyna do cięcia blachy napędzana elektrycznie wyposażona jest m.in. w pedał nożny, rowki w blacie roboczym, które zapobiegają przywieraniu blachy podczas cięcia oraz gumowy docisk. Do działania potrzebują dostępu do gniazda sieciowego.

Sklepy z nożycami gilotynowymi

Oto sieć sklepów handlowych, które posiadają w sprzedaży nożyce gilotynowe:

 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Jula
 • Mrówka
 • Castorama
 • Media Expert

Producenci nożyc gilotynowych

Sprawdź, którzy renomowani producenci oferują wysokiej jakości maszyny do cięcia blachy:

 • Ermaksan
 • Format
 • Bass Polska
 • Holzmann
 • Stiler
 • Bernardo
 • Durma
 • Haco
 • Safan

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Szukasz precyzyjnej maszyny do cięcia blachy?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje gilotyna, oto odpowiedź:

Nożyce gilotynowe kosztują od 5500 zł za ręczną gilotynę przeznaczoną do szybkiego obrabiania różnych materiałów, charakteryzującą się solidną budową i ostrzem z wysokogatunkowej stali do ponad 90 000 zł za gilotynę hydrauliczną wykonaną z wysokiej jakości materiałów, która szybko i precyzyjnie tnie blachę w linii prostej, wyposażoną w regulację grubości cięcia oraz hydrauliczny docisk blachy.