Pon.-Sob.: 7:00 - 19:00

Godziny otwarcia

Wyślij maila

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 505 16 03 03

Zadzwoń Teraz!

Wypożyczalnia PS4

Wypożyczenie PS4 w Warszawie w niskiej cenie

Wypożyczenie PS4 w Warszawie

Wypożyczalnia Playstation w Warszawie i okolicach

Wypożyczalnia Playstation w Warszawie

Wynajem PS4 na przyjęcia i eventy

Wypożyczalnia POWER znajduje się przy ulicy Domaniewskiej 5a w Pruszkowie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście.

Wypożyczalnia PS4

PlayStation 4 to konsola do gier wideo firmy Sony. Pierwsza wersja PS została wydana w Japonii w 1994 roku. Jest to najpopularniejsza na świecie konsola do gier, która stanowi rozrywkę i miłe spędzenie czasu wolnego.

PS4 – jaki model kupić? Jaką wersję wybrać?

Jaki model PS4 kupić? Na rynku dostępne są trzy wersje konsoli PlayStation 4: klasyczna (podstawowa), Slim oraz Pro (Neo). Konsola PS4 klasyczna to pierwszy model PlayStation 4 z serii CUH-1000 do CUH-1200.

PlayStation czy Xbox One?

Obie konsole mają podobnie wyposażone procesory oraz dyski o takiej samej pojemności 500 GB i po 8 GB RAM. To, co je różni, to dodatkowe funkcje. Zarówno w PS4, jak i Xbox One, gracz ma możliwość podłączenia dysku zewnętrznego, jednak tylko w konsoli do gier firmy Sony można wymienić dysk wewnętrzny. Wodotryski graficzne są wzmocnione w konsoli do gier wideo w firmie Microsoft, natomiast PS4 Slim i Pro wiodą prym w obsłudze wirtualnej rzeczywistości.

Konsola PS4 Slim

Konsola PS4 Slim jest dostępna na rynku od września 2016 – daty swojej premiery. W porównaniu do klasycznej wersji konsoli, charakteryzuje się bardziej kompaktową konstrukcją o zaokrąglonym kształcie. Jej powierzchnia została wykonana z matowego tworzywa. Oznaczona jest numerem serii CUH-2000. PS4 Slim występuje w dwóch wariantach: 500GB i 1TB. Dodatkową zaletą tej konsoli jest mniejsze zużycie energii aż o 35% w porównaniu do wersji podstawowej. Jeżeli nie jesteś profesjonalnym graczem, konsola PlayStation 4 Slim będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Jaki telewizor do PS4 Slim?

Konsola PlayStation 4 Slim wymaga podłączenia do telewizora o rozdzielczości Full HD. Jeżeli jednak w przyszłości zamierzasz kupić nowszą wersję PS4, warto rozważyć zakup telewizora 4K HDR.

Konsola PS4 Pro

Konsola PS4 Pro to najnowsza wersja konsoli gier wideo firmy Sony. Ten model obsługuje telewizory 4K HDR. W porównaniu do wersji klasycznej, charakteryzuje się szybszym procesorem graficznym. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier wideo, to na pewno ucieszy cię fakt, że PlayStation 4 Pro odpala te same gry, co wcześniejsze wersje, z tą różnicą, że robi to
z ulepszoną grafiką i wydajnością (wyższa liczba klatek na sekundę). Konsola PS4 Pro, zwana również Neo, oznaczona jest numerem seryjnym CUH-7000.

Jaki telewizor do PS4 Pro?

Do PS4 Pro wymagany jest telewizor o rozdzielczości 4K HDR.

Telewizory do Playstation 4 – polecane modele:

Jeżeli zastanawiasz się, jaki wybrać model telewizora pod PS4, oto odpowiedź:

 • Samsung Nu8002/8042/8072
 • LG OLED serii 8
 • Philips 55OLED804/12
 • Panasonic PUS8303
 • Sony ZF9
 • Sony KD-65XF8505
 • Samsung UE55RU8002

Sklepy z konsolą PlayStation 4

Jeżeli zastanawiasz się, w których sieciach sklepów handlowych możesz kupić konsolę do gry wideo PS4 firmy Sony, oto odpowiedź:

 • Media Expert
 • Media Markt
 • RTV Euro AGD
 • Auchan
 • Avans

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Sprawdź, jaka jest cena PS4!

PlayStation 4 kosztuje od 1800 zł do ponad 2500 zł za model Pro, dzięki któremu masz możliwość zagrania w najnowsze gry w doskonałej jakości 4K, charakteryzujący się mocnym procesorem graficznym, umożliwiający bardziej płynną rozgrywkę,

Masz ochotę na emocjonującą rozrywkę? Chciałbyś zagrać w fajne gry na PS4? Po więcej szczegółów, skontaktuj się w wypożyczalnią POWER w Pruszkowie.