Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Przyczepy Motocyklowe Wypożyczalnia

Wynajem Przyczepy Motocyklowej Pruszków

 

Transport motocykla to stały element podczas przygody. Najczęściej towarzyszy na jej początku, kiedy to kupujemy pierwszy motocykl. I tak, warto zadbać o narzędzie transportowe, które pozwoli bezpiecznie przetransportować nasz nowy motocykl w rodzinne miejsce. 

 

Wypożyczalnia Przyczep Motocyklowych blisko Warszawy w Pruszkowie

 

Wypożyczalnia Przyczep Motocyklowych oferuje przyczepki na motocykle następujących rodzajów:

  • przyczepka na jeden motocykl
  • przyczepka na dwa motocykle (motory)
  • przyczepka na trzy motocykle

W zależności od liczby zakupionych motocykli sugerujemy wybrać model na dwa lub trzy motory. Pozwala to na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, co przekłada się na możliwą większą prędkość przemieszczania. To pozwala na redukcję czasu przejazdu. I tak, korzystając z obwodnicy Warszawy możemy zredukować średnio czas o około 5-30 minut. 

Wynajem Przyczep Motocyklowych 24h w okolicach Warszawy i okolic

 

Wypożyczalnia przyczep POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz przyczepę w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24h. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty na przyczepy i przyczepki.

Przyczepy motocyklowe w ofercie wypożyczalni : POWER Wynajem

Przyczepy motocyklowe przeznaczone są do transportu jednośladów. Wyróżniamy przyczepki otwarte i zamknięte. Przyczepka motocyklowa otwarta ze względu na stosunkowo niską wagę, charakteryzuje się mniejszym spalaniem. Przyczepy motocyklowe zamknięte chronią jednoślad przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Przyczepki do przewozu motocykli, których łączna masa z samochodem nie przekracza 3,5t, mogą być ciągnięte przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B. Doskonale sprawdzają się podczas przewozu jednośladów podczas przeprowadzki lub awarii. Przyczepka powinna być dostosowana do wielkości motocykla. Dodatkowo, posiadanie odpowiednio umiejscowionych mocowań zabezpiecza go przed niekontrolowanym przemieszczaniem się podczas transportu oraz upadkiem. Przyczepy motocyklowe wyposażone są w specjalny najazd, umożliwiający wjazd motocykla na platformę.

Wypożyczenie przyczepki motocyklowej

Wypożyczenie przyczepki motocyklowej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy potrzebują przetransportować motocykl podczas zmiany miejsca zamieszkania lub niespodziewanej awarii. W Warszawie, Pruszkowie lub w innych większych miastach działają firmy, które specjalizują się w wynajmie przyczepek do transportu motocykli. Wypożyczenie przyczepki motocyklowej jest również możliwe na wybranych stacjach paliw. Warto zwrócić uwagę, że większość wypożyczalni wymaga wpłacenia kaucji za wynajem. Przed popisaniem umowy należy okazać dowód osobisty oraz prawo jazdy. Warto sprawdzić aktualny stan techniczny przyczepki i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości zgłosić ten fakt wypożyczalni. Wypożyczenie przyczepki motocyklowej wyposażonej w rynny oraz szyny najazdowe jest pomocne w załadunku
i rozładunku jednośladów.

Wynajem przyczepy motocyklowej

Wynajem przyczepy motocyklowej to ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie, tak bardzo popularne wśród klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych (np. wyścigi motocrossowe). Jest to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów mechanicznych, które świadczą usługi przewozu motocykli do naprawy, które uległy awarii. Przyczepy motocyklowe wykonane są z ocynkowanych, metalowych profili, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz korozję. Wynajem przyczepy motocyklowej to idealny pomysł dla sklepów prowadzących sprzedaż motocykli. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wybrany jednoślad może być przetransportowany bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Wiele firm umożliwia wypożyczenie przyczepki do przewozu motocykli w jednym miejscu i pozostawienie jej w innym, oddalonym nawet o kilkaset kilometrów. Odpowiednie ciśnienie w kołach, sprawna instalacja elektryczna, dodatkowe koło zapasowe, to tylko kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę wynajmując przyczepkę.

Sprawdź koszt wypożyczenia przyczepy motocyklowej

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem platformy na motocykl? Dowiedź się, jaki jest koszt wypożyczenia przyczepy motocyklowej i przestań się martwić o transport swojego jednośladu. Wynajem, to idealne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów motocykli, którzy chcą zabrać go sobą w dłuższą trasę. Koszt wypożyczenia przyczepy motocyklowej uzależniony jest od długości wynajmu (na godziny, doby) oraz rodzaju przyczepki (otwarta, zamknięta). Cena waha się od 35 do 45 zł za dobę i dotyczy dni roboczych. W weekendy oraz święta, koszt wypożyczenia przyczepy motocyklowej może być wyższy. Sprawy formalne (np. ubezpieczenie) oraz techniczne leżą po stronie wypożyczalni.

Ile kosztuje wynajem przyczepy motocyklowej w Warszawie?

Wynajem przyczepy motocyklowej ma wiele zalet. Klient wypożycza w pełni sprawną technicznie, zadbaną platformę pod motocykl, z ważnym ubezpieczeniem oraz pasami transportowymi. W Warszawie (m.in. Śródmieście, Mokotów, Ursus, Targówek), Pruszkowie lub okolicach dostępnych jest wiele wypożyczalni, oferujących otwarte i zamknięte przyczepki pod motocykl.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem przyczepy motocyklowej w Warszawie, oto odpowiedź:

Wynajem przyczepy motocyklowej w Warszawie kosztuje od 38 zł (z uchwytami do mocowania) do 90 zł za dobę, za dwuosiową przyczepkę, która doskonale sprawdzi się podczas przewozu czterech motocykli.