Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Pompy Do Brudnej Wody Wynajem

Pruszków Wynajem Pompy Do Zabrudzonej Wody

Pomby do brudnej wody nie różnią się znacznie od innych pomp wodnych. Mają jedną dodatkową cechę, która wychodzi na plus. Tą dodatkową cechą jest przepompowywanie brudnej wody. Urządzenie świetnie radzi sobie z odsysaniem wody i nieczystości. Przed przepompowaniem brudnej wody należy zapoznać się z informacją dotyczącą maksymalnej średnicy zanieczyszczeń. Umieszczona jest ona na produkcie. Narzędzie ogrodnicze umożliwia pompowanie wody ze studni, usuwanie nadmiaru deszczówki, odpompowanie zalanych piwnic, udrożnienie przepływu wody lub osuszanie gruntów podczas prac budowlanych.

Pompy Brudnej Wody Wynajem Pruszków

Pompy do brudnej wody mogą przepompować zarówno brudną i czystą wodę, lecz nie działa to na odwrót – pompy do czystej wody pomogą przepompować tylko czystą wodę, zabrudzonej już nie. Urządzenie pomocne jest w przypadku zalania terenu, kotłowni, garażu lub pomieszczeń mieszkalnych. Odpompowując wodę z naturalnych zbiorników wodnych, można wykorzystać ją do podlewania ogrodu lub umycia samochodu.

Pruszków Pompy Do Brudnej Wody Wypożyczalnia

Wypożyczalnia POWER mieści się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Pruszków zlokalizowany jest w pobliżu Warszawy – to zaledwie kilka minut jazdy samochodem. W razie pytań, skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Pompy do brudnej wody

Pompy do brudnej wody znajdą zastosowanie na działce, w ogrodzie, gospodarstwie rolnym oraz domach jednorodzinnych. Zaletą pompy jest zdolność do przepompowywania czystej i brudnej wody. Doskonale radzą sobie z odsysaniem wody i nieczystości. Producent pomp do brudnej wody umieszcza na produkcie informację o maksymalnej średnicy zanieczyszczeń. Przekroczenie maksymalnej wartości może zapchać lub uszkodzić urządzenie. W przypadku powodzi, zalania terenu lub pomieszczeń mieszkalnych z pomocą przyjdzie pompa do brudnej wody. Pozyskaną wodę z odpompowywania naturalnych zbiorników wodnych czy z nadmiaru deszczówki można ponownie wykorzystać do podlewania ogrodu (również do zraszaczy), umycia samochodu lub przyczepy.

.Zastosowanie pompy do brudnej wody:

 • ogrodnictwo (pompowanie wody ze studni lub sztucznych zbiorników, usuwanie nadmiaru wody po opadach deszczu)
 • domy jednorodzinne (odpompowanie zalanych piwnic, pomieszczeń, garażu, kotłowni)
 • rowy melioracyjne (udrażnia przepływ wody, zabezpiecza przed gromadzeniem się brudów i tworzeniem zatorów)
 • budownictwo (osuszanie gruntów, odpompowywanie wody z wykopów budowlanych)

Rodzaje pomp do brudnej wody

Rodzaje pomp do brudnej wody ze względu na sposób zasilania dzielimy na spalinowe i elektryczne. Pompy do brudnej wody spalinowe wyposażone są w silnik spalinowy, natomiast elektryczne potrzebują do działania podłączenia do gniazda sieciowego. Wydajność i moc silnika to parametry, na które należy zwrócić uwagę przed wyborem pompy. Wysoka moc silnika wpływa na maksymalną głębokość ssania. Pompy do brudnej wody o wysokiej mocy idealnie nadają się do odpompowywania wody ze studni lub odwiertów, czyli wszędzie tam, gdzie głębokość wynosi około 8 m. Niewielka średnica przelotu w motopompie do brudnej wody sprawia, że nie jest ona przeznaczona do pompowania ścieków, które zawierają duże zanieczyszczenia. Grozi to uszkodzeniem pompy. Do tego rodzaju zadań najlepiej sprawdzą się pompy szambowe z rozdrabniaczem. Rodzaje pomp do wody możemy podzielić również na powierzchowne oraz zanurzeniowe. Powierzchowne pompy wody są ograniczone głębokością, z której mogą odpompowywać wodę. Należy o tym pamiętać, ponieważ przekroczenie głębokości poniżej 7-8 m może spowodować uszkodzenie pompy. Wśród dostępnych na rynku modeli możemy wybrać taki, który posiada system zabezpieczający, który automatycznie wyłączy pompę, gdy lustro wody będzie zbyt niskie. Pompy zanurzeniowe zasilane są najczęściej silnikiem spalinowym, które umieszcza się pod powierzchnią wody. Tak jak w przypadku pompy powierzchownej, tak i zanurzeniowa ma ograniczoną głębokość, na którą można ją zanurzyć w wodzie. W zależności od wybranego modelu, pompy do brudnej wody mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje i akcesoria (np. rozdrabniacz do usuwania ścieków i szamba).

Pompa do brudnej wody spalinowa

Pompa do brudnej wody spalinowa zasilana jest silnikiem spalinowym. Najczęściej wykorzystuje się ją w przypadku pomp zanurzeniowych. Jest niezbędnym urządzeniem na budowie. Szybko i sprawnie wypompuje wodę z wykopów budowlanych, a także pomieszczeń zalanych wodą. Pompa do brudnej wody spalinowa sprawdzi się również w gospodarstwie rolnym, pomagając w osuszaniu zalanych  terenów lub zbiorników wodnych. Jest wyjątkowo mobilnym urządzeniem, gdyż nie wymaga dostępu do zasilania energią elektryczną. Pompy do wody zasilane silnikiem spalinowym wykorzystywane są również przez straż pożarną.

