Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia Xbox X

Wypożycz xbox series x w Warszawie Nowy model 2020 !

Xbox One X to ulepszona wersja konsoli Xbox wyprodukowanej przez firmę Microsoft. Uznawana jest za najlepszą konsolę na rynku. Xbox One X przeniesie cię w świat gier wideo, gdzie będziesz mógł cieszyć się najdrobniejszymi efektami wizualnymi oraz dźwiękiem przestrzennym. Konsola umożliwia odtwarzanie gier wideo w rozdzielczości 4K HDR, z bogatą paletą barw i kolorów. Wyposażona jest w odtwarzacz Blu-ray.

Wynajem xbox series x w Warszawie

Jeżeli szukasz konsoli do gier wideo charakteryzującą się wysoką wydajnością, szybkością oraz obsługującą gry w rozdzielczości 4K HDR, sprawdź ofertę wypożyczalni POWER. Xbox One X to kompaktowa konsola, która zaskakuje swoją elegancką obudową w czarnym, matowym kolorze. Wyposażona jest w dysk o pojemności 1TB.

Xbox seria X wynajem w Warszawie

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły wynajmu konsoli Xbox One X. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście. Pruszków zlokalizowany jest w pobliżu miast takich jak Warszawa, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Błonie.

Wypożyczalnia Xbox X

Xbox to konsola do gier wideo wyprodukowana przez firmę Microsoft. Gwarantuje ona emocjonującą rozrywkę, dzięki dostępowi do bogatej kolekcji gier. Wyposażona jest w wygodnego pada. Pierwszy Xbox pojawił się na rynku w 2001 roku. Konsola umożliwia grę w trybie wieloosobowym (wymagane jest konto Xbox).

Xbox  – jaki model wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, jaki model Xbox wybrać to wiedz, że w sprzedaży dostępny jest model Xbox, Xbox 360, Xbox One S, Xbox One X. Aktualnie najnowszą i najwydajniejszą konsolą do gier wideo firmy Microsoft jest Xbox One, wyposażony w napęd Blu-ray, który wyraźnie odróżnia go od konkurencji (PS4 firmy Sony). Napęd Blu-ray w porównaniu do DVD cechuje większa pojemność płyt.

Xbox 360

Xbox 360 to następca podstawowej wersji konsoli wyprodukowanej przez firmę Microsoft. Konsola powstała jako odpowiedź na pojawienie się na rynku PS3 firmy Sony. Xbox 360 umożliwia nie tylko prowadzenie rozgrywek wideo, ale stała się centrum multimedialnym. Dzięki niej użytkownicy mogą odtwarzać filmy, połączyć się z siecią, pobierać multimedia (filmy, muzykę, zdjęcia cyfrowe). Firma Microsoft wydała dwie wersje konsoli Xbox 360: Premium Package i Core System.

Xbox One S

Xbox One S to wzbogacona wersja podstawowego wariantu konsoli Xbox. Konsola wyposażona jest w odtwarzacz 4K Ultra HD, który umożliwia granie i odtwarzanie serwisów streamingowych  w wysokiej rozdzielczości 4K HDR. Firma Microsoft wypuściła na rynek konsolę Xbox One S, której konstrukcja została zmniejszona aż o 40% w porównaniu do wersji podstawowej. Dzięki temu zabiegowi konsola Xbox One S stała się bardziej kompaktowa, a wygląd znacznie atrakcyjniejszy. Zaletą tego rodzaju konsoli jest wbudowany zasilacz. Dla graczy ceniących sobie estetykę, nie bez znaczenia jest fakt, że firma Microsoft zmieniła kolor wykończenia z czarnego na biały z czarnymi akcentami. Ta konsola do gier wideo może stać pionowo, co sprawia, że idealnie dopasuje się do każdego salonu. Warto wspomnieć, że Microsoft wprowadził na rynek limitowaną wersję konsoli Xbox One S
z dyskiem o pojemności 2TB.

Xbox One X

Xbox One X to konsola do gier wideo obsługująca rozdzielczość 4K HDR i charakteryzująca się wysoką wydajnością. Wśród miłośników gier wideo uznawana jest często za potęgę grafiki i szybkości. Elegancka obudowa w czarnym, matowym kolorze sprawia, że konsola wygląda subtelnie i będzie doskonale wyglądała w salonie. Konsola Xbox One X pracuje cicho, wytwarzając minimalny hałas podczas gry. Wyposażona jest w pojemność dysku wynoszącą 1TB oraz odtwarzacz Blu-ray.

Xbox One S a Xbox One X

Konsola do gier wideo Xbox One X wielokrotnie uważana jest za najlepszą na świecie. Obsługuje gry z najdrobniejszymi efektami wizualnymi na telewizorach z rozdzielczością 4K HDR. Model Xbox One S ma elegancką obudowę i zaawansowane funkcje multimedialne, w tym odtwarzacz Blu-ray 4K. Niestety konsola Xbox One S nie ma możliwości uruchomienia najnowszych gier w rozdzielczości 4K. Jeżeli zastanawiasz się, którą konsolę: Xbox One S czy Xbox One X wybrać, to wiedz, że wszystko zależy od tego, jaki masz telewizor lub monitor. Jeżeli obsługuje on rozdzielczość 4K, zapewniając tym samym najlepszą grafikę podczas rozgrywek, warto zdecydować się na Xbox One X.

Sklepy, w których kupisz konsolę Xbox

W tych sieciach sklepów handlowych kupisz konsolę Xbox

  • Media Markt
  • Media Expert
  • Avans
  • RTV Euro AGD

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Marzysz o niezapomnianych i emocjonujących rozgrywkach na konsoli do gier wideo?

Sprawdź, jaka jest cena maszyny do gier wideo firmy Microsoft!

Konsola Xbox kosztuje od 1600 zł do ponad 2300 zł za model Xbox One X, który charakteryzuje się dźwiękiem przestrzennym, potężną grafiką w rozdzielczości 4K HDR oraz wysoką wydajnością.

Nie zwlekaj, już teraz skontaktuj się z wypożyczalnią POWER w Pruszkowie i zapytaj o szczegóły wynajmu konsoli Xbox.