Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wynajem Myjki Samochodowej Karcher

Myjki Samochodowe Karcher Pruszków Wypożyczalnia

Myjka samochodowa to inaczej myjka ciśnieniowa lecz z jeszcze większym ciśnieniem, dzięki czemu w łatwy sposób wyczyścimy największe zabrudzenia naszych perełek (samochodów). Dzięki tym myjkom możesz utrzymać wypożyczony samochód w czystości i oddać go w nienaruszonym stanie. Od teraz karoseria samochodu, koła, nadkola oraz podwozie będzie pozbawione zabrudzeń i zanieczyszczeń. Utrzymaj auto w czystości bez ryzyka uszkodzenia lakieru!

Wypożyczalnia Myjek Samochodowych Karcher w Pruszkowie

Urządzenia z POWERa są zadbane i w pełni sprawne, dzięki czemu nie sprawiają problemów oraz oporu. Wypożyczalniamyjek samochodowych odbywa się na terenie Pruszkowa. Zachęcamy do wynajmu, ponieważ cena jest bardzo przyzwoita. Zaletą myjek samochodowych jest zużycie przez nie mniej wody niż przydomowe węże ogrodowe, co czyni jest bardzo ekonomicznymi urządzeniami. Myjki z wypożyczalni POWER są skuteczne w usuwaniu zanieczyszczeń trudnych do usunięcia (np. błoto).

Wypożyczalnia Myjek Samochodowych Karcher Pruszków Warszawa

Wypożyczalnia POWER mieści się przy ulicy Domaniewskiej 5a w Pruszkowie. Oferujemy sprawne urządzenia, które poradzą sobie z trudnymi zanieczyszczeniami. Odwiedź nas już dzisiaj i wypożycz myjkę, która przywróci czystość twojemu samochodowi. Zapraszamy do kontaktu.

Myjki samochodowe w POWER Wynajem

Myjki samochodowe to wysokociśnieniowe urządzenia przeznaczone do mycia karoserii samochodu, kół, nadkoli oraz podwozia. Ułatwiają one pielęgnację oraz utrzymanie auta w czystości bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Myjka samochodowa to przenośna, bezdotykowa, domowa myjnia samochodowa. Przed wyborem urządzenia czyszczącego warto zwrócić uwagę na długość węża – powinien mieć przynajmniej 8 metrów. Niektóre modele wyposażone są w bęben do zawijania węża. Zawijanie węża na bęben chroni go przed zaginaniem oraz przełamaniem oraz ułatwia przechowywanie. Myjki samochodowe muszą być wydajne, a ich ciśnienie powinno wynosić od 120 do 140 barów. Urządzenia myjące mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria tj. lanca rotacyjna, lanca kątowa (przydatna do mycia podwozia), szczotka obrotowa (doskonale sprawdza się do usuwania zaschniętych owadów z maski). Myjka samochodowa idealnie sprawdzi się w komisach samochodowych lub firmach transportowych.

Rodzaje myjek samochodowych

Rodzaje myjek samochodowych ze względu na sposób zasilania dzielimy na akumulatorowe, elektryczne oraz spalinowe. Urządzenia myjące są bardzo ekonomiczne – zużywają mniej wody niż tradycyjne, przydomowe węże ogrodowe. Ogromną zaletą myjek samochodowych jest skuteczne i szybkie usuwanie brudu z karoserii, kół oraz podwozia. W przypadku zanieczyszczeń trudnych do usunięcia (błoto, glina), warto sięgnąć po środki czyszczące. To połączenie bez wątpienia usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Wszystkie wymienione rodzaje myjek samochodowych mają swoje wady i zalety.

Myjka samochodowa akumulatorowa

Myjka samochodowa akumulatorowa doskonale sprawdzi się w miejscach bez dostępu do elektrycznego źródła zasilania.  Ogromną zaletą myjek zasilanej akumulatorem jest możliwość użycia jej w dowolnym miejscu. Większość modeli posiada cyfrowy wskaźnik naładowania baterii. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w dodatkowy akumulator, wydłużając tym samym czas pracy urządzenia myjącego. Myjka samochodowa akumulatorowa, podobnie jak elektryczna, z powodzeniem może być używana w zamkniętych pomieszczeniach. Oba rodzaje zasilania myjek nie produkują spalin, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska. Marka Karcher oferuje urządzenia klasy 7, które doskonale sprawdzą się do mycia i czyszczenia dużych powierzchni samochodu typu kamper, przyczepa campingowa, laweta lub bus.

