Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia Przyczep Pruszków Warszawa

Wypożyczalnia Przyczep Warszawa Pruszków

Wypożyczalnia przyczep pomaga, kiedy:

  • Potrzebuje przewieźć średniej wielkości materiały budowlane
  • Potrzebuje przewieźć meble
  • Potrzebuje przetransportować motocykl
  • Potrzebuje dowolny element na przyczepce

Wypożyczalnia Przyczepy to najlepsze rozwiązanie w takich sytuacjach. Są one poręczne dla transportowania każdych przedmiotów oraz bardzo przydatne i dodatkowo pozwalają zaoszczędzić. Zamiast wydawać 3000 do 5000 czy 8000zł, skorzystaj z wypożyczalni przyczep i lawet.

Wypożyczalnia Przyczepek Samochodowych

W większości samochodów jest zaczep na przyczepę co tylko sprzyja w transporcie przeróżnych rzeczy. Wypożyczalnia znajduje się w okolicy miasta Warszawa w mieście Pruszków.

W naszej wypożyczalni skorzystasz z:

  • Przyczepek na motocykl i motocykle
  • Przyczepki małe i lekkie
  • Przyczepy długie
  • Przyczepy z plandekami
  • Przyczepy dla Koni

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej wypożyczalni stacjonarnej.

Tel:
+48 505 16 03 03

E-mail:

wynajem@wynajemsprzetu.waw.pl

Sprzęty Do Wypożyczenia W Ofercie POWER Sprawdź Już Teraz Cenę Oraz Okres Wynajmu
Lawety Wypożyczalnia Lawet!
Przyczepka Samochodowa Wynajem Przyczepki Samochodowej!
Przyczepy Motocyklowe Przyczepy Motocyklowe Wypożyczalnia

Przyczepy w ofercie POWER Wynajem w Pruszkowie

Przyczepy to pojazdy drogowe, które montuje się do haka ciągnącego samochodu. W zależności od rodzaju przyczepy, wykorzystuje się je do transportu pojazdów, motocykli, quadów oraz rzeczy. Wyróżniamy przyczepy jedno-, dwu- oraz trzyosiowe. Dopuszczalna masa całkowita pojazdu rośnie wraz z większą ilością osi w przyczepie. Przyczepa jednoosiowa jest lżejsza oraz łatwiej jest nią manewrować kiedy nie jest zamocowana do ciągnącego pojazdu. Zaletą przyczepy dwuosiowej jest możliwość bezproblemowego, równomiernego rozłożenia załadunku, co znacznie podnosi komfort jazdy. Pojazdy wyposażone w przyczepy trzyosiowe charakteryzuje zwiększona stabilność oraz wysoki komfort jazdy. To właśnie przyczepy specjalistyczne (np. do przewozu drewna lub zwierząt) najczęściej posiadają trzy osie.

Przyczepy otwarte i zamknięte

Przyczepy otwarte i zamknięte renomowanych producentów wyposażone są w uchwyty do mocowania pasów transportowych. Pasy transportowe zabezpieczają przewożony ładunek przed przemieszczaniem się lub upadkiem (np. w przypadku przewozu motocykli). Należy zadbać o to, aby nie stykały się one z ostrymi krawędziami mogącymi je uszkodzić lub rozciąć. Przyczepy zamknięte posiadają plandekę zamontowaną na ocynkowanym stelażu. Plandeka zabezpiecza rzeczy przewożone w przyczepie oraz chroni je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg). Przewożąc rzeczy (np. podczas przeprowadzki) w przyczepie zamkniętej istnieje możliwość maksymalnego wykorzystania jej powierzchni. Na rynku dostępne są również przyczepy specjalistyczne przeznaczone np. do przewozu koni. Przyczepy otwarte mają możliwość zabezpieczenia ładunku poprzez użycie siatki lub lin. Kiedy przyczepy otwarte i zamknięte przewożą rzeczy, które wystają na pona 1 m, należy oznaczyć je materiałem w kolorze czerwonym. Przed wyborem przyczepy należy określić jaki ładunek będzie nią przewożony. Należy pamiętać o tym, aby nadmiernie nie obciążać haka holowniczego. Ciężar w przyczepce powinien być rozłożony równomiernie. Umieszczenie zbyt ciężkiego ładunku z tyłu przyczepki może prowadzić do pogorszenia komfortu jazdy samochodem. Według przepisów o ruchu drogowym, przyczepy otwarte i zamknięte można ciągnąć tylko z działającym i sprawnym oświetleniem.

Przyczepy – zakup czy wynajem?

Przyczepy są doskonałym rozwiązaniem, kiedy przestrzeń bagażowa posiadanego pojazdu nie jest wystarczająca. Przeprowadzka, remont, zakup nowego sprzętu AGD, awaria samochodu,  to tylko kilka powodów, dla których decydujemy się na wynajem przyczepy. Zakup przyczepy jest opłacalny tylko wtedy, kiedy będziemy korzystać z niej regularnie. W przeciwnym wypadku zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest jej wynajem. Przyczepy samochodowe sprawdzą się idealnie również podczas wakacji, kiedy zależy nam na zabraniu większej ilości rzeczy lub rowerów. Zakup przyczepy wiąże się z regularnym sprawdzaniem stanu technicznego, opłatami związanymi z ubezpieczeniem, zabezpieczaniu jej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i korozją. Dodatkowo, przyczepa samochodowa, do przewozu motocykli lub rzeczy wymaga dodatkowego miejsca w garażu. Wynajem przyczepy jest korzystny, ponieważ wszystkie sprawy formalne (ubezpieczenie) oraz techniczne (przeglądy, zabezpieczanie przed korozją) leżą po stronie wypożyczalni.

Sprawdź koszt wypożyczenia przyczepy

Koszt wypożyczenia przyczepy uzależniony jest od rodzaju przyczepy (jedno-, dwu- lub trzyosiowa) oraz jej przeznaczenia (przyczepa do przewozu motocykli, quadów, przyczepa-laweta, przyczepka do transportu ładunków).  Również długość wynajmu (na godziny, doby) wpływa na cenę wypożyczenia tego pojazdu drogowego. Koszt wypożyczenia przyczepy może być wyższy w weekendy oraz święta. Do ceny wynajmu należy doliczyć kaucję zwrotną. Sprawdź koszt wypożyczenia przyczepki, ale takiej, która dostosowana jest do gabarytów przewożonego ładunku, posiada sprawne oświetlenie, ważny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie. Koszt wypożyczenia przyczepy waha się od 35 zł/doba za przyczepkę jednoosiową niewielkich rozmiarów do 180 zł/doba za trzyosiową przyczepę-lawetę przeznaczoną do przewozu trzech motocykli jednocześnie.

Ile kosztuje wynajem przyczepy w Warszawie

W Warszawie istnieje wiele firm oferujących wypożyczenie przyczep. Wynajem przyczepy (samochodowej, do przewozu motocykli) kosztuje zdecydowanie mniej niż zakup. Jest to ekonomiczne rozwiązanie również pod wieloma względami formalnymi (brak kosztów związanych z rejestracją przyczepki, ubezpieczeniem).

Sprawdź, ile kosztuje wynajem przyczepy w Warszawie!

Wynajem przyczepy w Warszawie kosztuje od 40 zł/doba za niewielką przyczepkę do przewozu rzeczy do ponad 200 zł/doba za przyczepkę trzyosiową o dużej ładowności, wyposażoną w hamulec najazdowy, uchwyty do mocowania oraz pasy transportowe.

Do ceny należy doliczyć kaucję zwrotną. Przy dłuższej współpracy, stali klienci otrzymują korzystny rabat.