Zalety spalinowej pompy do brudnej wody:

 • umożliwiają pracę w wymagających warunkach
 • niska waga urządzenia
 • bezproblemowy transport z jednego miejsca do drugiego
 • wysoka moc ssania

Wady spalinowej pompy do brudnej wody:

 • generuje zwiększony poziom hałasu
 • emisja spalin do środowiska
 • nie powinny być używane w zamkniętych pomieszczeniach ze względu na produkcję spalin

Pompa do brudnej wody elektryczna

Pompa do brudnej wody elektryczna to motopompa zasilana elektrycznie, która sprawdzi się  do podlewania roślin (po usunięciu nadmiaru deszczówki), odpompowywania wody ze studni głębinowej. Występuje w wersji z silnikiem jedno- lub trójfazowym. Silnik trójfazowy charakteryzuje się większą mocą, a tym samym zużywa mniej energii elektrycznej. Elektryczna pompa do brudnej wody najczęściej wykorzystywana jest w ogrodach (podlewanie roślin, pobieranie wody z oczka wodnego, osuszanie gruntu z drobnymi zanieczyszczeniami).

Zalety elektrycznej pompy do brudnej wody:

 • niewielkie rozmiary urządzenia
 • cicha praca pompy
 • mogą być montowane pod wodą
 • ze względu na rodzaj zasilania mogą odpompowywać wodę w zamkniętych pomieszczeniach

Wady elektrycznej pompy do brudnej wody:

 • zasięg pracy ograniczony przez długość kabla

Pompa do brudnej wody z pływakiem

Pompa do brudnej wody z pływakiem wyposażona jest w system, który automatycznie wyłączy urządzenie w przypadku gdy poziom wody będzie zbyt niski. Uchroni to pompę przed ewentualną awarią lub całkowitym uszkodzeniem. Jest to możliwe dzięki pływakowi unoszącemu się na powierzchni wody. Pompa do brudnej wody z pływakiem doskonale sprawdzi się gospodarstwie rolnym (osuszanie gruntu), ogrodnictwie (osuszanie działki, pobieranie wody ze stawu), gospodarstwie domowym (odpompowywanie wody z zalanych pomieszczeń) oraz budownictwie. Niektóre modele pomp z pływakiem wyposażone są w funkcję automatyczną (auto) i ręczną (manual). Funkcja manual wymaga nadzoru podczas pracy urządzenia.

Pompa do brudnej wody – Warszawa

Pompa do brudnej wody jest narzędziem, które można w łatwy sposób wynająć lub kupić – takim miejscem jest np. Warszawa. Motopompa sprawdzi się w sytuacjach, w których ryzyko podtopienia po deszczu lub odwilży jest ogromne. Na terenie miasta Warszawa, pompa do brudnej wody służy do odpompowywania wody z zalanych dróg, zatorów w studzienkach oraz podtopień. Wykorzystywana jest również przez straż pożarną w kryzysowych sytuacjach. Motopompa dopasowana do indywidualnych potrzeb poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, które czekają na nią w domu jednorodzinnym, ogrodzie lub gospodarstwie rolnym. Pompa do brudnej wody jest dostępna do wypożyczenia w wielu firmach w obrębie miasta Warszawa.

Sklepy z pompami do brudnej wody

Upewnij się, w których sklepach handlowych pompy do brudnej wody dostaniesz od ręki:

 • OBI
 • Castorama
 • Bricomarche
 • Auchan
 • Mrówka
 • Leroy Merlin
 • Bricoman
 • Jula
 • Media Expert

Producenci pomp do brudnej wody – TOP 10

Obudowy pomp do brudnej wody renomowanych producentów wykonane są z wytrzymałych i trwałych materiałów, które zabezpieczają urządzenie przed korozją, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi (odpryski powstałe w wyniku uderzeń drobnych kamieni). Sprawdź, którzy producenci pomp do brudnej wody szczególnie zasługują na uwagę, oto oni:

 • Nac
 • Gardena
 • Verto
 • Graphite
 • Karcher
 • Dedra
 • Stanley
 • Yato
 • Lifan
 • Fieldman

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu ogrodniczego

Borykasz się z zalaną piwnicą lub garażem? A może potrzebujesz odpompować wodę z wykopów budowlanych lub udrożnić przepływ wody w studzienkach kanalizacyjnych?

Zastanawiasz się, ile kosztuje pompa do brudnej wody? Taka, która doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Oto odpowiedź:

Pompa do brudnej wody kosztuje od 1200 zł za pompę zapewniającą właściwe nawodnienie i pielęgnację ogrodu do ponad 3000 zł za pompę zanurzeniową, która doskonale sprawdzi się w budownictwie lądowym, gospodarstwie rolnym, a także w robotach wodno-kanalizacyjnych.

Jeżeli dopadła cię sytuacja awaryjna i natychmiast potrzebujesz pompy do brudnej wody, warto wynająć urządzenie i pozbyć się niechcianego problemu. Wynajem pompy do brudnej wody to niewielki koszt, a może pomóc w błyskawicznym rozwiązaniu problemu. Pompa do brudnej wody – takie urządzenie wynajmiesz na terenie miasta Warszawa.