Myjka samochodowa elektryczna

Myjka samochodowa elektryczna wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej. W przypadku większej odległości od gniazda sieciowego należy zaopatrzyć się w dodatkowy kabel i przedłużacz. Urządzenie myjące najlepsze efekty daje w połączeniu ze środkami czyszczącymi i pielęgnacyjnymi. Karoserię należy spryskać aktywną pianą, a następnie wysokociśnieniową myjką spłukać samochód. Myjka samochodowa elektryczna sprawia, że mycie samochodów osobowych, busów lub motocykli nie przysparza żadnych problemów. Wybierając urządzenie marki Karcher mamy możliwość wyboru dodatkowych akcesoriów tj.: szczotki obrotowe, płaskie, do kół. Nie poleca się mycia silnika myjką wysokociśnieniową w obawie o możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej.

Zalety myjek samochodowych elektrycznych:

  • urządzenie można używać w zamkniętych pomieszczeniach (brak emisji spalin)
  • mobilność
  • zachowana ciągłość pracy (nie wymaga ładowania akumulatora, uzupełniania benzyny w silniku)
  • doskonale nadają się do zastosowania domowego
  • nie wymaga specjalnej konserwacji ani serwisowania
  • łatwe w obsłudze

Wady myjek samochodowych elektrycznych:

  • zasięg pracy ograniczony długością kabla
  • należy zachować środki ostrożności w kontakcie z wodą (ryzyko porażenia prądem)

Myjka samochodowa spalinowa

Myjka samochodowa spalinowa zasilana jest silnikiem spalinowym napędzanym benzyną lub olejem. W przypadku używania myjek spalinowych wewnątrz budynku, należy zadbać o właściwą wentylację pomieszczenia. Myjka samochodowa spalinowa produkuje spaliny, których wdychanie jest niebezpieczne dla człowieka. Brak okablowania to niewątpliwy atut tego rodzaju zasilania myjek samochodowych (brak ryzyka porażenia prądem, możliwość pracy w miejsca bez dostępu do energii elektrycznej). Myjka samochodowa spalinowa oferowana przez markę Karcher posiada pojemny zbiornik na paliwo (zachowana ciągłość pracy), czujnik poziomu oleju (chroni urządzenie przed przegrzaniem w przypadku niskiego poziomu oleju), a także gwarantuje skuteczne usunięcie zabrudzeń z karoserii samochodu, nadkoli lub podwozia. Myjka spalinowa wymaga regularnych czynności konserwacyjnych oraz smarowania.

Sklepy z myjkami samochodowymi

Jeżeli zastanawiasz się, w których sieciach sklepów możesz kupić myjkę samochodową, oto odpowiedź:

  • Castorama
  • Leroy Merlin
  • Bricoman
  • OBI
  • Mrówka
  • Bricomarche
  • Jula
  • Media Expert
  • RTV Euro AGD
  • Auchan

Producenci myjek samochodowych – TOP 10

Oto lista producentów myjek samochodowych, oferujących efektywne i szybkie mycie samochodów:

  • Karcher
  • Yato
  • Black&Decker
  • Kanwod
  • Stanley
  • Stiga
  • Bosch
  • Dedra
  • Riwall
  • Nilfisk

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Marzysz o czystym samochodzie?

Zależy Ci na oszczędności czasu i ekologii?

Dowiedz się, ile kosztuje myjka samochodowa, która w skuteczny i szybki pozbędzie się brudu i zanieczyszczeń z karoserii samochodu.

Myjka samochodowa kosztuje od 1600 zł do ponad 14 000 zł za wysokociśnieniowe urządzenie z podgrzewaniem wody, charakteryzujące się wysoką mobilnością i skutecznym usuwaniem zabrudzeń.