Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Klucz Udarowy Wypożyczalnia

Wynajem Klucz Pneumatyczny Warszawa

Problem z odkręceniem zapieczonych śrub? To zadanie, z którym doskonale poradzi sobie klucz pneumatyczny. Zapobiega złamaniu klucza, zerwaniu oraz ześlizgnięciu się klucza ze śruby. Doskonale sprawdzi się podczas wymiany kół. Korzystają z niego zarówno profesjonaliści (m.in. serwisy samochodów osobowych i ciężarowych) oraz majsterkowicze w przydomowych warsztatach.

Wypożyczalnia Kluczy Udarowych Pruszków

Jeżeli chcesz szybko i sprawnie wymienić koła w samochodzie osobowym lub ciężarowym, bez ryzyka uszkodzenia śrub, koniecznie skorzystaj z oferty wynajmu kluczy udarowych w wypożyczalni POWER w Pruszkowie. W razie pytań, skontaktuj się z nami! Doradzimy!

Wynajem Klucza Pneumatycznego Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia nas. Pruszków położony jest w pobliżu miast takich jak Warszawa, Brwinów, Piastów.

Klucz pneumatyczny

Klucz pneumatyczny to narzędzie, które doskonale sprawdza się w odkręcaniu zapieczonych śrub. Zapobiega złamaniu klucza lub zerwaniu śruby. Nazywany jest również kluczem udarowym. Dzięki niemu zminimalizowane jest ryzyko ześlizgnięcia się klucza ze śruby. Najczęściej klucze pneumatyczne stosuje się do wymiany kół. Znajdą zastosowanie również w warsztatach serwisowych, przemyśle, przydomowym warsztacie, serwisie samochodów osobowych i ciężarowych.

Rodzaje kluczy pneumatycznych

Rodzaje kluczy pneumatycznych ze względu na rodzaj zasilania dzielimy na elektryczne i akumulatorowe (na baterie). Atutem obu kluczy udarowych jest to, że nie emitują zanieczyszczeń do środowiska.  Ze względu na zastosowany mechanizm, klucze udarowe dzielimy na: twin hammer (z dwoma młoteczkami, stosowane w przemyśle), pin clutch (z mechanizmem dwóch sworzni, stosowane w przemyśle lekkim), rocking dog (stosowany w warsztatach oraz podczas prac wymagających precyzji), jumbo hammer (z jednym młotem, stosowany w przemyśle), double hammer (z dwoma młotami, stosowany w przemyśle oponiarskim lub warsztatach samochodowych) oraz pin less (bezszpilowy, stosowany w warsztatach serwisowych ciężarówek, maszynach budowlanych).

Klucz pneumatyczny elektryczny

Klucz pneumatyczny elektryczny zasilany jest sieciowo napięciem 230 V. Zasięg jego pracy ograniczony jest dostępem do gniazda sieciowego i długością kabla. Wystarczy jednak dodatkowy przedłużacz lub kabel, aby móc korzystać z klucza udarowego w dowolnej części garażu lub warsztatu. Klucz pneumatyczny do kół to obowiązkowe narzędzie w garażu każdego majsterkowicza. Pozwala na szybkie odkręcenie zapieczonej śruby bez nakładu siły. Niektóre modele kluczy udarowych wyposażone są w antypoślizgową rękojeść, która uniemożliwia niekontrolowane przesuwanie się ręki. Klucz pneumatyczny elektryczny doskonale sprawdzi się również w pracach dekarskich lub w warsztatach wulkanizacyjnych (przy wymianie kół). Urządzenie nie generuje wysokiego hałasu oraz nie emituje spalin do środowiska, co wpływa na wysoki komfort pracy w zamkniętych pomieszczeniach.

Klucz pneumatyczny akumulatorowy

Klucz pneumatyczny akumulatorowy jest narzędziem bezprzewodowym. Jego długość pracy ograniczona jest pojemnością akumulatora. Po rozładowaniu, ładowarkę z bateriami należy podłączyć do gniazda sieciowego. Zaletą tego urządzenia jest możliwość użycia go w dowolnym miejscu. Klucz udarowy akumulatorowy doskonale sprawdzi się w montażu kół do samochodów ciężarowych, skręcaniu regałów lub w zakładach serwisowych. Podobnie jak klucz zasilany elektrycznie, nie zanieczyszcza środowiska, pracuje stosunkowo cicho i nie wymaga regularnego serwisowania. Na rynku dostępne są modele kluczy, które wyposażone są w specjalny system chroniący baterię przed nadmiernym przeładowaniem lub całkowitym rozładowaniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wydłuża się żywotność baterii.

Sklepy z kluczami pneumatycznymi

Potrzebujesz klucza pneumatycznego? Kupisz go tutaj:

 • Castorama
 • Mrówka
 • Leroy Merlin
 • OBI
 • Jula
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Media Expert

Producenci kluczy pneumatycznych

Sprawdź, który producenci oferują niezawodne klucze udarowe:

 • Bosch
 • DeWalt
 • Yato
 • Ryobi
 • Makita
 • Meec
 • Einhell
 • Geko
 • Adler
 • Redats
 • Hitachi

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

 

Masz problem z zapieczoną śrubą?

Chcesz sprawnie wymienić koła w samochodzie osobowym lub ciężarowym?

Zastanawiasz się, ile kosztuje klucz udarowy?

Klucz pneumatyczny kosztuje od 1500 zł do ponad 3500 zł za niezwykle wytrzymały i solidny model, zbudowany z aluminium, z rękojeścią wyposażoną w specjalną powłokę antypoślizgową oraz przełącznik dwupozycyjny.

Zapoznaj się z bogatą ofertą wypożyczalni POWER w Pruszkowie. Satysfakcja gwarantowana.