Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Zsyp do gruzu Wynajem Pruszków

Zsypy budowlane do gruzu do wypożyczenia w POWER Wynajem w Pruszkowie

Zsyp do gruzu (rękaw zsypowy, zsyp budowlany) to doskonałe rozwiązanie podczas prac budowlanych lub remontowych. Umożliwia kontrolowane usuwanie odpadów budowlanych i gruzu podczas budowy lub remontu budynków. Stanowi doskonałą ochronę przed niekontrolowanym zapyleniem, co sprawia, że pracownicy nie są narażeni na wdychanie pyłu i kurzu. Rękawy zsypowe do gruzu sprawdzą się zarówno na dużych placach budowy, jak i w przypadku klientów indywidualnych. Użytkownicy indywidualni powinni postawić na wynajem zsypu budowlanego z uwagi na sporadyczne korzystanie z tego typu rozwiązania.

Skorzystaj z oferty wypożyczalni na zsypy budowlane, rękawy, rynny i leje zsypowe do gruzu

Zestaw kubłów zsypowych pozwala na zwiększenie poziomy bezpieczeńśtwa w miejscu zsypu dzięki:

 • ukierunkowaniu ruchu
 • zamknięciu tunelu powietrza – co pozwala na redukcję kurzu
 • redukcji możliwości nietrafienia do kosza z odpadami.

W zależności od wysokości pracy oferujemy gotowe komplety składające się z wielu kubłów i wiader. 

Zalety stosowania zsypów do gruzu

Regularne i bezpieczne usuwanie odpadów budowlanych i gruzu z miejsca budowy to gwarancja sprawnego przebiegu wykonywanych prac. Jeżeli zastanawiasz się, czy wynajem rękawa zsypowego jest niezbędny na twojej budowie, sprawdź, jakie są zalety jego stosowania

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz rękaw budowlany w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty na rynny i leje zsypowe do gruzu.

Zsypy do gruzu – zastosowanie

 

Rękawy do gruzu to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdzają się nie tylko podczas prac remontowo-budowlanych. Decydując się na wynajem zsypu budowlanego wiedz, że z powodzeniem znajdzie on zastosowanie również:

 

 • podczas zsypywania śniegu z dachów lub wyższych kondygnacji
 • podczas prac dekarskich (np. rozbiórka starego dachu)
 • w kopalniach (np. zsypywanie urobku)
 • podczas transportu pionowego zboża lub węgla

 

Warto zaznaczyć, że zsyp do gruzu charakteryzuje się stabilną konstrukcją dzięki wyposażeniu go w system montażu łańcuchów. Łączenie ze sobą kolejnych segmentów umożliwia dostosowanie długości rękawa do wysokości budynku. Wypożyczalnia POWER oferuje wynajem zsypów budowlanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

 

Bezpieczeństwo pracowników

 

Zsypy budowlane do gruzu mają znaczący wpływ na komfort pracy oraz zdrowie pracowników. Chronią zarówno pracowników, jak i inwestorów przebywających na placu budowy przed spadającym gruzem z wyższych kondygnacji. Rękaw do gruzu uniemożliwia niekontrolowane zapylenie wynikające ze zrzucania gruzu lub odpadów pobudowanych. Jest to istotne w przypadku profilaktyki chroniącej pracowników przed chorobami ze strony układu oddechowego, w tym pylicy płuc.

 

Bezpieczeństwo osób postronnych

 

Nie każdy teren budowy jest całkowicie wyłączony z przemieszczania się osób postronnych. Dzieje się tak między innymi w przypadku prac remontowo-budowlanych w centrum miasta. W trosce o ochronę osób i ich mienia, stosowanie zsypów budowlanych umożliwia bezpieczne usunięcie gruzu lub śmieci z wyższych kondygnacji budynku bez narażania ich zdrowia oraz uszkodzenia lub utraty mienia.

 

Utrzymanie czystości i porządku

 

Zsyp do gruzu to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia utrzymanie porządku na placu budowy. Regularne zrzucanie gruzu i odpadów budowlanych, które trafiają bezpośrednio do kontenera znacząco wpływają na utrzymanie porządku. Dzięki takiemu rozwiązaniu niepotrzebne śmieci i odpady nie są magazynowane. Kontener, do którego będą trafiały odpady warto zabezpieczyć specjalną siatką, co sprawia, ze zminimalizowane jest ryzyko wydostania się odłamków na zewnątrz. Takie zabezpieczenie dodatkowo chroni również przed nadmiernym pyleniem.

 

Producenci zsypów do gruzu – TOP 5

Poznaj czołowych producentów rękawów do gruzu:

 

 • Higher
 • Geda
 • Dromader
 • Kanguro
 • Rubi

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

 

Chcesz utrzymać porządek i czystość podczas wykonywania prac remontowych lub budowlanych?

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i sprawdź, ile kosztują zsypy budowlane:

 

Zsyp do gruzu kosztuje od 2400 zł do ponad 7600 zł za model o stabilnej konstrukcji, zapewniający bezpieczny transport gruzu i odpadów budowlanych z wyższych kondygnacji, wyposażony w solidny system montażu łańcuchów.

 

Wypożyczalnia POWER w Pruszkowie oferuje wynajem rękawów do gruzu. Znajdujemy się w pobliżu miast takich jak Warszawa, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Milanówek.