Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Świder Do Ziemi Wypożyczalnia

Świdry Do Gleby Wynajem Pruszków

Świdry glebowe są bardzo proste w budowie i zasadzie działania. Dzięki nim przekopiesz dołek na nowe drzewko w mgnieniu oka. Wiertnica to twój ogrodowy pomocnik w pielęgnacji ogrodu, i nie tylko. To urządzenie przeznaczone do wielu zastosowań. Doskonale sprawdzi się w pracach ogrodowych (kopanie dołów, wykonywanie otworów), napowietrzaniu gleby (aeracja), wykonywaniu odwiertów pod słupy ogrodzeniowe. Pomocne są również przy sadzeniu drzewek i krzewów oraz warzyw i owoców.

Wynajem Świdrów Do Gleby W Pruszkowie

Wiertło glebowy ma kilka nazw, kryje się także pod takimi jak wiertnica lub dołownik. Dołownik służy również do robienia otworów pod słupki ogrodzeniowe oraz przy niektórych pracach budowlanych. Urządzenie wykonane jest z długiego świdra, który wkręcany w ziemię, wykonuje w niej otwór. Ich zaletą jest odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i korozji. Jest to możliwe dzięki pokryciu świdra specjalną farbą.

Wynajem Świdra Do Gleby Warszawa Pruszków

Usługi wypożyczenia sprzętu budowlanego i ogrodniczego POWER Wynajem zlokalizowane są w Pruszkowie na ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli potrzebujesz wykonać otwory pod zasadzenie drzewek lub krzewów, potrzebujesz napowietrzyć i spulchnić glebę, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do wypożyczalni w Pruszkowie, która zlokalizowana jest blisko Warszawy.

Świdry do Gleby

Świdry to funkcjonalne narzędzie nazywane inaczej dołownikiem lub wiertnicą. Ma ono szerokie zastosowanie w pracach ogrodowych (kopanie dołów, wykonywanie otworów). Świdry do gleby zapewniają właściwą cyrkulację powietrza w glebie, ponieważ można użyć je do napowietrzania i spulchniania gleby. Dołowniki posiadają ergonomiczne uchwyty, które zwiększają komfort pracy użytkownika. Są wykonane z solidnych, wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nie ma możliwości aby wiertło wyślizgnęło się z rąk.

Zastosowanie świdrów do gleby:

  • kopanie dołów do wysiewu roślin
  • wykonywanie otworów do sadzenia np. drzewek
  • pomocne przy sadzeniu warzyw oraz owoców
  • napowietrzanie i aeracja gleby
  • pozbycie się niechcianych roślin (wycinka chwastów)
  • odwierty pod słupy ogrodzeniowe

Wiertnica zbudowana jest z długiego świdra, który wkręcany w ziemię jest w stanie wykonać otwory o średnicy od kilku do 20 centymetrów. Świdry do gleby są niezwykle wytrzymałe. Po zakończonej pracy należy zadbać o czystość dołownika. Zabieg regularnego czyszczenia wpływa na wieloletnie użytkowanie dołownika. Świdry wykonane ze stali są odporne na uszkodzenia, natomiast farba, którą są pokryte zabezpiecza je przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz korozją. Dołowniki mogą być również poddawane dużym obciążeniom.

Szeroki zakres funkcjonalności sprzętu ogrodniczego

 Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztują świdry do gleby, które pomogą w pielęgnacji ogrodu i zasadzaniu nowych roślin oraz drzewek, oto odpowiedź:

Świdry do gleby kosztują od 1200 zł do ponad 3500 zł za urządzenie o dużej mocy silnika spalinowego z solidnie wykonanymi wiertłami oraz sprzęgłem odśrodkowym zapewniającym bezpieczną pracę.

Potrzebujesz wykonać otwory do zasadzenia drzewek?

A może potrzebujesz napowietrzyć i spulchnić glebę?

Warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni i wynająć wiertło do gleby już dzisiaj.