Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wynajem Projektora

Wynajem Projektorów Warszawa

Wynajem Projektora to duże ułatwienie zwłaszcza dla zredukowania budżetów z racji niskich cen w wypożyczalni POWER Wynajem. Zapraszamy do skorzystania z projektorów multimedialnych w okolicach Warszawy i okolic, a także z bezpośrednią dostawą.

Projektory w ofercie wypożyczalni POWER Wynajem

Wypożyczalnia projektorów oferuje swoje urządzenia wyświetlające duże obrazy najczęściej podczas :

 • konferencji
 • gal otwarcia
 • wieczorów towarzyskich

Oferta wypożyczenia projektorów jest dostosowana do potrzeb Klienta, w tym do wielkości potrzebnego obrazu. Zapraszamy do kontaktu 

Wypożyczalnia projektorów w okolicach Warszawy i okolic

Wypożyczalnia projektorów multimedialnych POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz projektor multimedialny w okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24h. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz skorzystania z oferty!

Wynajem Projektora w ofercie wypożyczalni POWER Wynajem

Projektory multimedialne to kompaktowe urządzenia, które za pomocą projektorów cyfrowych wyświetlają zarówno nieruchome (tekst, zdjęcia), jak i ruchome multimedia (materiały wideo i audio) o wysokiej rozdzielczości. Rzutniki projekcyjne mogą być podłączone do komputera, odtwarzacza DVD lub innego urządzenia pamięci masowej (USB, dysk zewnętrzny).

Projektory multimedialne – zastosowanie:

 • sale lekcyjne (prezentacje, pokaz zdjęć, pomoc dydaktyczna, materiały wideo)
 • spotkania biznesowe (prezentacje multimedialne)
 • spotkania marketingowe (prezentacja tabeli, wykresów)
 • w domu (kino domowe, pokaz zdjęć, zamiennik telewizora, ekran do konsoli gier wideo)
 • w kościele (pokaz tekstów modlitw, pieśni)
 • imprezy (karaoke, pokaz slajdów podczas imprez rodzinnych ,wesel, jubileuszy)

Rodzaje projektorów multimedialnych

Rodzaje projektorów multimedialnych dzielimy na rzutniki projekcyjne LCD (Liquid Crystal Display) i DLP (Digital Light Processing). Na rynku dostępne są również projektory obsługujące rozdzielczość 4K.

Jaki projektor multimedialny do domu wybrać?

Duża różnorodność projektorów sprawia, że wybór właściwego może być dość trudny. Jasność lampy, rozdzielczość, proporcje wyświetlania, to parametry, na które należy zwrócić uwagę wybierając projektor do domu. Niezaciemnione pomieszczenia, w których wyświetlacz będzie używany najczęściej, wymagają zdecydowanie mocniejszych lamp. Jasność lampy wyrażana jest w lumenach. Przykładowo, jasność rzutnika w zaciemnionym pomieszczeniu powinna wynosić od 1000-1500 lumenów, natomiast podczas słonecznego dnia od 3000 do 5000 lumenów.

Projektor multimedialny LCD

Projektor multimedialny LCD to jedna z najlepszych technologii projekcji cyfrowych. Wyposażony jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który odpowiada za trzy podstawowe kolory: niebieski, zielony i czerwony. Urządzenie jest większe niż rzutnik DLP. Warto pamiętać, że gromadzący się na ekranach LCD kurz sprawia, że obraz się rozmazuje. Jeżeli zastanawiasz się, jaki projektor do domu kupić to wiedz, że rzutnik projekcyjny LCD doskonale sprawdzi się jako „kino domowe”. Można zamontować go na ścianie lub suficie. Rzutnik projekcyjny jest nieodłącznym elementem wyposażenia szkół, firm biznesowych (wykresy, zestawienia dokumentów) i szkoleniowych (prezentacje), kościołów (wyświetlanie modlitw), konferencji lub wystąpień publicznych.

Jak działa projektor multimedialny LCD?

Rzutnik projekcyjny przesyła wiązkę białego światła o wysokiej intensywności. Białe światło przechodzi przez trzy matryce ciekłokrystaliczne i rozdziela je na trzy odcienie (niebieski, czerwony, zielony). Wyświetlacz ciekłokrystaliczny składa się z tysięcy małych pikseli. Matryce wyświetlają ten sam obraz w skali szarości, dopóki kolorowe światło nie przejdzie przez matryce. Po czym, następuje połączenie trzech odcieni w zwierciadle dichroicznym, tworząc pojedynczy obraz. Finalnie, kolorowe światło przechodzi przez obiektyw projektora na duży ekran.

Projektor multimedialny DLP

Projektor multimedialny DLP (Digital Light Processing) wyposażony jest w mikroprocesor, który odpowiedzialny jest za obróbkę cyfrową światła. Dzięki dobrze uszczelnionej optyce, nie należy obawiać się kurzu i rozmazanego obrazu, jak ma to miejsce w przypadku rzutnika projekcyjnego LCD. Wyświetlacz doskonale sprawdzi się w domu (kino domowe, slajdy ze zdjęciami, zamiennik telewizora), w placówkach edukacyjnych (prezentacje multimedialne, pomoc dydaktyczna), firmach biznesowych (prezentacje tabel, wykresów), w kościołach (wyświetlanie modlitw, pieśni) oraz podczas eventów (impreza plenerowa, karaoke, rodzinne uroczystości, pokaz zdjęć), festiwali podróżniczych (pokaz slajdów).

Jak działa projektor multimedialny DLP?

Układ DLP składa się z dwóch milionów mikroskopijnych, ruchomych luster, za pomocą których światło trafia do obiektywu. Jedno lustro odpowiada jednemu pikselowi na finalnym wyświetlanym obrazie. Dzięki filtrom RGB, obraz staje się bardziej nasycony. Promień światła, który trafił do ruchomych luster i przeszedł przez kolorowy układ optyczny (koło obrotowe), wyświetla końcowy obraz na ścianie.

Sklepy z projektorami multimedialnymi

Sprawdź, w których sieciach sklepów handlowych kupisz rzutnik projekcyjny:

 • Media Markt
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD
 • Avans
 • Auchan

Producenci projektorów multimedialnych

Poznaj czołowych producentów projektorów multimedialnych LCD i DLP:

 • Epson
 • BenQ
 • Overmax
 • JVC
 • Optoma
 • Asus
 • Sony
 • LG
 • Nec
 • Acer
 • Dell

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu eventowego

Chcesz zorganizować spotkanie gamingowe lub wspólnie ze znajomymi obejrzeć film na dużym ekranie?

Potrzebujesz rzutnika projekcyjnego do przedstawienia swojej prezentacji?

Jeżeli zastanawiasz się, jaka jest cena wyświetlacza multimedialnego, oto odpowiedź:

Projektor multimedialny kosztuje od 5500 zł do ponad 15 000 zł za model w technologii DLP, z jasnością obrazu o wartości ponad 5400 lumenów, charakteryzujący się wyraźnym obrazem bogatym w szczegóły i kolory, wyposażony w złącze HDMI, które zapewnia wysoką jakość przesyłanego obrazu.

Możesz kupić projektor multimedialny lub wynająć go wypożyczalni POWER w Pruszkowie.