Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Klimatyzator Przenośny Wypożyczalnia

Wynajem Klimatyzatora Przenośnego Pruszków

Gorąc, duszność, zmęczenie od ciepła? Wynajmij klimatyzator na wakacyjne dni i nie tylko. Klimatyzator ten jest bardzo poręczny, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, a spełnia swoje najważniejsza zadania. To mobilne, niezastąpione urządzenie w upalne dni. Doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze lub lokalu usługowym. Wymaga jedynie podłączenia do prądu i od razu można cieszyć się obniżoną temperaturą w pomieszczeniu.

Wynajem Klimatyzator Przenośny Warszawa Pruszków

Klimatyzator, który mamy w ofercie wypożyczenia jest podpisany okazyjną ceną. Klimatyzatory to małe urządzenia pełniące małą lecz przyjemną funkcję. Urządzenie stawiasz w dowolnym miejscu, podłączasz do elektrycznego źródła zasilania i gotowe! Klimatyzator przenośny nie generuje wysokiego hałasu, dzięki czemu przebywanie w pomieszczeniu, w którym obniża on temperaturę nie jest w żaden sposób uciążliwe.

Wypożyczalnia Klimatyzatorów Przenośnych Pruszków

Wypożyczalnia POWER swoją siedzibę ma w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. W razie pytań, skontaktuj się z nami! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Pruszków zlokalizowany jest w pobliżu Warszawy – to zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.

Klimatyzator przenośny to niezastąpione urządzenie podczas upalnych dni, którego głównym zadaniem jest obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Jest to mobilne urządzenie, które możesz zabrać ze sobą w każde miejsce. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, biurach czy lokalach usługowych. Klimatyzator przenośny nie wymaga specjalnego podłączenia (podłącza się go tylko do prądu) ani montażu. Składa się z parownika i skraplacza oraz filtra, który zatrzymuje zanieczyszczenia. Filtr należy wymieniać. Niektóre modele mają również funkcję ogrzewania pomieszczenia, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest możliwe przez cały rok. Klimatyzator przenośny bez rury może być postawiony w dowolnym miejscu, a jego praca nie generuje wysokiego hałasu. Ogromną zaletą urządzenia jest brak jednostki zewnętrznej wymagającej instalacji na elewacji budynku.

Rodzaje klimatyzatorów przenośnych

Rodzaje klimatyzatorów przenośnych możemy podzielić na modele bez rury i posiadające rurę. W pomieszczeniach, w których przebywają alergicy lub dzieci, warto wyposażyć klimatyzator przenośny w filtry i systemy filtrujące. Filtry zatrzymują zanieczyszczenia oraz pomagają usunąć z powietrza wirusy i alergeny. Oba rodzaje klimatyzatorów przenośnych to urządzenia funkcjonalne i estetyczne. Zadaniem klimatyzatora przenośnego z rurą jest odbieranie ciepła z powietrza przez parownik, w zamian oddając je schłodzone do pomieszczenia. Klimatyzator przenośny bez rury jest nazywany inaczej klimatyzerem lub klimatyzatorem ewaporacyjnym. Jego działanie polega na produkcji chłodnej bryzy.

Klimatyzator przenośny z rurą

Klimatyzator przenośny z rurą to jeden ze sposobów radzenia sobie z upałem. Jest to urządzenie, którego praca przypomina działanie lodówki. Składa się ze sprężarki, parownika, skraplacza i wentylatora. Różnica pomiędzy klimatyzatorem przenośny z rurą, a modelami bez rury polega na tym, że ten pierwszy rodzaj podczas wymiany temperatury odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz. Drugi rodzaj nie schładza powietrza, tylko produkuje w pomieszczeniu chłodną bryzę dającą uczucie chłodu. Klimatyzator przenośny z rurą wymaga zainstalowania jej na zewnątrz poprzez otwór w ścianie lub zakup uszczelki okiennej.

Klimatyzator przenośny bez rury

Klimatyzator przenośny bez rury (klimatyzer) wymagają regularnego dolewania wody, która podczas pracy klimatyzera odparowuje. Jego działanie polega na przepuszczeniu powietrza przez przegrodę. Przegroda zanurzona jest w wodzie, dzięki czemu podczas tworzeniu chłodnej bryzy odczuwamy spadek temperatury. Niestety, wadą urządzenia jest pogorszenie komfortu przebywania w pomieszczeniu podczas upalnych dni. Klimatyzator przenośny bez rury ze względu na działanie zwiększa wilgoć w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany. W mieszkaniu czy biurze robi się duszno. Ogromną zaletą klimatyzera jest brak rury, która nie wymaga wiercenia otworu w ścianie ani zakupu specjalnych uszczelek okiennych.

Sklepy, w których możesz kupić klimatyzator przenośny

Sprawdź, w których sieciach handlowych możesz zaopatrzyć się w klimatyzator przenośny:

 • Jula
 • Bricomarche
 • OBI
 • Mrówka
 • Castorama
 • Bricoman
 • Leroy Merlin
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD

Producenci klimatyzatorów przenośnych – TOP 10

Sprawdź, którzy renomowani producenci oferują niezawodne klimatyzatory przenośne:

 • Whirpool
 • Warmtec
 • Electrolux
 • Blaupunkt
 • Fersk
 • Blyss
 • Descon
 • Honeywell
 • Trotec
 • Remko

 

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Sprawdź ile kosztuje klimatyzator przenośny i ciesz się niższą temperaturą w upalne dni.

Klimatyzator przenośny kosztuje od 2000 zł do ponad 45 000 zł za urządzenie wykonane z najwyższej jakości komponentów, doskonale nadające się do małych i średnich obciążeń cieplnych, posiadające funkcję chłodzenia miejscowego.

Klimatyzator przenośny to niezastąpione urządzenie poprawiające komfort pracy latem. Rozważ wynajem urządzenia w wypożyczalni w Pruszkowie.