Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Piła Do Cięcia Na Mokro Wypożyczalnia

Wynajem Piła Do Cięcia Na Mokro Warszawa

Piła do cięcia na mokro to urządzenie służące do precyzyjnego i bezpyłowego cięcia płytek. Przecinarka na mokro umożliwia pracę eliminując unoszący się dookoła pył, co znacząco podnosi komfort pracy oraz jest bezpieczne dla zdrowia (np. zapobiega pylicy). Urządzenie doskonale sprawdzi się do cięcia gresu, płytek ceramicznych, marmuru lub granitu. Niepodważalną zaletą maszynek do cięcia płytek na mokro jest wysoka precyzja oraz dokładność cięcia, w tym również ukośnego.

Wypożyczalnia Pił Do Cięcia Na Mokro Pruszków

Jesteś w trakcie prac remontow0-wykończeniowych? Zależy ci na precyzyjnie dociętych płytkach, również w narożnikach? Piła do cięcia na mokro jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas, natomiast płytki będą dokładnie docięte. Bezpyłowe cięcie do dodatkowa zaleta przecinarek na mokro. Skorzystaj z oferty wypożyczalni POWER w Pruszkowie.

Wynajem Piły Do Cięcia Na Mokro Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Pruszków znajduje się w pobliżu miasta stołecznego Warszawa. To zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Piła do cięcia na mokro

Piła do cięcia na mokro to pomocne urządzenie, które umożliwia precyzyjne i bezpyłowe cięcie płytek. Płytki są poddane obróbce na mokro z użyciem wody. Wyeliminowanie unoszącego się dookoła pyłu podnosi komfort pracy operatora i jest bezpieczne dla dróg oddechowych, zapobiegając m.in. pylicy. Niektóre modele pił do cięcia na mokro wyposażone są w dodatkowe funkcje, np. chłodzenie tarczy, składane nogi. Maszynka do cięcia to niezbędne narzędzie pomocne podczas układania płytek ceramicznych, gresu, marmuru lub granitu. Przecinarka do glazury na mokro posiada jeszcze funkcję chłodzącą ostrze, zapobiegając przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki temu istnieje możliwość wykonywania pracy ciągłej, bez potrzeby schładzania urządzenia. Zaletą maszynek do płytek jest wysoka precyzja i dokładność cięcia, również ukośnego.

Rodzaje pił do cięcia na mokro

Rodzaje pił do cięcia na mokro dzielimy na przenośne, z mobilnym stołem i ruchomą głowicą. Wszystkie wymienione rodzaje maszynek do płytek zasilane są elektrycznie. Ten sposób zasilania sprawia, że są to urządzenia niezwykle mobilne, bezproblemowe w transporcie i proste w obsłudze. Używają ich zarówno fachowcy, jak i amatorzy do wykonywania drobnych prac wykończeniowych w mieszkaniu. Cięcie płytek na mokro sprawia, że pył i kurz nie unosi się tak bardzo w powietrzu, jak w przypadku zwykłych przecinarek ręcznych. Jest to niezwykle ważne w przypadku alergików przebywających w pobliżu. Zapobiega również powstaniu pylicy płuc.

Piła do cięcia na mokro przenośna

Piła do cięcia na mokro przenośna jest urządzeniem zasilanym elektrycznie. Charakteryzuje się niską wagą, dzięki czemu jej transport nie przysparza żadnych problemów. Maszynka do cięcia płytek przenośna doskonale sprawdzi się do prac remontowo-wykończeniowych. To urządzenie, które jest proste i bezpieczne w obsłudze. Umożliwia cięcie płytek ceramicznych, gresu, terakoty lub materiałów ogniotrwałych. Wyposażona jest w wyłącznik termiczny zapobiegający przegrzaniu. Jej zaletą jest bezpyłowa obróbka materiałów budowlanych oraz dokładność cięcia. Dzięki użyciu pił do cięcia na mokro przenośnych w prosty sposób można wykonać bardziej skomplikowane cięcia, np. kwadraty, kolumny.

Piła do cięcia na mokro z mobilnym stołem

Piła do cięcia na mokro z mobilnym stołem to maszyna, która do pracy potrzebuje dostępu do gniazda sieciowego. Materiał, który będzie poddawany cięciu umieszczany jest bezpośrednio na stole roboczym. Przecinarka do glazury na mokro umożliwia szybkie cięcie płytek o określonej grubości. Ogromną zaletą tego rodzaju urządzenia jest możliwość przecinania różnego rodzaju materiałów. Maszyna do płytek z mobilnym stołem doskonale sprawdzi się w przypadku cięcia glazury, gresu porcelanowego, granitu lub marmuru. Mobilny stół roboczy charakteryzuje się wysoką stabilnością, dzięki której wyeliminowane są niepożądane ruchy, który mogłyby wpłynąć na jakość i precyzję cięcia płytek.

Piła do cięcia na mokro z ruchomą głowicą

Piła do cięcia na mokro z ruchomą głowicą to mobilne urządzenie potrzebujące do działania dostępu do elektrycznego źródła zasilania. Maszyna doskonale sprawdzi się do cięcia zarówno płytek ceramicznych, jak i kamienia naturalnego. Cechuje ją wysoka precyzja i jakość cięcia, która jest niezmiernie ważne podczas układania glazury w narożnikach. Na rynku dostępne są dwa rodzaje pił z ruchomą głowicą – te, które mają możliwość cięcia wgłębnego i te, które tej funkcji nie posiadają. Efekt cięcia wgłębnego umożliwia wykonywanie również rowków lub cięć pionowych. Piła do cięcia na mokro z ruchomą głowicą pozwala na ustawienie kąta 45º do frezowania płytek, a dzięki regulacji głowicy istnieje możliwość ustawienia również wysokości cięcia.

Sklepy z piłami do cięcia na mokro

Potrzebujesz maszynki do cięcia na mokro? Sprawdź, które sklepy handlowe oferują ich sprzedaż:

 • Leroy Merlin
 • Bricoman
 • Jula
 • Bricomarche
 • Castorama
 • OBI
 • Mrówka
 • Media Expert

Producenci przecinarek do glazury na mokro

Szukasz producentów maszynek do cięcia płytek na mokro? Oto oni:

 • Makita
 • Milwaukee
 • Dewalt
 • Bosch
 • Rubi
 • Ryobi
 • Dedra
 • Norton
 • Verto
 • Einhell
 • Graphite

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Szukasz maszyny do bezpyłowego cięcia płytek?

Zastanawiasz się, ile kosztuje przecinarka do cięcia płytek na mokro? Oto odpowiedź:

Piła do cięcia na mokro kosztuje od 2500 zł do ponad 11 000  zł za maszynę przeznaczoną do precyzyjnego cięcia gresu, marmuru, traktory, glazury, cementu oraz cegły, wyposażoną
w dwie dysze chłodzące, z ruchomą osłoną tarczy oraz kółkami ułatwiającymi transport.

Blisko stołecznego miasta Warszawa, w Pruszkowie mieści się wypożyczalnia POWER. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą wynajmu.