Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Nagłośnienie wynajem

Nagłośnienie wypożyczalnia w Warszawie i okolicach

Nagłośnienie w ofercie wynajmu dostępne od zaraz! Sprawdź szeroką ofertę na sprzęt pozwalający dostarczyć dźwięk, tam gdzie należy. Nawet na dużych imprezach masowych i publicznych. Zarówno na małe imprezy domowe, 18stki, 40stki, czy 50tki. Wybierz sprawdzony sprzęt audio na imprezę oraz przyjęcie. Przekonaj się o doskonałym dźwięku podczas imprez oraz przyjęć, a również konferencji.

Wypożyczalnia nagłośnienia Warszawa

Wypożyczalnia nagłośnienia oferuje sprzęt audio stosowany najczęściej podczas:

  • eventy
  • imprezy
  • przyjęcia
  • konferencje
  • wieczory kawalerskie i panieńskie
  • 18stki
  • 30stki
  • 40stki
  • 50tki
  • Imprezy plenerowe

Wynajem nagłośnienia 24h w okolicach Warszawy

Wypożyczalnia nagłośnienia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz sprzęt audio w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24h. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty na nagłośnienie.

Nagłośnienie wynajem Warszawa

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem nagłośnienia, skorzystaj z oferty wypożyczalni POWER w Pruszkowie. Od stołecznego miasta Warszawa znajdujemy się zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem autostradą A2. Wynajem sprzętu umożliwia profesjonalne nagłośnienie każdego rodzaju wydarzenia lub imprezy. To świetne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się podczas imprez okolicznościowych (wesela, chrzciny, studniówki, połowinki), prezentacji, wystąpień publicznych, w kościele czy na salach wykładowych.

Nagłośnienie estradowe i przenośne

Na zestaw nagłośnieniowy składają się mikser oraz kolumny estradowe. Mikser to urządzenie wyposażone we wzmacniacz o dużej mocy, przeznaczony do regulacji głośności dźwięku. Doskonale sprawdzi się podczas konferencji, wydarzeń sportowych, prelekcji, imprez szkolnych. Wyróżniamy kolumny aktywne (posiadają własny wzmacniacz) i pasywne (zasilane dowolnym wzmacniaczem).  Sprzęt ma swoje wady i zalety, dlatego powinien być dostosowany do indywidualnych oczekiwań.  Wynajem sprzętu audio wyposażonego
w kolumny aktywne pozbawiony jest całkowicie dodatkowego, widocznego na zewnątrz okablowania głośnikowego. Ten drugi rodzaj charakteryzuje się prostą konstrukcją i wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilania. Zaletą kolumn pasywnych jest możliwość rozstawienia ich w dowolnej odległości od siebie, a to wszystko za sprawą kabli głośnikowych, których długość można dostosować do indywidualnych potrzeb. W zależności od ceny, na rynku dostępne są różne rodzaje nagłośnienia. Zestaw z wyższej półki zawiera nie tylko 3 lub 4 kolumny estradowe, ale również mikrofony, przewody oraz adaptery.

Sprzęt nagłośnieniowy –zastosowanie

Obsługa nagłośnienia nie jest skomplikowana. Sprzęt doskonale sprawdzi się podczas imprezy sportowej na świeżym powietrzu, przedstawienia szkolnego, wesela czy imprezy klubowej.  Eventy, konferencje, imprezy okolicznościowe, to doskonała okazja, aby skorzystać ze sprzętu nagłośnieniowego. Sprzęt audio umożliwia nagłośnienie imprez masowych do kilkuset uczestników. Marka JBL, Bose, Yamaha to firmy, które są jednym
z czołowych producentów nagłośnienia. W ofercie sprzedaży dostępny jest również przenośny sprzęt z systemem nagłośnieniowym. Z racji wysokiej mobilności, wyposażony został w wytrzymałą i solidną obudowę, która doskonale poradzi sobie z przypadkowymi uderzeniami. Modele renomowanych producentów wyposażone są dodatkowo m.in.:
w odtwarzacze CD oraz MP3, porty USB, wejścia mikrofonowe czy pilot, który umożliwia obsługę na odległość. W POWER oferujemy nagłośnienie, które sprawdzi się podczas eventów.

Wynajem czy zakup? Co wybrać?

Zestaw nagłaśniający to niezastąpiony sprzęt, który przyda się m.in. podczas targów, festiwali (muzycznych, podróżniczych), balu, karaoke czy innych uroczystości. W POWER oferujemy wynajem zestawu, który wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy potrzebne do jego działania. Sprzęt jest kosztowny, a jego zakup nie jest opłacalny w przypadku sporadycznego użytkowania. Ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem. Użytkownik nie musi martwić się o zakup dodatkowego okablowania, mikrofonów czy stojaków. Dla wzmocnienia efektów scenicznych warto rozważyć również wynajem oświetlenia.

Wynajem nagłośnienia w Warszawie i okolicach

Wypożyczalnia POWER w Pruszkowie zlokalizowana jest w pobliżu takich miast jak Warszawa, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie. Oferujemy wynajem sprzętu do nagłośnienia w korzystnej cenie. W cenniku wszystkie podane ceny są kwotami brutto (a nie netto). Jeżeli interesuje cię wynajem nagłośnienia na dłuższy okres, zapytaj o możliwość udzielenia rabatu. W razie pytań, prosimy o kontakt.