Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wózek paletowy wypożyczalnia

Wynajem Paleciaka w Pruszkowie blisko Warszawy

Paleciak w wypożyczalni POWER Wynejm również jest dostępny !

Sprawdź niską cenę.

Wypożyczalnia Przyczep Motocyklowych Pruszków

Wypożyczalnia wózków paletowych oferuje paleciaki do:

 • transportu palet
 • przestawiania koszy
 • przesuwania kilku jednostek

W zależności od udźwigu, zapraszamy do kontaktu w celu wyboru właściwego wózka unoszącego w ofercie wynajmu. Sprawdź niską cenę na wynajem długoterminowy!

Wynajem Wózków paletowych 24h w okolicach Pruszkowa, Warszawy i okolic

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz palceiak w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24h. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty szeroki asortyment w naszej wypożyczalni. 

Wypożyczalnia Wózków Paletowych

Dzwonię teraz !

Wózek paletowy wypożyczalnia Warszawa

Wózek paletowy (paleciak) to bardzo pomocne urządzenie służące do podnoszenia, przewożenia i opuszczania towarów umieszczonych na paletach.

Wypożyczalnia POWER oferuje wynajem wózków paletowych, które doskonale sprawdzą się do transportu towarów na różnej wielkości powierzchniach sklepowych (hipermarkety, hale magazynowe, hurtownie) lub podczas przewożenia ładunków na niewielkie odległości na liniach produkcyjnych lub placach składowych. Paleciak zbudowany jest z wideł, na których umieszcza się paletę z towarem, rampy wózka, pompy, dyszla, koła sterującego oraz rolek prowadzących. Niektóre modele dostępne na rynku posiadają również wbudowaną wagę.

Rodzaje wózków paletowych

Rodzaje wózków paletowych dzielimy na ręczne oraz elektryczne. Przestrzegając zasad bezpieczeństwa, nawierzchnia, po której przewozi się towar powinna być sucha, równa oraz utwardzona.

Wózki paletowe ręczne

Wózki paletowe ręczne napędzane są siłą ludzkich mięśni. Nie posiadają napędu elektrycznego. Doskonale sprawdzą się w magazynach i hurtowniach (przygotowywanie zamówień), hipermarketach i mniejszych sklepach (przewożenie towarów).  Ze względu na długość wideł można podzielić je na krótkie i długie. Paleciak krótki charakteryzuje się prostą obsługą i najczęściej wykorzystywany jest w sklepach detalicznych lub zakładach przemysłowych lub w miejscach, gdzie transport odbywa się na wąskiej przestrzeni. Natomiast urządzenie wyposażone w długie widły służy do transportu ładunków o niestandardowym rozmiarze. Umożliwia montaż i transport dwóch palet jednocześnie. W ofercie sprzedaży dostępne są również wózki paletowe z masztem, które oprócz transportu, umożliwiają również umieszczanie towaru na regałach. Wynajem wózka paletowego jest bardzo ekonomiczne, dlatego wypożyczalnia to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w bezpieczny i sprawny sposób przewieść ładunki z jednego miejsca na drugie.

Wózki paletowe elektryczne

Wózki paletowe elektryczne prowadzone to urządzenia posiadające napęd elektryczny, który w znaczący sposób usprawnia pracę, minimalizując zmęczenie operatora. Zastosowanie napędu elektrycznego całkowicie eliminuje potrzebę ciągnięcia palety z ładunkiem. Doskonałe rozwiązanie w miejscach, w których to kobiety zajmują się przewożeniem produktów (hipermarkety, sklepy detaliczne). Ich zaletą jest zwrotność i łatwe manewrowanie. Ten rodzaj wózków świetnie sprawdzi się m.in. w sklepach przemysłowych, przemyśle, hurtowniach lub supermarketach. Paleciaki elektryczne występują również w wersji z platformą dla operatora. Ten model wózków paletowych służy do przewożenia ciężkich ładunków na dłuższe dystanse.

Jak działa wózek paletowy?

Paleciak ręczny oparty jest na działaniu systemu hydraulicznego. W zależności od ruchu wahadłowego dźwigni i kąta jej nachylenia, operator ma możliwość kierowania wózkiem, jazdy nim oraz opuszczania palety.

Wózki paletowe a widłowe

Zarówno wózki paletowe, jak i widłowe przeznaczone są do podnoszenia, przewożenia i opuszczania ładunków. Paleciak ręczny umożliwia podnoszenie artykułów na wysokość około 20 cm i świetnie sprawdzi się m.in. do szybkiego rozładunku nowej dostawy. Wózki widłowe to zaawansowane maszyny zasilane elektrycznie lub spalinowo. Ten rodzaj wózków przeznaczony jest do transportu ciężkich ładunków i podnoszeniu ich na znaczną wysokość.

Sklepy, w których kupisz wózki paletowe

Oto lista sklepów handlowych, w których kupisz paleciaki:

 • Castorama
 • Jula
 • Bricoman
 • Mrówka
 • OBI

Producenci wózków paletowych – TOP 10

Poznaj renomowanych producentów wózków paletowych, oto oni:

 • Crown
 • Promag
 • Cormak
 • Toyota
 • Zakrem
 • Unicraft
 • Holzmann
 • Still
 • Verke
 • Linde

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Jeżeli chcesz w sprawny sposób i bez większego wysiłku przetransportować palety z ładunkiem, sprawdź, ile kosztuje wózek paletowy.

Wózki paletowe kosztują od 3200 zł za paleciak ręczny o udźwigu do 2200 kg do ponad 30 000 zł  za model o solidnej konstrukcji, zasilany elektrycznie, wyposażony w silnik w technologii bez szczotkowej oraz wyłącznik bezpieczeństwa, który doskonale sprawdzi się w przewożeniu ciężkich towarów na dłuższe odległości.

Wypożyczalnia POWER zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wózków paletowych. Znajdziesz nas w Pruszkowie, w pobliżu miasta stołecznego Warszawa.