Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Zbiornik na wodę Wypożyczalnia

Wynajem Zbiorników na wodę Pruszków

Zbiornik na wodę pomaga na magazynowanie cieczy w czasie. Pozwala stworzyć zapasy wody i innych płynów. Ułatwia ich transport oraz przechowywanie w zamknięty sposób.

Wypożyczalnia zbiorników 1000 litrów

Wypożyczalnia oferuje zbiorniki 1000 litrowe dla następujących rodzajów cieczy:

  • woda
  • oleje
  • paliwa
  • opryski
  • deszczówkę

W zależności od wielkości pojemników na cieczy, umożliwiamy wynajem ilości hurtowych. Zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu pojemników na ciecze.

Wynajem zbiorników 1000 litrowych w okolicach Warszawy i okolic

Wypożyczalnia POWER Wynajem znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz zbiorniki w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty wypożyczalni.

Wynajem zbiorników na wodę 1000 litrów w Warszawie i okolicach

Zbiornik na wodę 1000 l należy do pojemników z grupy DPPL – duży pojemnik do przewożenia luzem (z ang. Intermediate Bulk Container, IBC).  

Pojemnik 1000 litrów (mauser) – zastosowanie i zalety

Mauser sprawdzi się w przechowywaniu i przewożeniu wody. Paletopojemnik z powodzeniem można użyć również do magazynowania lub transportu cieczy płynnych lub półpłynnych (kompostownik, szambo, olej opałowy, deszczówka). DPPL występuje w wersji półprzeźroczystej (umożliwia obserwację płynu) oraz czarnej (przeznaczona do przechowywania substancji światłoczułych). Niewątpliwą zaletą zbiornika IBC jest jej ergonomiczny kształt, który umożliwia układanie jednego zbiornika na drugim, dzięki czemu oszczędza się przestrzeń magazynową. Dodatkowo zawiera szeroki wlew oraz zawory (dwu- i trzycalowe), które sprawiają, że napełnianie i opróżnianie mauzera jest szybkie i wygodne. Warto zauważyć, że kontenery IBC przeznaczone są do wielokrotnego użytku, nie dłużej jednak niż 7 lat.

Z czego wykonany jest baniak na wodę 1000 litrów?

Zbiornik na wodę 1000 l wykonany jest z polietylenu o dużej gęstości (HD-PE), który charakteryzuje się m.in. temperaturą topnienia wynoszącą 125°C, większą wytrzymałością mechaniczną oraz wyższą odpornością chemiczną w porównaniu z polietylenem o niższej gęstości (LD-PE).

Z czego składa się paletopojemnik?

Mauzer umieszczony jest w metalowej klatce ochronnej. Pokrycie kosza powłoką z cynku (galwanizacja) zapewnia ochronę przed niekorzystnym wpływem powietrza i wody, w tym pojawieniu się ognisk korozji. Paletopojemnik wyposażony jest również w drewnianą, metalową lub plastikową paletę, która umożliwia podniesienie go np. podnośnikiem hydraulicznym oraz w zawór (dwu- lub trzycalowy) oraz dekiel (górna nakrętka do zbiornika). Na ścianie zbiornika znajduje się skala wyrażona w litrach i galonach.

Zbiornik na wodę 1000 l – wymiary

Kontenery IBC mają długość 1200 mm, szerokość 1000 mm oraz wysokość 1175 mm i ważą około 60 kg.

Sklepy ze zbiornikami na wodę 1000 l

Zbiornik 1000 litrów, dzięki któremu możesz magazynować lub przetransportować wodę kupisz w sieci sklepów handlowych:

  • Castorama
  • OBI
  • Leroy Merlin

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Potrzebujesz zbiornika na wodę 1000 l?

Zastanawiasz się, ile kosztuje pojemnik DPPL?

Mauser kosztuje od 1000 zł ponad 2800 zł za wykonany z bezpiecznych materiałów paletopojemnik mauser, mieszczący w sobie 1000 litrów wody (lub innej cieczy), wyposażony w nowoczesne zawory oraz ocynkowany, metalowy kosz ochronny.

Województwo mazowieckie – zbiornik na wodę 1000 l

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w województwie mazowieckim możesz wynająć baniak  na wodę 1000 l, zapraszamy do wypożyczalni POWER w Pruszkowie, znajdującej się
w pobliżu miast takich jak Warszawa, Brwinów, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Zielonki, Marki.

Nowy lub używany mauser to spory wydatek, dlatego najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem.

Zapraszamy do POWER Wynajem !