Pon.-Pt: 8:00 - 16:00 Sb: 8:00-12:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Agregat Malarski Wypożyczalnia

Pistolet Do Malowania Wypożyczalnia Warszawa

Pistolet do malowania przeznaczony jest do malowania średnich i dużych powierzchni pod wysokim ciśnieniem. Jeżeli chcesz pomalować elewację lub mieszkanie po remoncie w prosty sposób, koniecznie skorzystaj z agregatu malarskiego. To aparat charakteryzujący się duża wydajnością, dzięki której strumień farby rozprowadzony będzie równomiernie na powierzchni ściany. Użycie natrysku do malowania nie wykazuje strat farby, co jest jego ogromną zaletą.
 

Wypożyczalnia Agregatów Malarskich Pruszków

Agregaty malarskie gwarantują szybki i równomierny strumień farby. Jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne i mniej pracochłonne rozwiązanie, niż korzystanie z tradycyjnych pędzli i wałków. Wykonane są z węża o dużej średnicy i pistoletu. Doskonale sprawdzą się m.in. do rozprowadzania farb akrylowych, lakierów lub lekkich materiałów antykoryzyjnych.

 

Wynajem Pistoletu Malarskiego Pruszków

Wypożyczalnia POWER znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Jeżeli szukasz aparatu do malowania natryskowego, który równomiernie pokryje duże powierzchnie, zapraszamy do odwiedzenia nas.

Agregat malarski

Agregat malarski to urządzenie przeznaczone do malowania pod wysokim ciśnieniem ponad 200 bar. Doskonale sprawdzi się podczas malowania średnich i wielkich powierzchni. Pistolet do malowania, dzięki sile ssącej jest w stanie malować każdym rodzajem farby o różnej gęstości. Od rozmiaru dyszy, szerokości przepływu oraz kąta rozpylania uzależniony jest strumień, na jaki rozpylana jest farba w urządzeniu do malowania hydrodynamicznego. Agregat malarski charakteryzuje się dużą wydajnością, dzięki czemu nie obserwuje się widocznych strat farby. Służy do malowania elewacji, samochodu (karoseria), mebli, paneli, elementów dekoracyjnych.  Sprawdzony jest podczas prac budowlanych i wykończeniowych.

Rodzaje agregatów malarskich

Rodzaje agregatów malarskich ze względu na rodzaj podawania farby dzielimy na tłokowe i membranowe. Należą one do grupy agregatów hydrodynamicznych bezpowietrznych, które nie potrzebują powietrza do działania. Ze względu na rodzaj zasilania na rynku dostępne są natryski do malowania elektryczne, spalinowe, z napędem mechanicznym oraz hydrauliczne. Oba rodzaje agregatów malarskich (tłokowe i membranowe) należą do grupy urządzeń zasilanych elektrycznie. Agregat hydrodynamiczny to gwarancja szybkiego malowania oraz równomierny strumień natrysku.

Agregat tłokowy

Agregat tłokowy należy do grupy profesjonalnych narzędzi. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność oraz szeroki zakres zastosowań. Wyposażony jest w tłoki z elektroniką, która steruje przepływem farby. Dzięki tłokom istnieje również możliwość użycia gęstszej farby podczas malowania. Natrysk do malowania wykonany jest z węża o dużej średnicy oraz odpornego na obciążenia pistoletu. Jego zaletą jest duża wydajność i moc oraz wszechstronne zastosowanie. Niektóre modele posiadają specjalne przedłużki natryskowe, dzięki którym łatwiejsze jest malowanie powierzchni znajdujących się na znacznych wysokościach. Agregaty tłokowe o wysokiej wydajności stosowane są również do nanoszenia szpachli. Pistolet na farbę tłokowy może być zasilany elektrycznie, spalinowo lub przy pomocy sprężarek pneumatycznych.

Agregat membranowy

Agregat membranowy jest pozbawiony elektroniki i znacznie łatwiejszy w obsłudze niż tłokowy. Wyposażony jest w sprężystą membranę, która stanowi element roboczy. Pistolet na farbę doskonale sprawdzi się do malowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Przeznaczony jest m.in. do rozprowadzania farb emulsyjnych, akrylowych, lakierów, materiałów antykorozyjnych. Zaletą agregatów membranowych są niskie koszty eksploatacji. Należy pamiętać, aby po zakończonej pracy wyczyścić natrysk do malowania i usunąć farbę z jego wszystkich elementów (zaworów, pistoletu).

Sklepy z agregatami malarskimi

Sprawdź, w które sieci sklepów handlowych oferują w sprzedaży natryski do malowania:

 • Castorama
 • OBI
 • Jula
 • Mrówka
 • Bricoman
 • Bricomarche
 • Leroy Merlin
 • Media Expert

Producenci pistoletów do malowania – TOP 10

Zapoznaj się czołowymi producentami agregatów do malowania, oto oni:

 • Graco
 • Bass Polska
 • Wagner
 • Bosch
 • Pansam
 • Grone
 • Einhell
 • Black&Decker
 • Yato
 • Dedra

Szeroki zakres funkcjonalności urządzeń budowlanych

Jesteś w trakcie wykańczania wnętrz?

Chcesz w szybki i prosty sposób pomalować elewację lub ścianę w pokoju?

Zależy ci na równomiernym i wydajnym malowaniu?

Jeżeli zastanawiasz, jaka jest cena aparatu do malowania, oto odpowiedź:

Agregat malarski kosztuje od 4000 zł do ponad 25 000 zł za aparat przeznaczony do malowania dużych powierzchni, z możliwością korzystania dwóch osób jednocześnie, zapewniający równomierny strumień natrysku.

Ze względu na wysoką cenę zakupu, warto rozważyć wypożyczenie aparatu do malowania. Jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które nie będę używały agregatu malarskiego regularnie.