Pon.-Sob.: 7:00 - 19:00

Godziny otwarcia

Wyślij maila

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 505 16 03 03

Zadzwoń Teraz!

Myjka Ciśnieniowa Wynajem

Myjki Ciśnieniowe Wypożyczalnia Warszawa

Dzięki temu urządzeniu zmyjesz ciężko dostępny brud. Pod wysokim naciskiem woda jest w stanie usunąć nawet największe zanieczyszczenie. Myjki ciśnieniowe doskonale sprawdzą się w czyszczeniu elewacji budynków, ogrodzenia wokół domu, mycia samochodu bez ryzyka uszkodzenia karoserii. Również utrzymanie w czystości samochodu i tarasów będzie łatwiejsze przy użyciu tego urządzenia.

Wynajem Myjki Ciśnieniowej

POWER wypożycza myjki ciśnieniowe po ówczesnym ustaleniu terminu. Służyć mogą one do oczyszczania np.: balkonów aluminiowych ubrudzonych klejem do elewacji. Różnorodne zastosowanie myjki ciśnieniowej sprawia, ze jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w usuwaniu zabrudzeń na budowie, gospodarstwie domowym i rolnym, firmach transportowych. Dodatkowo, urządzenie zużywa mniej wody niż mycie powierzchni wężem ogrodowym

Wypożyczalnia Myjki Ciśnieniowej

Wypożyczalnia POWER znajduje się przy ulicy Domaniewskiej 5a w Pruszkowie. To zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Warszawy lub Piastowa. Skontaktuj się z nami.

Wynajmij myjkę ciśnieniową w ofercie POWER Wynajem

Myjki ciśnieniowe to urządzenia czyszczące za pomocą wody pod ciśnieniem (od 50 do 130 barów) różne powierzchnie. Po podłączeniu urządzenia do węża ogrodowego, pompa, która znajduje się w środku myjki, odpowiada za zwiększenie ciśnienia wody. Istotne jest dostosowanie rodzaju pistoletu natryskowego (lance natryskowe, szczotki obrotowe, gąbki) do prac, które mają być wykonywane. Niektóre końcówki myjki ciśnieniowej mają możliwość regulacji siły strumienia wody (skupiony, rozproszony). Przed wyborem urządzenia czyszczącego warto sprawdzić, czy ma ono możliwość zasysania wody bezpośrednio z innych źródeł wody (staw, jezioro, beczka, deszczówka). Ta dodatkowa funkcja sprawia, że myjki ciśnieniowe stają się wyjątkowo ekologicznymi urządzeniami. Należy jednak pamiętać, aby nie zapchać filtra zanieczyszczeniami podczas pobierania wody ze stawu czy jeziora. Brudny filtr może uszkodzić pompę.

Myjki ciśnieniowe – zastosowanie:

 • czyszczenie ścian zewnętrznych (elewacji wykonanych z sidingu, cegły, drewna)
 • czyszczenie ogrodzeń (wokół domu, działki rekreacyjnej)
 • mycie samochodu, roweru (bez ryzyka uszkodzenia lakieru)
 • usuwanie zabrudzeń z podjazdu i przydomowych ścieżek (z liści, piasku), chodników
 • czyszczenie basenu oraz mebli ogrodowych
 • mycie urządzeń ogrodniczych (kosiarki do trawy, maszyny)
 • utrzymanie w czystości balkonów, tarasów
 • czyszczenie pomników

Myjki ciśnieniowe przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Urządzenia czyszczące do użytku profesjonalnego charakteryzują się pracą pod większym ciśnieniem oraz większą wytrzymałością na codzienne eksploatowanie. Przeznaczone są do czyszczenia w magazynach, na budowach, w gospodarstwie rolnym (czyszczenie maszyn, sprzętu), firmach usługowych lub transportowych. Myjek ciśnieniowych w gospodarstwie domowym nie należy używać w sposób ciągły i długotrwały przez wiele godzin. Myjki ciśnieniowe dokładnie usuwają zabrudzenia z małych i dużych powierzchni bez konieczności użycia siły. W czasach, kiedy istotne jest dbanie o środowisko, myjki ciśnieniowe można uznać za urządzenie ekologiczne, które zużywa zdecydowanie mniej wody, niż mycie powierzchni przydomowym wężem. Dodatkowo, czyszczenie znacząco ogranicza stosowanie detergentów szkodliwych dla środowiska.

Rodzaje myjek ciśnieniowych

Rodzaje myjek ciśnieniowych dzielimy na elektryczne, spalinowe oraz akumulatorowe. Różne rodzaje sposobów zasilania wpływa na ich zastosowanie. Myjki ciśnieniowe to wygodne i ekonomiczne urządzania, które wyjątkowo szybko i skutecznie usuwają brud i zanieczyszczenia zużywając przy tym o wiele mniej wody niż tradycyjne węże ogrodowe. Ręczne szorowanie powierzchni jest pracochłonne i wymaga wiele siły. Długość kabla zasilającego to parametr, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru myjek ciśnieniowych zasilanych elektrycznie. Zasięg okablowania powinien zapewnić swobodę poruszania się podczas prac czyszczących. Ze względu na wytwarzane ciśnienie, myjki ciśnieniowe dzielimy na klasę podstawową (drobne prace czyszczące), klasę średnią oraz klasę wysoką (skuteczne w pozbywaniu się trudnych do usunięcia zabrudzeń). Firma Karcher oferuje myjki ciśnieniowe, których zaletą jest oszczędność wody (podczas mycia samochodu, sprzątania), możliwość wyposażenia urządzenia w dodatkowe końcówki umożliwiające czyszczenie w trudno dostępnych powierzchniach. Niektóre modele myjek ciśnieniowych oferowanych przez markę Karcher, dzięki aluminiowemu uchwytowi teleskopowemu umożliwiają bezproblemowe przechowywanie urządzenia. Dodatkowo, specjalnie wyprodukowane środki czyszczące przyjazne dla środowiska gwarantują najlepsze efekty sprzątania.

Myjka ciśnieniowa elektryczna

Myjka ciśnieniowa elektryczna zasilana jest prądem zmiennym 230 V. Jest to najpopularniejszy  sposób zasilania tego typu urządzeń. Doskonale sprawdzi się do utrzymania czystości wokół domu. Urządzenie czyszczące zasilane elektrycznie ograniczone jest długością okablowania. Marka Karcher oferuje jednak myjki ciśnieniowe elektryczne, których zasięg kabla jest wystarczający do wszelkich prac w domu, ogrodzie oraz garażu. Ogromną zaletą urządzeń czyszczących tej firmy jest miejsce na akcesoria, kabel zasilający oraz możliwość zasysania środków czyszczących. Dzięki zerowej emisji spalin do środowiska, myjka ciśnieniowa elektryczna jest przyjazna dla środowiska. Można używać jej w pomieszczeniach zamkniętych bez konieczności stosowania specjalnych wentylatorów, tak jak w przypadku myjek ciśnieniowych zasilanych spalinowo.

Myjka ciśnieniowa spalinowa

Myjka ciśnieniowa spalinowa to urządzenie profesjonalne wyposażone w silnik napędzany benzyną lub olejem. Przeznaczona jest to pracy w wymagających warunkach (plac budowy, myjnie ręczne, firmy usługowe). Myjka ciśnieniowa marki Karcher zasilana spalinowo posiada dodatkową funkcję podgrzewania wody. Dzięki takiemu połączeniu, wszystkie prace czyszczące mogą odbywać się w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Tego rodzaju sposób zasilania urządzenia czyszczącego nie powinien być używany w pomieszczeniach zamkniętych ze względu na emisję szkodliwych spalin. Ogromną zaletą używania myjki ciśnieniowej spalinowej jest brak kabla, który w wielu przypadkach stanowi przeszkodę w pracy. Profesjonalne myjki ciśnieniowe wyposażone są w pompowane koła odporne na przebicie, a także duże filtry, które zabezpieczają pompę przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniem.

Myjka ciśnieniowa akumulatorowa

Myjka ciśnieniowa akumulatorowa to bezprzewodowe urządzenie czyszczące, które doskonale sprawdzi się w gospodarstwie domowym (czyszczenie mebli i narzędzi ogrodowych, usuwanie zanieczyszczeń z tarasu). Zaletą tego rodzaju zasilania myjki jest możliwość pracy w terenie bez dostępu do gniazda sieciowego. Myjka ciśnieniowa akumulatorowa przeznaczona jest to prac, które nie wymagają długiego usuwania zanieczyszczeń. Przykładowo, czas pracy ciągłej bezprzewodowej myjki wysokociśnieniowej marki Karcher wynosi 17 minut. Urządzenie posiada wskaźnik naładowania baterii. Chcąc wydłużyć czas pracy myjki, warto zaopatrzyć się w dodatkowy akumulator. Myjka ciśnieniowa akumulatorowa jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie emituje zanieczyszczeń do środowiska.  Dodatkowo, zasięg pracy nie jest ograniczony długością kabla.

Sklepy z myjkami ciśnieniowymi

Sprawdź, które sieci handlowe oferują myjki ciśnieniowe:

 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Castorama
 • Auchan
 • Jula
 • Media Expert
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • RTV Euro AGD
 • Mrówka

Producenci myjek ciśnieniowych – TOP 10

Poznaj producentów myjek ciśnieniowych gwarantujących bezawaryjność oraz wysoką jakość wykonania. Oto oni:

 • Karcher
 • Stiga
 • Yato
 • Bosch
 • Dedra
 • Black&Decker
 • Nilfisk
 • Riwall
 • Kanwod
 • Stanley

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje myjka ciśnieniowa, która skutecznie wyczyści różnego rodzaju powierzchnie, również te trudno dostępne, a przy okazji będzie ekonomiczna i przyjazna dla środowiska, dobrze trafiłeś! Oto odpowiedź:

Myjka ciśnieniowa kosztuje od 1500 zł za modele przeznaczone do użytku domowego do ponad 12 000 zł za urządzenie zasilane spalinowo, zapewniające długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie oraz skuteczne czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni.