Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Traktorek Czyszczący Wypożyczalnia

Wynajem Traktorek Czyszczący Warszawa

Traktorek ogrodowy wielofunkcyjny to niezawodna maszyna przeznaczona do prac porządkowych. Jeżeli chcesz pozbyć się nieczystości z chodnika, parkingu, placu lub posesji, traktorek czyszczący będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Doskonale sprawdza się również podczas zbierania śmieci, odpadków z trawy lub innych zanieczyszczeń. Możesz go również wykorzystać jako zamiatarkę do kostki brukowej, liści lub gałązek. Jeżeli zależy ci na sprawnym i dokładnym wykonaniu prac porządkowych, sprawdź ofertę wypożyczalni POWER i zacznij cieszyć się zadbaną i czystą przestrzenią wokół siebie.

Wypożyczalnia Traktorków Czyszczących Pruszków

Wypożyczalnia POWER oferuje wynajem niezawodnych traktorków czyszczących, przeznaczonych do utrzymania porządku na dużej posesji, parkingu, placu lub spółdzielni mieszkaniowej. Traktorek ogrodowy można stosować zarówno na trawnikach (usuwanie odpadów, zanieczyszczeń, śmieci), jak i na ulicach (zamiatanie kostki brukowej, pozbywanie się zanieczyszczeń i śmieci). Doskonale sprawdzą się również w utrzymywaniu porządku na terenach miejskich.

Wynajem Traktorka Czyszczącego Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Masz pytania? Zadzwoń! Fachowe doradztwo gwarantowane! Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Traktorek czyszczący

Traktorek czyszczący to wielofunkcyjna maszyna przeznaczona do prac porządkowych. Silnik, napęd, ilość cylindrów, rodzaj agregatu tnącego to parametry, na które należy zwrócić uwagę przed wyborem ciągniczka ogrodowego. Traktorek ogrodniczy z dodatkowym osprzętem umożliwia jego eksploatację przez cały rok. Z powodzeniem można wykorzystać go do prac ogrodowych tj. koszenie trawy, napowietrzanie gleby, zbieranie liści oraz do zamiatania i odśnieżania. Traktorek czyszczący zbiera również śmieci oraz inne odpadki z trawy oraz różnych powierzchni.

Rodzaje traktorków czyszczących

Rodzaje traktorków czyszczących podzielić można ze względu na możliwość podłączenia do nich dodatkowego osprzętu. Wyróżniamy traktorki z broną pazurową oraz ze zbieraczem. Traktorek ogrodniczy z osprzętem może mieć silnik jednocylindrowy lub trójcylindrowy. Jeżeli dysponujemy trawnikiem, placem lub posesją o dużej powierzchni, warto zdecydować się na silnik trójcylindrowy. Charakteryzuje się on dużą mocą oraz niezawodnością. Zamiatarka do kostki brukowej, liści, gałęzi lub zanieczyszczeń wyposażona w silnik trójcylindrowy, najczęściej posiada napęd na cztery koła. Jeżeli natomiast jesteś szczęśliwym posiadaczem posesji o małej lub średniej powierzchni, wybór maszyny z silnikiem jednocylindrowym będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, przednia zamiatarka wirnikowa umożliwia skuteczne zamiatanie różnej wielkości powierzchni. Doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu chodników, parkingów, placów, deptaków. Większość modeli zamiatarek wyposażona jest w specjalny pojemnik umożliwiający zbieranie nieczystości.

Traktorki czyszczące z broną pazurową

Traktorki czyszczące z broną pazurową stanowią dodatkowe wyposażenie ciągnika ogrodowego. Brona pazurowa sprawdza się doskonale w efektywnym wyczesywaniu świeżo skoszonej trawy oraz usuwaniu z trawnika wszystkich zanieczyszczeń. Zamiatarka do liści to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ich nadmiar jest trudny i pracochłonny do usunięcia zwykłymi grabiami (np. parki, skwery, miejskie tereny zielone, ogrody o dużej powierzchni). Brona do traktora, w zależności od modelu, może posiadać dodatkowe miejsce przeznaczone na obciążenie. Dzięki dodatkowemu dociążeniu brony, możliwa jest większa siła nacisk na darń. Jest to niezwykle przydatne narzędzie ogrodowe podczas pielęgnacji trawnika, kiedy zależy na zebraniu i usunięciu gnijących liści lub obumarłych źdźbeł trawy. Brona do traktora ogrodowego nie sprawia problemów podczas transportu.

Traktorki czyszczące ze zbieraczem

Traktorki czyszczące ze zbieraczem stanowią dodatkowy osprzęt, w który można wyposażyć wielofunkcyjny traktorem. Doskonale sprawdza się w zbieraniu trawy, nieczystości, gałązek, odpadów. Jest on wyposażony w duży, uchylny kosz, dzięki któremu praca jest o wiele wydajniejsza. Traktorek ze zbieraczem obrotowym wykorzystywany jest również przy oczyszczaniu terenów zielonych. Traktor ogrodowy to idealne rozwiązanie przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników zadbanego oraz czystego ogrodu, podjazdu, parkingu oraz większego placu. Traktorki czyszczące ze zbieraczem stosować można zarówno na trawnikach, jak i ulicach.

Sklepy oferujące sprzedaż traktorów czyszczących

Jeżeli zastanawiasz się, w których sieciach handlowych kupisz ciągniczek ogrodowy, oto odpowiedź:

 • Castorama
 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Mrówka
 • Jula
 • Bricomarche

Producenci traktorków czyszczących – TOP 15

Sprawdź, którzy renomowani producenci oferują niezawodne traktory ogrodowe, oto oni:

  • Wolf Garten
  • Stiga
  • Hecht
  • Mcculloch
  • Cub Cadet
  • Al-Ko
  • Ursus
  • John Deere
  • Stihl
  • MTD
  • Honda
  • Oleo-Mac
  • Husqvarna
  • Karcher
  • Kubota

 

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu ogrodniczego

Szukasz wielofunkcyjnego traktora ogrodowego?

Zastanawiasz się, jaka jest cena zamiatarki do kostki brukowej, liści oraz zanieczyszczeń?

Traktorem czyszczący kosztuje od 24 000 zł do ponad 80 000 zł model o dużej mocy i niezawodności, przeznaczony do utrzymania porządku na dużej posesji, parkingu, spółdzielni mieszkaniowej lub terenów miejskich.

Jeżeli zależy ci na sprawnym zrealizowaniu prac porządkowych, skorzystaj z oferty wypożyczalni POWER i wynajmij traktorek czyszczący już dzisiaj!