Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Pistolet Do Konserwacji Wypożyczalnia

Wynajem Pistolet Do Konserwacji Warszawa

Pistolet do konserwacji podwozia z powodzeniem zastępuje ręczne nakładanie pędzlem preparatów konserwujących. Zabezpiecza karoserię, profile oraz podwozie samochodu przed ogniskami korozji. Jeżeli zależy ci na zaaplikowaniu środków ochronnych lub konserwujących we wszystkich szczelinach i zagłębieniach, koniecznie wybierz pistolet do konserwacji podwozia. Jego użycie gwarantuje równomierne nałożenie preparatu konserwującego.

Wypożyczalnia Pistoletów Do Konserwacji Pruszków

Lekka i wytrzymała konstrukcja pistoletów do konserwacji sprawia, że są przyjemne w użytkowaniu. Zbudowane są ze spustu, dyszy oraz rurki zasysającej preparat ochronny lub konserwujący. Urządzenie pomaga uniknąć grubej aplikacji preparatu, jak to ma miejsce w przypadku ręcznego zabezpieczania podwozia.

Wynajem Pistoletu Do Konserwacji Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do odwiedzenia nas. 

Pistolet do konserwacji

Pistolet do konserwacji przeznaczony jest do zabezpieczania podwozi, karoserii (tzw. „baranków”), profili samochodowych przed korozją. Zbudowany jest ze spustu, dyszy oraz rurki zasysającej preparat ze zbiornika lub puszki. Z powodzeniem zastępuje ręczne nakładanie pędzlem środków ochronnych lub konserwujących. Ogromną zaletą pistoletu do konserwacji podwozia jest możliwość dotarcia do wszystkich zagłębień i szczelin bez obaw, że nałożona warstwa preparatu będzie za gruba. Może współpracować również z kompresorem o odpowiedniej mocy.

Jaki pistolet do konserwacji podwozia jest najlepszy? Jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jaki pistolet do konserwacji jest najlepszy? Poniżej znajdziesz informacje, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. Funkcjonalność, umiejscowienie zbiornika, waga, z jakim kompresorem współpracuje, konstrukcja, regulacja przepływu powietrza to parametry, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru tego urządzenia.

Umiejscowienie zbiornika

Zbiornik może znajdować się na górze lub na dole. Pistolet konserwujący ze zbiornikiem znajdującym się na górze rozpyla preparat za pomocą siły grawitacji. Zbiornik umieszczony na dole sprawia, że ciśnienie w pierwszej kolejności musi wyprzeć preparat ze zbiornika, a dopiero potem go rozpyla.

Waga

Większość pistoletów do konserwacji charakteryzuje się lekką i wytrzymałą konstrukcją. Właściwie to zbiornik wypełniony preparatem do konserwacji stanowi praktycznie cały ciężar tego urządzenia.

Z jakim kompresorem współpracuje

Profesjonalny pistolet do konserwacji obsługiwany jest przez kompresor o innej mocy niż ten wykorzystywany przez amatorów. Kompresor o mocy 2 KM jest wystarczający do pistoletu przeznaczonego do zastosowań amatorskich.

Konstrukcja

Przypadkowe upuszczenie, kontakt z różnego rodzaju preparatami do konserwacji, benzyną lub olejem to sytuacje, które mogą wpłynąć na uszkodzenie pistoletu do konserwacji. Dlatego tak ważne jest, aby był on odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie m.in. środków chemicznych.

Regulacja przepływu powietrza

Większość modeli pistoletów do konserwacji ma możliwość regulacji przepływu powietrza. Jest to niezwykle istotny parametr, ponieważ umożliwia on dostosowanie pistoletu do gęstości preparatu przeznaczonego do konserwacji podwozia. W zależności od tego, czy preparat jest rzadszy lub gęstszy, istnieje możliwość regulacji rozpryskiwania strumienia, dzięki czemu nie ma ryzyka, że położona warstwa będzie za gruba.

Sklepy z pistoletami do konserwacji

Szukasz pistoletu do konserwacji podwozia, profili lub karoserii? Oto lista sklepów handlowych, w których go znajdziesz:

 • Castorama
 • OBI
 • Leroy Merlin
 • Jula
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Mrówka
 • Media Expert

Producenci pistoletów do konserwacji

Sprawdź, który producenci oferują lekkie i wytrzymałe pistolety do konserwacji:

  • Boll
  • Carsystem
  • Sika
  • Airpress
  • Sagola
  • Troton
  • Raptor
  • Sata
  • Sico

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Chcesz zabezpieczyć podwozie, karoserię lub profile samochodu przed zimą?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje pistolet do baranków, oto odpowiedź:

Pistolet do konserwacji podwozia kosztuje od 800 zł do ponad 2500 zł za urządzenie umożliwiające precyzyjne nakładanie preparatów zabezpieczających, doskonale nadające się do konserwacji profili zamkniętych, wyposażone w trzy sondy, z możliwością regulacji przepływu ilości materiału.

Szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania? Sprawdź ofertę wypożyczalni POWER w Pruszkowie.