Pon.-Sob.: 7:00 - 19:00

Godziny otwarcia

Dopytam mailowo

Wynajem@WynajemSprzetu.waw.pl

+48 502 565 077

Dzwonię Teraz

Wypożyczalnia przyczep motocyklowych Warszawa

Jeżeli potrzebujesz przyczepy motocyklowej do transportu jednośladu, skontaktuj się z wypożyczalnią przyczep motocyklowych POWER.  Oferujemy wynajem przyczepy na jeden, dwa lub trzy motocykle. Podpowiemy, który model przyczepki wybrać, aby zwiększyć bezpieczeństwo przewożonego motocykla oraz zoptymalizować czas przejazdu do miejsca docelowego. Wypożyczalnia przyczep POWER dostępna jest 24h.

Dzięki naszym przyczepom:

  • bezpiecznie przewieziesz motocykl korzystając ze specjalnie umiejscowionych uchwytów, które zapobiegają niekontrolowanemu przemieszczaniu się pojazdu podczas transportu
  • masz gwarancję, że każda z przyczep jest w pełni sprawna technicznie
  • masz świadomość, że korzystasz z profesjonalnego środka transportu z ważnym ubezpieczeniem
  • sprawnie przetransportujesz jednoślad w dowolne miejsce
  • przewieziesz jeden, dwa lub trzy motory jednocześnie
  • dokonasz wynajmu na korzystnych warunkach (możesz skorzystać również z promocji weekendowej)

Jaką przyczepę motocyklową wybrać?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje przyczep: otwarte i zamknięte. Te pierwsze, z uwagi na brak zabudowy, charakteryzują się niską wagą, a co za tym idzie – mniejszym spalaniem. Wynajem przyczep zamkniętych chroni jednoślad zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. odpryskujące kamienie), jak i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (grad, deszcz). Istotna jest również ilość pojazdów, które będą przewożone na przyczepie oraz wielkość samego motocykla. Wypożyczalnia POWER posiada również przyczepy na trzy motory. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzki, awarii pojazdów lub transportu do miejsca docelowego. Oferujemy wynajem przyczepki, która wyposażona jest w mocowania, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa przewożonemu motocyklowi. Tylko solidne zabezpieczenie motoru chroni go przed upadkiem podczas transportu lub swobodnym przemieszczaniem się.

Ile kosztuje wypożyczenie przyczepy w Warszawie?

Wypożyczalnia przyczep POWER zlokalizowana jest w Pruszkowie przy ulicy Domaniewskiej 5a. Znajdujemy się w pobliżu miast takich jak: Warszawa, Piastów, Grodziska Mazowiecki, Błonie, Zielonka, Piaseczno. Zapewniamy klientowi zadbaną przyczepę pod motocykl, która jest w pełni sprawna technicznie oraz posiada ważne ubezpieczenie. Koszt uzależniony jest od rodzaju przyczepy i długości wynajmu. W chwili obecnej możesz skorzystać z promocji weekendowej na wynajem platformy motocyklowej.

Wypożyczalnia przyczep Warszawa

Wypożyczalnia przyczep POWER to gwarancja bezpiecznego przetransportowania twojego jednośladu. Zapoznaj się z ofertą naszych profesjonalnych przyczep, dzięki którym przewiezienie motocykla z jednego miejsca w drugie nie będzie stanowiło problemu. Z całą pewnością, nasza wypożyczalnia przyczep zlokalizowana w pobliżu miasta stołecznego Warszawa, sprosta wszystkim wymaganiom. Jeżeli potrzebujesz niezawodnych przyczep, dzięki którym przetransportujesz swój jednoślad po zakupie, podczas przeprowadzki, awarii lub wyjeżdżając na wakacje, skontaktuj się z nami. Świadczymy również usługi z zakresu wynajmu przyczep samochodowych, które doskonale sprawdzą się podczas transportu ładunków.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *